SUPERAVTO


PEUGEOT 308 1,6 HDI 110 KS FACELIFT 2010 MK TABLI EXTRA !

PEUGEOT 308 1,6 HDI 110 KS FACELIFT 2010 MK TABLI EXTRA ! - FULL OP...

4.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

NISSAN QASHQAI FACELIFT 1,5 DCI 110 KS 2012 PERFEKTEN !!!

NISSAN QASHQAI FACELIFT 1,5 DCI 110 KS 2012 PERFEKTEN !!! - EURO 5B ...

8.650 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
8.950 €
Кочани

Автомобили

PORSCHE CAYENNE 3,0 DIZEL MK TABLI PERFEKTEN !

PORSCHE CAYENNE 3,0 DIZEL MK TABLI PERFEKTEN ! KOMPLETNO SERVISIRAN ...

28.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

FORD FIESTA 1,4 TDCI 2010 TITANIUM MAKS OPREMA !

FORD FIESTA 1,4 TDCI 2010 TITANIUM MAKS OPREMA ! - SEGA UVEZENA OS ...

4.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

OPEL CORSA 1,3 CDTI 95 KS ECOFLEX FACELIFT 2011 !

SEGA UVEZENA OD ITALIJA - KOMPLETNO SERVISIRANA PALI VOZI - PLAT...

4.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

OPEL MERIVA 1,3 CDTI 95 KS 2012 SAMO 132.000 KM KAKO NOVA !

OPEL MERIVA B 1,3 CDTI SO 95 KS OD 2012 GOD SEGA UVEZENA OD ITALIJA S...

5.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

OPEL ASTRA 1,4 BENZIN 101 KS 2010 GOD PERFEKTNA !

OPEL ASTRA 1,4 BENZIN 101 KS 2010 GOD PERFEKTNA ! - SEGA UVEZENA O...

5.250 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

VW TOUAREG 3.0 TDI 245 KS AIR SUSPENSION KAKO NOV !

VW TOUAREG 3.0 TDI 245 KS AIR SUSPENSION KAKO NOV ! - REGISTRIRAN N...

19.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

VW GOLF 1,6 TDI 105 KS SPORTLINE PERFEKTEN !

VW GOLF 1,6 TDI 105 KS SPORTLINE PERFEKTEN ! - SEGA UVEZEN OD ITALI...

7.350 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.550 €
Кочани

Автомобили

VW GOLF 6 1,4 OBICEN BENZIN 80 KS MK TABLI 2009 GOD !

VW GOLF 6 1,4 OBICEN BENZIN 80 KS MK TABLI 2009 GOD ! - PERFEKTEN P...

6.450 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
7.200 €
Кочани

Автомобили

SUPERAVTO

Телефон: 070 278 900

Град: Кочани

Веб страна: www.superavto.mk

Facebook страна: https://www.facebook.com/superavto.club/?ref=hl

PRODAZBA NA POLOVNI VOZILA VO SUPERSOSTOJBA PO SUPER NISKI CENI

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам