689 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plocki podni graniti 1 klasa

11m ostanato 45cm x 45cm Ne se lizgaat Ace tel: 078 740 013


500 МКД
или предлог цена
Денес 08:51Podni i zidni plocki - 1 klasa

podna 33x33 cm 350 den 8 metri kvadratni ostanato Kolicinite se...


350 МКД
или предлог цена
Денес 08:50Plocki za podrum

Plocki razlicni za podrumi itn Plockite ne se upotrebuvani, ostatoci...


130 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
150 МКД
Денес 08:50Plocki prva klasa zidni i podni

Plocki prva klasa za vnatre zidni i podni. Prva klasa plocki Dime...


350 МКД
или предлог цена
Денес 08:50Nadgrobni ploski za spomenici

Nadgrobni ploski za sliki porcelanski podlogi za sliki za nadgrobni ...


60 МКД
или предлог цена
Вчера 14:15STABILIZATOR ZA STRUJA RUL 600 W

Ispraven stabilizator -kvaliteten -- 600 w Leskovac --made in Yug...


1.800 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.900 МКД
Вчера 12:54Na prodazba - detska soba

На продажба детска соба Биро,шкаф итн (без работите на нив што стоја...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:38Set Tendzerinja

Se prodava set od tendzerinja Nov inox-rostfraj . 7 sadovi i 5 kap...


Вчера 12:27GREALKA KUMTEL

Rabotat samo dvata greachi 2 x 500 w = 1000 w potroshuvachka 1 kw...


1.300 МКД
или предлог цена
Вчера 07:08Se prodava pegla na zar

pegla na zar br za kontak 070 473 585


30 €
или предлог цена
07 дек 20:25za izrabotka na volna staro

za volna kon tel 070 473 585


60 €
или предлог цена
Велес

Останато

07 дек 20:25Vgradna furna

Vgradna furna faber so vnatresen ventilator tavce i resetka cena 3000...


3.000 МКД
или предлог цена
07 дек 17:19Aparat za kafe

Aparat za kafe espreso ispraven dolgo/kratko crna 8000den


8.000 МКД
или предлог цена
07 дек 17:19Fotelja na rasklopuvanje / Фотеља на расклопување

Kупена од Андро Промет и многу малку користена, зачувана од сите стра...


6.500 МКД
или предлог цена
07 дек 16:13Термо печка 4,5 kw

Печката е во исправна состојба се продава со се кабел и термостат.


3.000 МКД
или предлог цена
07 дек 13:47Bebesko krevetce so dusek

Mnogu socuvano Se naoga vo kumanovo


5.000 МКД
или предлог цена
07 дек 13:45Hilta 800v nova

Prakam po kargo BOSCH ХИЛТ & БУРМАШИНА СЕТ & 2 ФУТЕРИ ! Промотивна ...


3.500 МКД
или предлог цена
07 дек 13:45Gedore

Novi 108 pc Prakam po kargo


2.500 МКД
или предлог цена
07 дек 13:45Motorce za voda

Motorce za vadenje voda Novo !!!


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
07 дек 13:45se prodava rovus pravosmukalka nova

se prodava rovus pravosmukalka kupena od top shop ne e koristena k...


6.000 МКД
или предлог цена
07 дек 13:43prodavam dve masi

prodavam dve masi 140x80 plus 80cm na spustanje po 1000 denari ili dv...


1.500 МКД
или предлог цена
07 дек 12:50GREALKA -SEVER YUGOSLAVIJA 21 RTS 1

Ispravna grealka model 21 RTS 1 odlichno gree --mala potroshuvachka...


1.500 МКД
или предлог цена
07 дек 08:08OSB TABLI

Osb tabli 350 den m2 debelina 18 mm


350 МКД
или предлог цена
06 дек 18:03Cveke kana

Prodavam rizomi (krompiri) za sadenje od cveketo kana Indika so crven...


50 МКД
или предлог цена
06 дек 18:01iverka lesonit spert ploci

iverka tabli 2000 ×1000 mm 10mm deb parce 350 den lesonit...


350 МКД
или предлог цена
06 дек 18:00Obikolki za paleti

1200x800


250 МКД
или предлог цена
06 дек 18:00Stafni za patos

Stafni dimenzoii 1500. 2200 mm 1m3 9500denari debelina 50mm sir...


9.500 МКД
или предлог цена
06 дек 18:00Paleti patos

Dim 1150 ×1150 DEBELINA 18 MM


170 МКД
или предлог цена
06 дек 18:00DASKI ZA KARATAVAN

dimen 1100 mm dolgi cena 9500 den m3 1150 mm dolgi deb 18mm ...


10.500 МКД
или предлог цена
06 дек 17:59Komplet Ajva/Letkum!Lemilica!

Nov,vo Kufer so pasta,kalaj,rezerven vrv,za precizno ...


25 €
или предлог цена
06 дек 17:45Нови - Неупотребувани Јамболии , РАЧНА ИЗРАБОТКА !

Продавам НОВИ - НЕУПОТРЕБУВАНИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ волнени Јамболии од ч...


1 МКД
или предлог цена
06 дек 13:13Hotpoint aquarius tcm580

Во беспрекорна состојба, како нова! Само неколку пати вклучена.


8.000 МКД
или предлог цена
06 дек 11:52tenda nastresnica

Tenda so dimenzii 4m / 2.6m i 3m/2 tendata e nova nekoristena so m...


1 €
или предлог цена
05 дек 22:44HARI 98 - prozori i vrati EFTINO i KVALITETNO

Povolno za firmi , gotovi PVC prozori i vrati so extra ceni so dosta...


По Договор
или предлог цена
05 дек 22:15Se prodavaat komori za ladenje

Se prodavaat 6 komori za ladenje so vnatrešni dimenzii 3kom :4.65 m x...


По Договор
или предлог цена
05 дек 22:15Тополи

Продавам 8 тополи..цена по договор 070/265-387 Игор


1 €
или предлог цена
05 дек 17:12Аспиратор

Исправен со 2 мотори.


600 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
700 МКД
05 дек 15:22GREALKA ISKRA ---GCB 1202

Ispravna - odlichno gree 2 x 1000 w = 2000 w so termostat


1.200 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 МКД
05 дек 15:08Izrabotuvam mebel

Izrabotuvam mebel po merka: Kujni Plakari Detski sobi Komodi I d...


По Договор
или предлог цена
05 дек 14:53Електричен шпорет

Постар модел (EKA sistem AEG). Половен, сочуван, исправен, со дименз...


3.000 МКД
или предлог цена
05 дек 14:15Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам