BAKANAUTO KARS


AUDI Q3 2.0 TDI 170KS EURO6 =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

RENAULT SCENIC X-MOD 1.5CDTI 110KS =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA MA 078 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

VW GOLF VI 2.0TDI 110KS =BALKANAUTO KARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

OPEL MOKKA 1.7CDTI 120KS Euro5 =BALKANAUTO KARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

VW GOLF 1.6I 103KS GPL = BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

VW GOLF VII 1.6 TDI 105KS =BALKANAUTO KARS=

Poderalna informacija na 078 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

FORD S-MAX 2.0D 140KS =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 110KS =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

FIAT DOBLO 1.3mylijet 90KS Euro6 =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

GOLF PLUS 1.6TDI 105KS euro5=BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

AUDI A5 2.0TDI 140KS =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA MA 078 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

CITROEN C3 1.4HDI =BALKANAUTO KARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA O78 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

MITSUBISHI ASX 1.8D 150KS=BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

AUDI A3 SPORTBAG 1.9 TDI 105KS =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFPRMACIJA NA 078 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

OPEL MOKKA 4X4 1.7CDTI 130KS Euro5 =BALKANAUTO KARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

FORD TRANSIT CONNECT 1.6CDTI 115KS =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

PIAGGIO VESPA SPRINT

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мотори (над 50 cc)

MERCEDES E-200 BlueTEC Euro6 136KS =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

VW GOLF VII 1.6TDI 90KS Euro 6 =BALKANAUTO CARS=

PODETĻNA INFORMACIJA NA 078 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

VW GOLF VI 1.6 TDI 105KS =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

BMW X3 2.0d X-drive 184KS Euro5 =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

JEEP COMPASS 2.2d 136KS Euro5 =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

NISSAN JUKE 1.5DCI 120ks =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

FIAT GRANDE PUNTO 1.3myltyet 75KS Euro5 =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

VW GOLF VI 1.6TDI 105KS =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

VW CADDY 2.0TDI -MAXI. 7-mesta Euro6 =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

VW GOLF VI 1.6 TDI 105KS=BALKANAUTO CARS=

PIDETALNA INGORMACIJA NA 078 301 962

1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

AUDI A3 2.0TDI 140KS EURO5 =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

MINI COOPER D 1.6D Euro5 =BALKANAUTO CARS=

PODATALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

VW TOURAN 1.6TDI 105KS =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

OPEL COMBO 1.6 CDTI 105KS=BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

VW CADDY 1.6TDI 105KS -MAXI. Euro5 =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

OPEL CORSA 1.0I =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

FIAT BRAVO 1.6D 120KS AUTOMATOC Euro5 =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

RENAULT TWINGO 1.2i =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

CITROEN C4 1.6 HDI 109KS =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

HONDA CIVIC 1.4i HYBRID 95KS =BALKANAUTO CARS=TO CARS

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

VW PASSAT 2.0 TDI DSG =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

LANDROVER RANGE ROVER 3.6D 270KS =BALKANAUTO KARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

SEAT ARONA 1.6TDI 95HP Euro6 =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

MERCEDES A-180CDI Euro5 110KS =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

VW GOLF VII 2.0TDI 150KS EURO5 = BALKANAUTO CARS=

PODETLNA INFORMACIJA NA 078 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

OPEL MERIVA 1.7 CDTI 120KS=BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

TOYOTA YARIS 1.0i 51KW =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

OPEL D CORSA 1.2I 75KS=BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 079 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

PEUGEOT 308 1.6HDI 90KS =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962 120KS....

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

VW TIGUAN 2.0TDI Euro5 =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

MERCEDES C250 Avagarde 204KS Euro 5B =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962 Voziloto e 320CDI.......

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

SEAT LEON 1.9 TDI 105KS =BALKANAUTO CARS=

Podetalna informacija na 078 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

VW GOLF PLUS 1.9TDI 105KS =BALKANAUTO CARS=

PODETGILDALNA INFORMACIJA NA 078 301 962 GOLF 1.9TDI DSG 105KS

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

AUDI A3 SPORTBAG 2.OTDI 140KS =BALKANAUTO CARS=

Podetalna informacija na 078 301 962

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Страна 1 од 6

BAKANAUTO KARS

Телефон: 078301962

Адреса: kacanicki pat =BALKANAUTO CARS=

Град: Гази Баба

Firmata vrshi uvoz na vozila od Evropa.

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
BAKANAUTO KARS

kacanicki pat =BALKANAUTO CARS=

Гази Баба

www.reklama5.mk/PremiumDetails?id=8047

078301962

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам