За Реклама5

За Реклама5

Во Реклама5 приватни лица и фирми можат бесплатно да купуваат и продаваат нови и користени продукти како и да нудат услуги. Реклама5 е бесплатна платформа за тргување, исто така служи за презентација на Вашиот бизнис. Ако сакате да продадете автомобил, ако се интересирате за мотори, барате работно место, или сакате да објавите некој настан, нудиме категории за речиси сите желби. Од наша страна секогаш се стремиме да Ви понудиме најголема продуктивност. Постојано работиме на понатамошно развивање на порталот за огласи според желбите на корисниците. Реклама5 гарантира висок содржински квалитет на објавените огласи. Оттука се проверуваат сите огласи пред објавата.

 

Контакт за медиуми

Како претставници на медиумите имате можност преку долунаведената е-пошта да воспоставите контакт со нас или да бидете додадени на нашата мејлинг листа. Ве молиме оставете ги Вашите прашања и Ваш телефон за контакт. Ќе Ви одговориме во најкус можен рок. Во месец мај 2008 Реклама5 ќе го стартува новиот портал за онлајн огласи. Бесплатниот онлајн пазар е главно насочен кон приватните корисници и се базира на регионална близина како и на придружните можности за личен контакт. Категориите се движат од семејство, дете и бебе, куќа и градина, слободно време, мултимедија и електроника, автомобил, велосипед и чамец, преку музика, филм и книги, како и мода и убавина, па се до домашни миленичиња, работни места и недвижен имот. Во просек со над еден милион посетители и вкупно 30 милиони прегледи на страници месечно. Реклама5 денес е еден од најсилните платформи за тргување во Македонија.

 

 

Вашето Име
Вашиот Е-Маил
Предмет
Вашиот Телефон
Текст на пораката
Внесете го точниот резултат
Испрати

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам