680 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Гарнитура кожна (двосед и фотеља)

ФОТЕЉА И ДВОСЕД. Се продава кожна гарнитура. Гарнитурата е зачуван...


10.000 МКД
или предлог цена
29 јан 11:42Промовирано

Fotelja na rasklopuvanje / Фотеља на расклопување

Kупена од Андро Промет и многу малку користена, зачувана од сите стра...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:47HARI 98 - prozori i vrati EFTINO i KVALITETNO

Povolno za firmi , gotovi PVC prozori i vrati so extra ceni so dosta...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:53Se prodavaat komori za ladenje

Se prodavaat 6 komori za ladenje so vnatrešni dimenzii 3kom :4.65 m x...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:53se prodava rovus pravosmukalka nova

se prodava rovus pravosmukalka kupena od top shop ne e koristena k...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:11Krevet za vo spalna nov 200x160

Nov krevet so dushek 200x160. Neiskoristen. Zemen Nov 550€. Ima funkc...


500 €
или предлог цена
Вчера 16:26  НОВ ОГЛАС

Garnitura - Гарнитура

Се продава комплетна гарнитура: - тросед - двосед - фотеља Тросед...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:57Goblen/Gobleni

Се продаваат гоблени со разни големини. Гоблените се многу сочувани и...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:58Izrabotuvam mebel

Izrabotuvam mebel po merka: Kujni Plakari Detski sobi Komodi I d...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:03kameri za kolor slika i vo mrak, alarmi i kontrola pristap

komplet sistem 4 kameri, snimach, disk montaza 18.999den presmetan ka...


18.999 МКД
или предлог цена
02 фев 23:08Две фотељи и табуретка

Фотељите и табуретката се домаќински зачувани како нови.Иначе се купе...


5.000 МКД
или предлог цена
02 фев 22:12Термо печка 4,5 kw

Печката е во исправна состојба се продава со се кабел и термостат.


3.000 МКД
или предлог цена
02 фев 22:12Fotelja/ Фотеља/ Lazy bag/ Lejzi beg

Скоро и да не е користена воопшто.


1.500 МКД
или предлог цена
- 21 % Попуст
1.900 МКД
02 фев 20:31Podni i zidni plocki - 1 klasa

podna 33x33 cm 350 den 8 metri kvadratni ostanato Kolicinite se...


350 МКД
или предлог цена
02 фев 17:44Plocki za podrum

Plocki razlicni za podrumi itn Plockite ne se upotrebuvani, ostatoci...


125 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
150 МКД
02 фев 17:44PVC PROZORI VRATI

izrabotka na aluminiumski i pvc prozori i vrati,staklo termopan vo po...


02 фев 11:07Se prodava pecka CER

Se prodava pecka CER 4,5 KW vo dobra sostojba Telefon za kontakt 077...


1 €
или предлог цена
01 фев 20:47KINZO brusalka

KINZO 180W


1.700 МКД
или предлог цена
01 фев 15:38KALIJEVA PECKA NA STRUJA

Se prodava kalijeva pecka na struja socuvana nekoristena ...


4.000 МКД
или предлог цена
01 фев 15:21Jambolija/Јамболија

Се продаваат, скоро нови и неупотребувани 5 јамболии. Димензиите на ...


2.500 МКД
или предлог цена
01 фев 11:21Trpezariska masa

Се продава трпезариска маса. Масата е многу сочувана и во одлична сос...


4.000 МКД
или предлог цена
01 фев 11:08Espresso Kafemat Hausberg NOV

Prodavam Espresso Kafemat Hausberg Nov So Garancija 2 godini


2.500 МКД
или предлог цена
01 фев 09:30Se prodava klima quadro po cena 8000den

Se prodava so site elementi ne e osteteno nishto ne e mnogu upotrebuv...


8.000 €
или предлог цена
31 јан 22:55Smart Reflektor 20w

Smart Reflektor 20w... Se provrzuva so tell,I'ma senzor na dvizenje,t...


2.200 МКД
или предлог цена
31 јан 22:11Komplet Ajva/Letkum!Lemilica!

Nov,vo Kufer so pasta,kalaj,rezerven vrv,za precizno ...


25 €
или предлог цена
31 јан 18:32Pvc vrata

Vratata e vo dobra sostojba Povejke info 078906005


31 јан 17:34AGREGAT HONDA

Se prodava agregat HONDA 6.5kw na benzin koristen eden mesec pali na ...


250 €
или предлог цена
31 јан 15:53Нови - Неупотребувани Јамболии , РАЧНА ИЗРАБОТКА !

Продавам НОВИ - НЕУПОТРЕБУВАНИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ волнени Јамболии од ч...


1 МКД
или предлог цена
31 јан 13:51Vaga

Prodavam vaga so tegovite 1800den


1.800 МКД
или предлог цена
31 јан 12:48Elektr. Protocna cesma(Delimano)so zastita od struen udar.

Prodavam zidni I nasadni I so TUS protocni cesmi - проточна чешма (DE...


1 МКД
или предлог цена
31 јан 09:48Najeftino greenje,elektricni kebinja(ќебе),120x160cm

Elektricni kebinja(El.kebe),120x160 cm zagrevanje za samo 2 den.za ed...


150 МКД
или предлог цена
31 јан 09:48Тополи

Продавам 8 тополи....реон с.Мартолци,Велес.. цена по договор 070/265...


1 €
или предлог цена
31 јан 08:40GREACHI ZA PECHKA --- ELIND 3 D

Ispravni greachi za termo pechka --ELIND 3 imam 4 komada site za ...


600 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
1.000 МКД
31 јан 08:19Protocni cesmi (Delimano) najbezbedni na pazarot

Prodavam zidni I nasadni I so TUS protocni cesmi - проточна чешма (DE...


1 €
или предлог цена
31 јан 07:59Akumulatori solarni, соларни акумулатори 078/283- 078/283015

Edna godina koristeni , 25000 - 4 akumulatori 120 ampera, a crvenite ...


25.000 €
или предлог цена
31 јан 07:39Masi

Masa dim 140×80plus pustena 180×80


700 МКД
или предлог цена
30 јан 22:57Електричен шпорет и ретро греалка

Електричен шпорет, постар модел (EKA sistem AEG). Половен, сочуван, ...


3.600 МКД
или предлог цена
30 јан 20:02Рамки за слика | Рамка за слики | Ramka | Ramki | Украсни

Број за контакт 078405695 Се продаваат нови рамки, во различни ди...


По Договор
или предлог цена
30 јан 17:26SE PRODAVA GUSEN

SE PRODAVA GUSEN SPORET VO EKSTRA SOSTOJBA,SO GOLEM KAPACITET NA ZAGR...


350 €
или предлог цена
30 јан 14:36Шпорет за греење на дрва

Модел „Хераклеа 51 Д“ на „Металец“ - Битола. Половен, сочуван, корис...


6.000 МКД
или предлог цена
30 јан 11:36IKEA тв комода

Се продава, иста како на сликите. Инфо на тел: 070 377 473


700 МКД
или предлог цена
30 јан 10:27Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам