Logo

Presnimuvam stari 8 i super 8 mm filmovi

Број на оглас: 983524 | Објавен на: 16.10.2018, 09:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 149 МКД

Категорија: CD, DVD, VHS Музика, Филмови / Film & DVD / VHS / Документација

Вид на оглас: Се продава


Преснимувам стари „8“ и „super 8“ милиметарски филмови за проектори кои проектираат на платно (или ѕид) на DV дискови, со монтажа на видео-материјалот и додавање автентична музичка подлога (во зависност од снимените материјали).

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Стево

Потврден огласувач