Цела Македонија
                   
376247 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

GRADENJE IZVEDBA NA STANBENO DELOVNI OBJEKTI GRADEZNISTVO

IZVEDBA NA OBJEKTI (STANBENO-DELOVNI) I ZAVRSNI GRADEZNI RABOTI. VANT...


По Договор
или предлог цена
13 јун 01:14Промовирано

Нови студија во центар 1000 до мај. 1200 јуни.

Издаваме 7 нови студија - гарсоњери ,плус 2 реновирани , стан 65 м2...


20 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 јун 13:51Промовирано

HONDA CIVIC 1.8i-VTEC TYPE S UVOZ CH

Se prodava Honda Civic 1.8i-Vtec Type S 2008 godina, uvezena od Svajc...


4.800 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
5.200 €
Струмица

Автомобили

19 јун 17:33Промовирано

MERCEDES E250 CDI W212

Mercedes E250 CDI W212 BI-TURBO 2010GOD. Vo Odlicna Sostojba So Full...


10.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
11.000 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 07:18Prodavam wv touran 2006

Prodavam touran 2006 2.0 103 kw perfekt ful servisiran donesen od ch...


5.100 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.300 €
Битола

Автомобили

Денес 07:18Се издава стан во Тафталиџе 1

Се издава стан во Тафталиџе 1 кај Факултетот за Туризам за студенти и...


14.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 07:16SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR

Se prodava ili izdava deloven prostor 2100m2 ,so in ventar parking pr...


1 €
или предлог цена
Денес 07:16SE PRODAVA KUKA NA SOLUNSKA

Se prodava kuka na solunska lice za kontakt VLADE 070 382 491 075 ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 07:16Gumi so bandasi

Solidni. gumi zdravi pravi


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:15Dukan vo SEHEREZADA

Se prodava moze I zamena


33.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 07:15Hidraulicna pumpa

Pumpa od prateca pogodna za kiperce I vlecna sluzba vrtete na 071 729...


150 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Камиони

Денес 07:15Mercedes Atego 12 22

Се продава Mercedes Atego 1222 шасија со можност да се стави било как...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

Денес 07:14prodavam feneri

prodavam stolbni feneri novi imam okolu 30kom


250 МКД
или предлог цена
Денес 07:14Se izdava sprat od kuka

se izdava kompletno namesten sprat od kuka na prizemje


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Денес 07:13prodavam traktor

prodavam traktor 539 93god.prv gazda.isto taka imam i prikolka plugov...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Денес 07:13Riper

Se prodava riper donesen od Italija so novi ralnici, rabotna zafatni...


800 €
или предлог цена
Денес 07:13Elementi za kovani ogradi

Izrabotka na bubrezi, esovi, violinski kluc krugovi zabki masnicki i ...


1 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Градина / Огради

Денес 07:13Delovi za ford focus mk1 1.8 66kw

Nov set lamela,nova amortizacija,dobar motor i mejnac


450 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 07:13Rabota kako sofer

Baram rabota kako profesionalen vozac vo zemjata i stranstvo i gi pos...


232 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Барам работа

Денес 07:12IZNAJMUVAM STAN VO CENTAR

Se iznajmuva stan vo centar,kaj Magnus.5-ti kat od 7 vo zgradata.Vo b...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 07:12Desktop PC 8gb RAM 256SSD

Се продава одличен десктоп компјутер со Core2Duo 2.6 Ghz процесор, 8G...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Денес 07:12Samsung S7

Се продава Samsung S7 во многу добра состојба. Со фабрички екран, не ...


5.500 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Мобилни телефони

Денес 07:12OPEL ZAFIRA ..1.6..EXTRA..

Nova kola..org km..TOP sostojba..


4 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 07:12GLISER ELAN T 402

Glisersko korito Elan t402 odlicna sostojba Nikogas ne pusten vo vo...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:11Golf 5 1.6 benzin - plin 102ks

Se prodava golf 5 1.6 benzin - plin 102ks 75kw 2007 godina vo odli...


4.700 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 07:10PRODAVAM SEAT AROSA / MOZNA ZAMENA

Prodavam SEAT AROSA, 96 godina, registrirana do 07/2021 CENA 900e, -...


900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 07:10PRODAVAM AUDI A8 4.2 TDI QUATTRO 2008 FULL OPREMA

Продавам AUDI A8 4.2 TDI 2008г Quattro фул опрема Регистрирано цела...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 07:10Zvucnici tsm germanski extra dlabok bas

Zvucnici tsm germanzki extra dlabok bas


3.600 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
4.000 МКД
Денес 07:09PRODAVAM DUKAN VO BISER 16m2 PRIZEMJE

Продавам дуќан од 16м2 + 7м2 галерија на приземје. Чист имотен лист.


69.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дуќани

Денес 07:09prodavam KIA SOUL neuvezuvano benzim-plin

prodavam KIA SOUL neuvezuvano benzim-plin proizvedena 2009 god. a pr...


5.600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 07:09Sava intensa UHP 225/45r17 91Y letni

Se prodavaat 4 letni gumi Sava intensa UHP 225 45 za 17 bandaz vo dob...


6.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 МКД
Денес 07:09Prodavam Polar Mirage Comp

Prodavam velosiped/tocak polar mirage comp vo super sostojba I malku ...


9.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 МКД
Бутел / Скопје

Велосипеди

Денес 07:08Otkup na skuteri

Vrsam otkum na ispravni i neispravni skuteri


250 €
или предлог цена
Денес 07:08prodavam papagali

Prodavam papagali aleksandri Mali kina golemi barabanti rozeli nimfi ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Животни / Птици

Денес 07:08KUKA BARDOVCI NA RIDOT

Вкупна површина: Плац 488,25 м2 Куќа 409 м2, приземје. Кат и поткро...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 07:08Љубојно

Љубојно Градежен плац 1650м2 Ljubojno Gradezen plac vo blizina na ...


10 €
или предлог цена
Денес 07:07baraka vo dracevo

se prodava baraka zidana so komplet dokumenti moze i zamena za stan...


55.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 07:07GRADEZEN PLAC

GRADEZEN PLAC VO PETROVEC,POZADI BI-MILK.ITNO


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 07:07SLEP SLUZBA 24/7

Slep Sluzba ! Vo sekoe vreme ! 078-811-653


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Денес 07:07Moleraj I opsivka na vrati I prozori

Molerisuvanje I opsivka na vrati I prozori brzo I kvalitetno


40 МКД
или предлог цена
Денес 07:06Aprilia scarabeo 500ie model 2007

Скутерот е перфектно сочуван. Машината работи како нова, оригинален к...


2.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.300 €
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 07:06NOVI ANDROID SMART TV BOX MODELI

Направете го вашиот обичен телевизор SMART и ANDROID само со еден уре...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Денес 07:06BMW E60; BMW X5; BMW 3; BMW 5 za delovi

Delovi za BMW od 1998 do 2006 E60 E46 E39 e39 X5 automatski mena...


1 €
или предлог цена
Денес 07:06Страна 1 од 9407

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам