Logo

SE IZDAVA PROSTOR 440 M2

Број на оглас: 995253 | Објавен на: 08.10.2018, 16:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 400 m²

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Вид на оглас: Се продава


SE IZDAVA PROSTOR 400 M2, OBJEKTOT E NA DVA SPRATA PO 200 M2 NA SPRAT I DVOR 1000 M2 NA ZELEZNICKA STANICA 150 METRI OD KRUZNIO TEK.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 nenad

Потврден огласувач