Аеродром
                           
6672 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava stan vo naselba aerodrom

Za povekje inf. 078305915


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

30 сеп 17:54Промовирано

Se iznajmuva stan, Aerodrom-Skopjanka

Se iznajmuva dvo-soben stan namesten, vo Aerodraom Skopjanka.


270 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

02 окт 22:11Промовирано

KRATOK PRESTOJ / DNEVEN PRESTOJ / STAN / SOBA

Izdavame sobi za kratok prestoj vo blizina na Hotel Rusia ceni: Do ...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Соби

14 фев 12:46Промовирано

MICURIN POZADI ZELEZNICKA 46M2 1 SPALNA NAMESTEN STAN

Se oprodava stan vo Micurin vednas do nova zeleznicka. Stanot ima 46m...


73.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:38MICHURIN NOV NEVSELUVAN 71M2 - PRIZEMJE

Се продава стан со површина од 71м2, со 2 спални соби, 2 тераси и 1 т...


100.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:38ПРОДАВАМЕ СТАН 2 СПАЛНИ НОВО ЛИСИЧЕ КАРШИ ФФМ - 100М2

Се продава стан во Ново Лисиче карши ФФМ. Станот е со површина од 100...


74.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:38ПРОДАВАМЕ СТАН 2 СПАЛНИ АЕРОДРОМ ПОЗАДИ БИСЕР - 71м2

ШИФРА 1301П Се продава стан со површина од 71м2, 2 спални соби, 2 ...


102.950 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:37ПРОДАВАМЕ СТАН НОВО ЛИСИЧЕ СПРОТИ ФФМ 3 СПАЛНИ

ШИФРА 1254П Се продава стан со површина од 95м2 + 4м2 подрум. Опре...


110.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
120.000 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:37N.LISICE, RAMSTOR POSLEDNA 5, 55M2 2 SPALNI

Se prodava namesten stan vo Novo Lisice , novite zgradi na posledna 5...


73.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
77.500 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:37ПРОДАВАМЕ СТАН 2 СПАЛНИ НОВО ЛИСИЧЕ АВИОНЧЕ 74М2

Се продава стан со површина од 74м2 на 4кат со лифт 2 спални соби, 1 ...


80.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:36ПРОДАВАМЕ СТАН 2 С СПАЛНИ НОВО ЛИСИЧЕ РЕОНСКИ - 81М2

Се продава одличен стан во Ново Лисиче во Реонсики. Станот е со површ...


90.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:36ПРОДАВАМЕ СТАН 1 СПАЛНА НОВО ЛИСИЧЕ КАРШИ ЛИСА КАЈ ЗЕГИНОТ

Се продава стан во Ново Лисиче карши Т.Ц Лиса кај зегинот. Станот е с...


50.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:33ПРОДАВАМЕ СТАН 1 СПАЛНА ПРИЗЕМЈЕ НОВО ЛИСИЧЕ КАЈ РОЈАЛ-34М2

Се продава одлично приземје во Ново Лисиче кај Ројал. Станот е со пов...


55.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:33REONOVIRAN STAN 82 M2 2 SPALNI NOVO LISICE KAJ ROJAL

Se prodava renovran stan vo Novo Lisice kaj Rojal vo malite zgradi. S...


92.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:33NOV STAN 1 SPALNA 44M2 + PARKING MESTO - AERODROM - TOBAKO 2

Se prodava nov namesten stan vo Aerodrom 44m2. Stanot raspolaga so 1...


79.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:32ПРОДАВАМЕ ДУПЛЕКС 2 СПАЛНИ НОВО ЛИСИЧЕ РОЈАЛ 136м2

ШИФРА 1315П Се продава стан со површина од 136м2, 2 спални соби (и...


115.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:32ПРОДАВАМЕ СТАН 3 СПАЛНИ АЕРОДРОМ ПОЗАДИ ВЕРО 100м2

Се продава стан со површина од 100м2, 3 спални, 1 кат без лифт, 2 тер...


111 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:32PRODAVAME STAN 105M2 VO AERODROM KAJ STARA STELA

Prodavame stan 105m2 vo Aerodrom kaj Stela. Stanot raspolaga so 4 sp...


127.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:32ПРОДАВАМЕ СТАН 2 СПАЛНИ АЕРОДОМ ПОЛИКЛИНИКА - 50М2

Се продава нов стан во Аеродром кај Полклиника Јане Сандански во згра...


78.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:27ПРОДАВАМЕ СТАН НА ПРИЗЕМЈЕ 1 СПАЛНА АЕРОДРОМ ПОЗАДИ ВЕРО

Се продава стан во Аеродром позади Веро кај Зегин. Станот е со површи...


71.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:27NASELBA LISICE 200m2 luksuzna kuka na 332m2 plac

NASELBA LISICE 200m2 kuka luksuzna,332m2 cel plac,dve kupatila plus W...


275.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Денес 12:23SE PRODAVA KUKA VO NASELBA LISICE

SE PRODAVA KUKA VO NASELBA LISICE VO BLIZINA NA RESTORANOT ..RAGUZA 9...


45.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Денес 12:21Garsonjera za kratok prestoj

Se izdava nova garsonjera za kratok prestoj vo Skopje nas.Aerodrom na...


5 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:05Se prodava atraktiven stan vo centar

Se prodava renoviran stan vo blizina na avtobuskata stanica - nova ze...


1.350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:02ИЗДАВАМ НОВ СТАН 50М2 КАЈ ФОН И МЕРЦЕДЕС НОВО ЛИСИЧЕ

IZDAVAM NOV DVOSOBEN STAN 50M2 KAJ SALONOT MERCEDES I FAKULTETOT FON!...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:59PRODAVAM UBAVO NAMESTEN STAN 57m2 NOVO LISICE POZADI LISA

PRODAVAM DELUMNO NAMESTEN DVOSOBEN STAN 58M2(54m2+4m2 BALKON) + 3M2 P...


84.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:59STANOVI VO GRADBA, SPROTI FON-KAJ MERCEDES

ШИФРА- 783 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава станови во град...


1.250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:56Се продава нов модерно наместен стан

Се продава нов стан во зграда на Дабар на ул. Коста Новаковиќ во Стар...


119.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:55Се издава исклучиво за деловен простор

Се издава дел од куќа,приземје, на улица Ѓорѓе Андревич Кун во населб...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Денес 11:45ХИТНО ИМАМЕ ПОТРЕБА ОД СТАРИ И НОВИ СТАНОВИ

Агенција за недвижности има потреба од стари и нови станови во Цента...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:41СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЛИСИЧЕ -18М2

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЛИСИЧЕ 18М2 ,НА ПРИЗЕМЈЕ СО САНИТАРЕН Ч...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 11:41СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ-70М2

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ 70М2(67М2 СТАНБЕНА ПОВРШИНА+3М2 ТЕРАСА/ЛО...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:40SE IZDAVA NOV DVOSOBEN STAN VO NOVO LISICHE-REONSKI

ШИФРА- 782 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува наместен дво...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:39SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO MICHURIN BLIZU ZELEZNICHKA

шифра- 793 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува НОВ трособен ...


350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:37  НОВ ОГЛАС

KRATOK PRESTOJ/DNEVEN PRESTOJ/SHORT STAY

Iznajmuvam stan za kratok prestoj, vo Aerodrom kaj tobako 2. Nov ne v...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:16Se iznajmuva/prodava stan pozadi TC Biser Areodrom

Se iznajmuva/prodava stan pozadi TC Biser Areodrom vo prvata kula , s...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:09SE IZDAVA NOV NEVSELEN STAN

Izdavame nov nevselen stan od 60m2 na prv sprat, izgraden od porta in...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:08Dvosoben 3 Biseri

se izdava dvosoben namesten stan zad fast food 7 3 Biseri so parno li...


180 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:57PRODAZBA NA NOVI STANOVI NASPROTI UNIVERZITETOT FON

- ПРОДАЖБА НА СТАНОВИ ВО ГРАДБА СО КВАДРАТУРИ ОД 36м2 до 106м2 ЗГРАД...


1.250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:56PRODAZBA DELOVEN PROSTOR VO AERODROM 100m2 PORTA SUPERIUM

Se prodava deloven prostor od 100m2 vo gradba vo naselba Aerodrom na ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 10:55STANOVI AERODROM VO PORTA SUPERIUM OD 44m2 do 82m2 VO GRADBA

Комплексот “PORTA SUPERIUM” е лоциран на бул. 3-та Македонска Бригата...


1.390 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:55СЕ ПРОДАВА СТАН ВО НОВО ЛИСИЧЕ

Се продава стан во Ново Лисиче на ул.Булевар Асном од 69м2 на 3кат б...


80.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
83.000 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:53  НОВ ОГЛАС

Dvosoben prazen

se izdava dvosoben prazen stan vo Aerodrom do trend kafe vo zgradata ...


180 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:27Страна 1 од 167

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам