84 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Masi so razlicni dimenzii golemi i mali!

Masite se so razlicni dimenzii od drvo -Кружните маси се со дијамет...


15 МКД
или предлог цена
20 сеп 10:54Masa

Masata e bela boja so dimenzii 120x60cm


3.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 10:54Masi

Prodavame masi vo razlicni dimenzii i pravime po poracka..BROJ ZA KON...


15.000 МКД
или предлог цена
Делчево

Дневна соба / Маси

20 сеп 10:54Alfa plam rustikal etaz

Kamin na parno, Alfa Plam rustik.Zacuvan maksimalno, bez nikakov prob...


15.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
18.000 МКД
18 сеп 20:10Se prodava

Se prodavaat dve pecki za greenje. Cena po dogovor Informacii na t...


По Договор
или предлог цена
14 сеп 20:54Racno izraboten persiski kilim

Prodavam licno racno izraboten persiski kilim za svoja dusa 100 volna...


330 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
350 €
14 сеп 08:58spore na drva

spore na drva vo odlicna sostojba malku koristeno delcevo 070 999 218...


11.500 МКД
или предлог цена
Делчево

Кујна / Останато

07 сеп 20:26Frizider odrzavac za prodavnica

Se prodava frizider vo odlicna sostojba malku koristen , se prodava p...


1 МКД
или предлог цена
03 сеп 15:59kancelariski ucilisen mebel masi i stoici inventar biro

Ima 10 stolovi cena na 1 e 1000den


1.000 МКД
или предлог цена
03 сеп 14:44Печка за парно со пумпа

Се продава печка за парно греење: 18 kw со пумпа UPS и боца (еспанзиј...


По Договор
или предлог цена
28 авг 18:12Ukrasi , crkvicki i fontani za vasite dvorovi...

Izrabotka i prodazba na ukrasi i crkvicki za vo vasite dvorovi. Mnogu...


По Договор
или предлог цена
17 јул 13:07Hortikulturno ureduvanje

Изработка на разни видови на фонтани, тревници, алпинетуми, летниковц...


По Договор
или предлог цена
11 јул 22:24Dekorativni saksii i statui

Se prodavaat razni dekorativni saksii i statui


По Договор
или предлог цена
11 јул 22:24Гаражна врата

Вратата е во добра состојба. Димензии 240цм висина, 260 ширина. Матер...


По Договор
или предлог цена
28 мај 19:56Dekorativno drvo cveke

Dekorativno drvo cveke TACOMA ...Mali sadnici


150 МКД
или предлог цена
27 мај 16:37Trosed krevet

Trosed krevet nov


4.500 МКД
или предлог цена
15 апр 11:51Pvc vrata i prozor so termopan staklo

Pvc prozor so termopan staklo na kipanje Ramka 134 na 70 Prozor 123...


2.500 МКД
или предлог цена
15 апр 11:51DVC - WiFi Безжична IP камера 2 MPixel 2.8 mm, 116.6° + 64Gb

!!!ПОДАРОК 64Gb ПАМЕТ!!! - Производител - DVC - 2 MP безжична H.265...


3.300 МКД
или предлог цена
27 мар 10:05Автомат за ролетна ( ТАБАКЕРА )

Продажба на автомат за ролетна ( табакера ) за ПВЦ и Алуминиумски рол...


1 МКД
или предлог цена
27 фев 11:00Aluminiumski rolo garazni vrati

Proizvodstvo, montaza i prodazba na aluminiumski rolo garazni vrati. ...


1 €
или предлог цена
27 фев 11:00Grealka na Plin Nurgaz

Grealka na Plin za Prostorija do 40m2 Malku Koristena Poveke info n...


1.500 МКД
или предлог цена
21 фев 22:21Соларен Контролер MPPT Max 160V PV Input, LCD Дисплей 30-60А

https://www.facebook.com/SolarSystemsMacedonia/ 60 А MPPT контролер е...


260 €
или предлог цена
21 фев 14:52Соларен контролер MPPT Max 100V PV Input, LCD дисплей 10-30А

https://www.facebook.com/SolarInstallersTeam/ За соларни панели д...


130 €
или предлог цена
21 фев 13:23Соларни инвертори UKC 12V или 24V-->> 220V, инвертер

https://www.facebook.com/SolarSystemsMacedonia Предлагаме висока кла...


29 €
или предлог цена
20 фев 22:41Фрижидер за замрзнување / Замрзнувач LTH

Се продава замрзнувач LTH од 254 Л. Димензии 95х62х90 цм. Замрзнувачо...


120 €
или предлог цена
20 фев 21:54Priti pecka za greenje

Maksimalno socuvano


10.000 МКД
или предлог цена
20 фев 12:36Соларен фотонапонски панел 170W + Контролер 20A

ВИСОКА КЛАСА на Соларен панел 10,09А 170W + 20A Контролер кој работи ...


199 €
или предлог цена
15 фев 09:33Соларни панели Q CELLS 110W solarni paneli Q CELLS 110W

Панелите се на врвен производител Q CELLS !!! Панелите се користени в...


25 €
или предлог цена
15 фев 09:23Гарнитура за седенје - спиенје

Се продава добро сочувана гарнитура за седенје-спиенје која се состои...


10 €
или предлог цена
15 дек 09:11BOLJER

Се продава бојлер купен од Бугарија. Користен е многу кратко време. О...


1 €
или предлог цена
07 дек 10:39CINKULAR VO ODLICNA SOSTOJBA

Cinkular 7.500 kilovati za secenje i razbicuvanje gumiran kabel 50 me...


600 €
или предлог цена
26 ное 13:17Печка за парно

Се продава алфа плам 90 за парно, непреправана со пумпа, еспанзија, в...


320 €
или предлог цена
05 ное 14:41Garnitura

Se prodava garnitura trosed,dvosed i fotelja. Kontakt telefon: 071 3...


По Договор
или предлог цена
18 окт 18:38АГРЕГАТ ХОНДА, МЕШАЛКА ЗА БЕТОН, БОЛЈЕР НА ДРВА И ПРСКАЛКА

СЕ ПРОДАВААТ : АГРЕГАТ ХОНДА 4 КW ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА, ПРИКЛУЧНА ПРС...


1 МКД
или предлог цена
28 сеп 10:59Led sijalica so senzor

Prodavam led sijalici so senzor mnogu ekonomicni, sveti samo 20secund...


250 МКД
или предлог цена
03 сеп 08:09Garnitura,Mebel-Vi

Dvosed so mehanizam za spienje plus dve folelji.


9.000 МКД
или предлог цена
26 авг 13:00Tv komoda

5 elementi,golem fiokar,dva vertikalni stakleni elementa,dva horizont...


9.000 МКД
или предлог цена
26 авг 13:00Termo pecka 3kw

So nov ventilator plus rezerven greac,plus novi kabli


3.000 МКД
или предлог цена
21 авг 13:00Topolovi gredi

Se prodavaat Topolovi gredi ,Dolzina 4metri,10x10 cena po dogovor. T...


1 МКД
или предлог цена
17 авг 12:17Zavaruvaci(svajcaparat)

Doneseni od Italija vo dobra sostojba. 071826283 071826283 071826283...


4.999 МКД
или предлог цена
18 јул 01:06Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам