Auto plac swiss


Ford c-max 1.6 dizel 2004

Ford c-max 1.6 dizel Km 180.000 God 2004/5 ...

3.200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.500 €
Гостивар

Автомобили

Mercedes a 180 cdi 2008

🇨🇭Mercedes A-180 cdi 🇨🇭Viti 2008 🇨🇭Km 280.000 🇨🇭Dizel 🇨🇭...

4.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Bmw 320d 2009 facelift

Bwm 320 Dizell Km 257.000 org God 2009 Facelift 1 god registracij...

10.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Kosalica clipper 52

Sabo Clipper 52 Servisiran Pali kosi Nozot 51 cm ...

750 €
или предлог цена

Daihatsu cuore 1.0 benzin automatik

🇨🇭Daihatsu cuore 🇨🇭1.0 benzin 🇨🇭Automatik 🇨🇭Viti 2005 🇨🇭K...

2.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Auto plac swiss

Телефон: 071636455

Адреса: Gostivar

Град: Гостивар

Веб страна: https://www.facebook.com/AUTO-PLAC-SWISS-1691462757736205/

Facebook страна: https://www.facebook.com/AUTO-PLAC-SWISS-1691462757736205/

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам