Прилеп
                   
130 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW Transporter T6 2.0Tdi

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen T6 2.0Tdi ✅- Uvoz Belgija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Денес 10:19Iveco Daily

Voziloto e kako novo. 2019god so 70.000km. Avtomacki menuvac, rampa, ...


37.400 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 21:52  НОВ ОГЛАС

Peugeot Expert 1.6 HDI FURGON

Voziloto e vo ekstra sostojba. Proizvedeno 2013god. Prv sopstvenik


7.300 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 21:25  НОВ ОГЛАС

Fiat Doblo 1.3 Multijet LADILNIK

Voziloto e vo super sostojba. Proizvedeno 2017godina. Montiran e razl...


10.800 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 21:24  НОВ ОГЛАС

Ford tranzit maxi 2013 god.

2200 кубици , 195,000 км. димензии на гепек: должина= 396см. ширина=1...


10.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
10.399 €
Прилеп

Комбиња

Вчера 13:05Se prodava citroen jumpy 2015 gog.

Se prodava citroen jumpy 2015 god. 1.6 HDI 66 kw. Ac klima, ABS, ser...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 12:27Iveco 65 c18 vo super vozna sostojba

Iveko 2008 vo super sostojba reg do 11 2022


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 10:04PRODAVAM DELOVI ZA FORD TRANSIT

PRODAVAM DELOVI ZA FORD TRANSIT OD 1990 DO 2000.


999.999.999 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 09:35ОТКУПУВАМ ХАВАРИСАНИ, ЗАРИБАНИ ИЛИ БЕЗ ДОКУМЕНТИ КОМБИЊА

ОТКУПУВАМ ХАВАРИСАНИ КОМБИЊА, ЗАРИБАНИ КОМБИЊА ИЛИ БЕЗ ДОКУМЕ...


10.000.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 09:35VW CRAFTER 2.0 TDI

🆕🆕🆕🆕🆕🆕 VW CRAFTER 2.0 TDI ✅- Uvoz Holandija ✅- Godina 2016 ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

29 мај 10:07Mercedes Sprinter 316

Se Prodava Mercedes Sprinter Godina na Proizvodsvo 2013 Registriran d...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
24.999 €
Прилеп

Комбиња

29 мај 08:02Fiat Ducato 2.0 JTD

Se prodava... Reg do April/2024 4 novi gumi c oznaka tovarni Ter...


4.200 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

28 мај 22:48IVECO 50C13 Patnicko kombe KAKO NOVO

Se prodava patnicko kombe IVECO DAILY 50C13 so 21sediste, registriran...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

28 мај 12:41Renault Trafic 1.6DCI 2018 godina

Plateni se site davacki do Registracija. Cena 14 000€ + DDV. Za pov...


14.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

28 мај 06:15MERCEDES SPRINTER SLEP SHLEP - EURO 5

Voziloto e vo perfektna sostojba redovno servisirano vo ovlasten serv...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

27 мај 20:58IVECO IVEKO SLEP SHLEP EURO 5

Kamionot e vo perfektna sostojba 2011 god 3.0 motor so 170 ks avtomat...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

27 мај 20:58PEUGEOT BOHER 2.2 143 KS

NOVI GUMI ELEKTRIKA NA STAKLA CENTRALNO I ALARM BORT KOMPJUTER TE...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

27 мај 20:28VW Transporter T5 1.9Tdi

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen T-5 1.9Tdi ✅- Uvoz Holandija ✅- God...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

27 мај 10:36VW CRAFTER 2.0 TDI

🆕🆕🆕🆕🆕🆕 VW CRAFTER 2.0 TDI ✅- Uvoz Holandija ✅- Godina 2018 ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

27 мај 10:36IVECO DAILY 35C18 HPI Duplak Kombe Klima

IVECO DAILY 35C18 HPI 130kw 180ks ☎️071-985-494☎️ Maxi 2009 Klima...


13.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

26 мај 15:08Citroen Jumper 2.8 HDI, 135 ks, 2002 god, patnicko 8+1

Se prodava Citroen Jumper 2.8 HDI, 135 ks, 2002 godina, patnicko 8+1...


3.200 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

26 мај 15:03Ford transit

Ford transit 2.4 TDI 2001 godina registrano nosivos 1500kg povejce ...


4 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

23 мај 13:49leva poluoska za fiat pezo citroen kombi

vo ispravna sostojba...kombinja fiat pezo citroen od 2000g do 2009g.....


2 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

21 мај 15:56VW T4 2.4 diesel set kuplung Sachs

setot e odlicen lamelata e kako nova..2.4d so 5 cilindri...i zamaecot...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

21 мај 15:55SHLEP SLEP vlecna sluzba -Sprinter

Shlep vozilo vo ekstra sostojba 2012/11 maksimalno začuvano oprema kl...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
19.500 €
Прилеп

Комбиња

20 мај 09:45IVECO iveko 3.0 SLEP Shlep vlecna

IVECO 3.0 2011/10 Vo odlicna sostojba uvezeno od CH ! Prva registraci...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
19.000 €
Прилеп

Комбиња

20 мај 09:45Volkswagen transporter t4 2.4

Prodavam kombe volkswagen transporter t4 2.4 dizel motor menjac odlic...


2.600 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

19 мај 11:52Peugeot boxer

2014 godina 206000.km. 2,2 (euro 5 ) Vo odlicna sostojba


12.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

18 мај 17:39Fiat Ducato 2.8 JTD, 2003-god, servisiran, novi zimski gumi!

Se Prodava Fiat Ducato 2.8 Jtd, 2003-godina, furgon,230.000 KM realni...


3.700 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

18 мај 16:35Se prodavaat 4 kombina vo paket za EKSTRA CENA ZA SITE

Se prodavaat 4 kombina 8+1 patnicki EKSTRA CENA ZA ZITE VO PAKET. -...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

17 мај 16:58IVECO DAILY SHLEP VOZILO 35S17 2010GOD

3.0 170hp Prikolkata e 2021god, registrirana so full kasko i osigura...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

16 мај 10:54Iveco dejli na delovi

Iveco dejli na delovi od 9 do 20 casot


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

15 мај 20:10Ford transit

Ford transit tovarno 2008 godina Registriran servisiran Novi gu...


5.200 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

14 мај 21:35Se prodava Volkswagen Crafter

Kombeto e mnogu socuvano, uvezeno e od Svajcarija , mnogu e dolgo rea...


11.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

14 мај 16:42PEZO BOXER PATNICKO

Pezo boxer 2008 god cela godina registrirano original patnicko 12 pa...


9.900 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

14 мај 11:33OPEL VIVARO , TRAFFIC

Se prodava kombe Opel Vivaro 1.9 DTI 8+1 patnicko 2005 godina 74kw 10...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

14 мај 11:12Volkswagen T4 multivan 2.4 dizel

94god 320000 km prva farba u ekstra stanje Sedistata se pusta se praj...


4.200 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

12 мај 06:23Vw T3 Caravelle

Олдтајмер од 1985 година реставрирано пред пет години здраво каросери...


5.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

10 мај 22:34Kupuvam VW Transporter 4, Ponudete

Kupuvam VW Transporter 4, Ponudete Ponudete so realni ceni Info: 07...


100 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

10 мај 16:35KUPUVAM VO SEKAKVA SOSTOJBA VW T4 TRANSPORTER

Otkupuvam sekakvi kombina od grupacija na vw cuknati havarisani stari...


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

10 мај 15:08Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам