Аеродром
                           
6677 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Луксузно опремен стан во Аеродром.

Се издава наместен стан, ул. Пандил Шишков бр.4 Нова градба, централн...


26.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 18:05НОВ ОГЛАС
Промовирано

Popravka na PVC prozori i vrati. Brza i kvalitetna usluga

Popravka na PVC prozori i vrati. *** Zamena na skrseni delovi od meh...


990 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:13Промовирано

Kratok prestoj kaj Zeleznicka 1500 den 4h

Stanot e potpolno nov se naoga vo naselba Micurin kaj disko Despina...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

20 јул 10:10Промовирано

Stan vo Novo Lisice

Se izdava stan vo Novo Lisice na ubava lokacija sproti t.c.Lisa. Opre...


130 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 21:35SE PRODAVA DUKAN VO TC BISER NA PRIZEMJE

SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR VO TC BISER NA PRIZEMJE 19M2+10M2 GALERIJA...


90.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 20:21Станови за краток престој и ноќевање

Се изнајмуваат луксузни станови од 50м2 за краток престој и ноќевање ...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 19:36Kratok prestoj i nokevanje

Rezervacija na 070-647-337 Se izdava moderen i luksuzen apartman za ...


30 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 18:59Kratok Prestoj stan kaj Zeleznicka

Se izdava stan na den ili kratok Prestoj.Kompletno opremen,podgotven ...


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 18:54Se prodava kukja vo naselba lisice

Se prodava kukja so cist imoten list vo aerodrom naselba lisice.Na dv...


170.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Денес 18:13Луксузно опремен стан во Аеродром.

Се издава наместен стан, ул. Пандил Шишков бр.4 Нова градба, централн...


26.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 18:05  НОВ ОГЛАС

Se prodava atraktiven stan vo centar

Se prodava renoviran stan vo blizina na avtobuskata stanica - nova ze...


1.350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 17:58Prodavam kjukja vo lisice

Se prodavq kukja vo lisice Za povekje info kontaktirajte me Dejan 077...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Денес 17:41Plac vo lisice

430 m2 na ul gorgi kapcev..Dejan 077868814


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 17:40Stan vo reonski centar Aerodrom

Se prodava 3 soben stan vo reonski centar Aerodrom. Stanot e 72m2 + 6...


105.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 16:59SE PRODAVA PLAC VO DOLNO LISICE

SE PRODAVA PLAC VO DOLNO LISICE 1250m2 cena 30evra za m2. KONTAKT ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 16:544 SOBEN NAMESTEN AERODROM STARA STELA

21 346 SE IZDAVA 4-SOBEN STAN 95m2 SO TRI SPALNI SOBI, GREENJE NA ...


380 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 16:41STAN VO AERODROM

Продавам трособен стан во населба аеродром, во зграда на три спрата. ...


115.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
120.000 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 16:36Продажба на стан 77м2 во Н.Лисиче

ДОМ ЛУКС агенција за недвижности објавува продажба на стан од 63м2,...


77.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:23Iznajmuvam ednosoben stan vo TC Biser

Iznajmuvam ednosoben stan renoviran kompletno, polunamesten, atraktiv...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:04Мичурин прекрасна локација

Стара зграда со потпишан договор за градба со инвеститор/предузимач. ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:54Se izdává garaza co Aerodrom , pozadí Biser kaj pazarceto

Se izdává Zidana garaza pozadí Biser vo Aerodrom vednas


50 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

Денес 14:52Izdavam namesten stan

Izdavam namesten za dvajca stanot se naoga karsi crkavata i poliklini...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:39Se prodava trosoben stan 50m2 vo Aerodrom kaj Polilklinika

s 707 Se prodava nov,nevselen stan 50 m2, so 2 spalni sobi.Na 5 ka...


78.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:39Se prodava stan 34m2 so dvor vo N.Lisice kaj Rojal

s 708 Se prodava stan 34m2, so 1 spalna soba.Na prizemje so dvor.D...


55.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:37Popravka na PVC prozori i vrati. Brza i kvalitetna usluga

Popravka na PVC prozori i vrati. *** Zamena na skrseni delovi od meh...


990 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:13Н.Лисиче двособен 64м2 на 4кат

15104...Партенон Недвижности продава стан во Ново Лисиче двособен 64м...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:56  НОВ ОГЛАС

Plac

Se prodava plac na glavnata ulica patot golno gorno lisice do serviso...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:14Издавам спрат од куќа

Издавам комплет наместен спрат од куќа во ново Лисиче. Спратот е ето ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:02Plac 2158 m2 , Плац 2158 м2

Се продава плац со површина од 2158 м2 со локација помеѓу Долно и Гор...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Се продава нов модерно наместен стан

Се продава нов стан во зграда на Дабар на ул. Коста Новаковиќ во Стар...


119.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Se izdava stan vo naselba aerodrom

Za povekje inf. 078305915


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Nov trosoben Stan, Nevselen perfekna lokacija

Prodavam Nov, Nevselen, Prazen Stan, 2 spalni. Aerodrom, odlicna loka...


78.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Се изнајмува опремен стан во близина на воен базен

Се изнајмува опремен стан во Аеродром, во близина на воениот базен и ...


350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Се продава стан во комплекс Џевахир(Cevahir Sky City)

Станот се наоѓа во кула Б на 26 спрат.Располага со вкупно 99м2 по имо...


140.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Сончев и комфорен стан

Се продава исклучително комфорен стан во населба Ново Лисиче. Ориента...


84.700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor/dukan/ vo n.Lisice potocno na Gjorgji Kapc...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дуќани

Денес 12:20СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН СТАН 101м2 ВО АЕРОДРОМ

Se izdava 4-soben stan 101 m2 vo Aerodrom na 3 sprat orientacija isto...


800 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:19Se prodava renoviran stan od 43m2 vo Aerodrom

Се продава реновиран стан од 43м2 кај слаткарница Палма во Аеродром.И...


64.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:55  НОВ ОГЛАС

Nov dvosoben stan za kratok prestoj - Tobako 2

Се издава нов двособен стан за краток престој. Целсно опремен со една...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:54Dvosoben prazen

se izdava dvosoben prazen stan vo Aerodrom do trend kafe vo zgradata ...


180 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:45Dvosoben 3 Biseri

se izdava dvosoben namesten stan zad fast food 7 3 Biseri so parno li...


180 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:44Ždanec

Se prodava plac vo Źdanec so dve markici za gradenje,moze i da se del...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 11:44Plac vo Dolno Lisice ograden so kapija

Prodavam Plac ograden so kapija vo dolno lisice. So cist imoten list...


35 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 11:42Страна 1 од 167

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам