Logo

Gen.zastapnik za Tovarna prikolka TPV Trailers NOVOO!

Број на оглас: 994443 | Објавен на: 16.01.2019, 09:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 740 €

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


VIDEOTO OD FABRIKATA VO GERMANIJA MOZE DA GO POGLEDNETE POD TEKSTOT

Опис:
Опис: Prikolica TPV slovenija
INFO TEL: 043 371 015 mob 075 416 455
Generalen uvoznik za Mk Agroservis 2000 Negotino
Prikolka so visok kvalitet i Evropski standardi
OVIE TIPOVI NA PRIKOLKI GI IMAME NA LAGER

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
PRIKOLKA ZA MOTORCIKLI

1.Tezina na prikolka 150kg
2.MESTA ZA MOTORI 3
3.RAMPA ZA KACUVANJE NA MOTORI
prikolkata e so visok kvalitet
*Raspolagame so rezervni delovi za sekoj model .
*Cenite se vo evra so vklucen ddv .
- Do kolku ja zemete prikolkata na Firma 18 % DDV Go povrakate


Приколката има Хомологација и Сите потребни документи за do РЕГИСТРАЦИЈА

АГРО-СЕРВИС 2000 e една од водечките компании во Р.Македонија Година се занимава со продажба на земјоделска механизација,програма за вино(Муљачи за грозје),TPV Авто приколки,Компресори за воздух,Генератори за струја и мн други машини
Застапници сне на 6 светски брендови увезуваме роба од 5 држави
Располагаме со изложбен и магацински простор 1850м3

Основана во 1999 година продолжува со успех да ја прошири својата активност во полето на агрокултурата, увозот, продажбата и сервисирањето на земјоделските машини и други машински алати.
📞 + 389 75-416-451 📞 + 389 75-416-455
📞 + 389 43-371-015
ПОВЕЛЕТЕ И ПОСЕТЕТЕ НЕ!

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Agro Servis 2000

Потврден огласувач