Скопје Центар
                   
2662 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PROFESIONALNI KAMERI ZA VIDEO NADZOR OD DAHUA / KAMERA

VRSHIME PRODAZBA I MONTAZA NA PROFESIONALEN VIDEO NADZOR OD RENOMINIR...


1 €
или предлог цена
14 авг 11:25Промовирано

Туш кабина 120 х 80

ИТНО! се продава Туш кабина 120 х 80 комплетна! Внатрешно светло, рад...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

Вчера 09:28Промовирано

PRODAZBA I MONTAZA NA KAMERI ZA PROFESIONALEN VIDEO NADZOR

VRSHIME PRODAZBA I MONTAZA NA PROFESIONALEN VIDEO NADZOR OD RENOMINIR...


9.999 МКД
или предлог цена
14 авг 11:25Промовирано

Навлаки растегливи за двосед и тросед

Нови некористен растегливи навлаки, материјалот е мек како плишан, ку...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Прекривачи

Денес 00:12Tv komoda

Mnogu socuvana Tv komoda so staklen preden del 3500 den Masicka klu...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 21:11ТЕГЛИ СО КАПАК

СЕ ПРОДАВААТ ТЕГЛИ СО КАПАК ОД КИЛО,ОД ПОЛА КИЛО И ПОМАЛИ, по 10 ден...


10 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Садови и прибор / Останато

Вчера 20:33ВОЛНЕН ТЕПИХ 2х3м

Волнен тепих со димензии 2х3м, малку користен , мнгу квалитетен


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

Вчера 20:31ТЕПИСИ

Се продаваат два тепика , 100% волнени , во одлична состојба , со дим...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

Вчера 20:31ВОЛНЕН ТЕПИХ 2х3 м

Волнен тепих многу малку користен , во одлична состојба


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

Вчера 20:31НОВИ ВОЛНЕНИ КЕБИЊА

Нови волнени кебиња со димензии 2,2мх1,66м , два комада , секоје по 2...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Ќебиња

Вчера 20:31УМИВАЛНИК - CERSANIT

Умивалник со чизма , ЦЕРСАНИТ , со длабина од 48 см , малку користена...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

Вчера 20:30СТАКЛЕН БИЛЊАК

СЕ продава стаклен билњак од 10 лит


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Потреби за домаќинство / Останато

Вчера 20:30МАСА И 6 СТОЛИЦИ

Се продава маса со дим : 80х120 см (+ 40см ) ,и 6 столици во одличн...


7.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
9.000 МКД
Вчера 20:28Ne otpakovan bazen 400x200x120

Se prodava ne otpakovan bazen so filter i skala


470 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

Вчера 18:16Se prodava Spalna kako Nov komplet so dusek

Se prodava 3 Godini stara Kompletna Spalna kupen 3200e pred 3 godini ...


1.550 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

Вчера 17:39Novi Lezalki za plaza

Novi lezalki Nosivost nad 100kg Isporaka so kargo 💥💥💥


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

Вчера 16:50Bambus zavesi ‼️‼️‼️site dimenzii

Bambus zavesi 👇👇 🏚🏙🏘Za vnatresno i nadvoresno ureduvanje 🏠...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Потреби за домаќинство / Останато

Вчера 16:50INTEX bazen 3mx2mx75cm Novo

Nov pravoagolen bazen INTEX 3metri x2metri x75cm Isporaka sekade ni...


9.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

Вчера 16:47Stolica za uzivanje Ikea

Novi Prakame so kargo Fotelja IKEA Sirina na forelja 67cm Dlab...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 16:47Noviii Lezalka za plaza

Novi Nosivost nad 100kg Lezalka stolica Isporaka so kargo


2.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Плочки

Вчера 16:47Novi cadori za conce 1,80m

Novi cadori 180cm


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

Вчера 16:46Panelka 3000kw

Panelka 3. 230V - 50HZ Na trkalca koristena Edna sezona . Cena 250...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:13SE PRODAVA AGOLNA GARNITURA PETOSED АГОЛНА ГАРНИТУРА ПЕТОСЕД

Se prodava petosed vo odlicna sostojba bez ostetuvanja. Petosedot ima...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 16:07Stolici / stolovi NOVI

NOVI kvalitetni stolici, cena 1650 denari stolica


1.650 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 15:57Krevet / krevetce, NOVI (na eden i na dva sprata)

NOVI, -Dvospratni (200 x 90 cm) so dva novi duseka cena komplet 2200...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 15:57Krevet / krevetce (NOVI)

NOVI, -Dvospratni (200 x 90 cm) so dva novi duseka cena komplet 220...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 15:56Masi i stolici

NOVI masi dimenzii 160x90+35cm cena samo masa 12000 den, stolici od 1...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:56klub masa / club masa (NOVI)

NOVI masi 120x60 cm, cena 6000 denari, informacii 071/543-011


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 15:56ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDI TROSEDI DVOSEDI "SASKO-GIS'

KOVANI I ALUMINSKI OGRADI KOMARNICI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI ...


35 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Огради

Вчера 15:51Se prodava 2 Novi tepisi

Se prodavaat 2 Novi tepisi proizvodstvo Makedonski folklor dimenzija ...


70 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

Вчера 15:32Komoda za TV

Se prodava TV komoda Ikea.


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:08Продавам кристална ваза

Вазна кристална, 2 пепељари, кристални тешки по 900грама, посуда за о...


900 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 МКД
Вчера 14:14  НОВ ОГЛАС

Милкуз 18kw

Котелот е користен една сезона и сеуште е под гаранција. Moќ на затоп...


890 €
или предлог цена
Вчера 13:54Продавам рачно изработени уникатни слики

Сликите се уникатни,во различни бои и димензии, преубава декорација в...


700 МКД
или предлог цена
Вчера 13:50Продавам скоро не користени ќилим теписини памучни кафеави

Кафеави теписони , чупафци скоро не користени заради селење. Со димен...


1.250 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.300 МКД
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

Вчера 13:41КРЕВЕТИ НА СПРАТ-НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ КУПУВАТЕ ДИРЕКТНО ОД ПРОИЗВОДИТЕЛО ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 13:37ЕДИНАЧНИ КРЕВЕТИ-НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

ФИРМА ФЕНИКО2000-БОГДАНЦИ ОД АВГУСТ 2019г ПУШТИ ВО ПРОДАЖБА НОВИ МОДЕ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 13:37Чистач на пареа по екстра цена

ЧИСТАЧ НА ПАРЕА ЗА: ПОДОВИ, ТЕПИСИ, ЧИСТАЧ НА ПРОЗОРЦИ, ЧИСТАЧ НА ПАР...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:36360° ROTIRACKA WIFI SMART KAMERA 3MP FULL HD

V380 Pro Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA *Нов модел 20...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00360° ROTIRACKA WIFI SMART KAMERA 3MP FULL HD VNATRESNA

V380 Pro Indoor Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA *Нов м...


1.400 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Vodovodzija Vodoinstalater Odvod Instalacija Odrzavanje serv

Водоинсталатер и Плочкар со повеќе од 30 годишно искуство. Работиме ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Останато

Вчера 13:00Топлотна пумпа MIDEA

Продавам топлинска пумпа (моноблок) за греење и ладење , марка MIDEA,...


2.800 €
или предлог цена
Вчера 13:00Luksuzna Garnitura za Dvor Lugano 205cm x 215cm

Луксузна гарнитура за во двор LUGANO ✅Високо квалитетни и водоотпор...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Градина Опрема

Вчера 12:47Страна 1 од 67

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам