Logo

KRANOVI (grajferi)

Број на оглас: 983533 | Објавен на: 16.10.2017, 10:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Ima na lager poveke od 30 kranovi

 Радовиш

Прати Е-Маил

 Alex

Потврден огласувач