4400 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TOYOTA RAV 4 2.2 D-CAT

Voziloto e vo odlicna sostojba ! Mozna e zamena so moja ili vasa dopl...


7.777 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

17 мар 10:03Промовирано

BMW X5 3.0 S.I Benzin/Plin

-Alspuh od grani -X-Drive -Tempomat -Komandi na volan -Greaci na ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

12 мар 17:48Промовирано

Kapacinja za Bandasi (Капачиња за Бандаж )

...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:40Промовирано

Gilera gp 800

Gilera gp800 Servisiran Novi gumi Registriran so zelen karton


6.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 01:11BMW 750 381 KS XDRIVE M-PACKET FULL

BMW 750D 381 KS XDRIVE M PAKET FULL 2013 god Vakum na vrati Lad...


38.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 01:11AUDI A4 2.0 TDI 143 KS AUTOMATIK

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS AUTOMATIK 2011 GOD 225.xxx KM REGISTRIRAN ...


9.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 01:05BMW 330D 245 KS (N57) Xdrive 2011/10

BMW 330D 245 KS (N57) Xdrive 2011/10 FULL OPREMA SEGA UVOZEN PLATE...


11.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 01:05VW GOLF 5 1.9 TDI 2007 DPF

VW GOLF 5 1.9 TDI 2007 GOD SO DPF SEGA UVEZEN PLATENI SITE DAVACKI...


5.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 01:05AUDI A3 1.6 TDI 2010/9

AUDI A3 1.6 TDI SEGA UVOZEN SO VOZENJE PREFEKTNA SOSTOJBA 2009 PE...


7.900 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 01:05Citron C5 1.6 Hdi 2010 PLATENI SITE DAVACKI !!

Citron C5 1.6 Hdi 2010 PLATENI SITE DAVACKI DO REG MOZE ZAMENA ...


5.800 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 01:05PEUGEOT 308 1.6 HDi 110 KS 2008

PEUGEOT 308 1.6 HDi 110 KS 2008 SEGA UVOZEN OD FRANCIA SO VEZENJE...


4.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 01:05Polovni delovi za mercedes vaneo i a klasa

Prodavam polovni delovi za vaneo i A Clasa i servis


9 €
или предлог цена
Вчера 23:51Mercedes A Clasa delovi

Prodavam polovni delovi za mercedes A klasa i servis


10 €
или предлог цена
Вчера 23:48BMW F30 >320d SportLine 2.0 X-Drive 2013 -> FULL OPREMA =>

BMW F30 >320d SportLine 2.0 X-Drive 2013 -> FULL OPREMA => Перфектн...


17.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
17.600 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 23:02Santa Fe 4x4 2.2Crdi Automatic

-Dzipot e vo odlicna sostojba ; -Servisiran na vreme ; -4x4 ispravn...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 19:51Bmw 318i 2003god,registriran, nov atest plin

BMW E46 REDIZAJN, SO NOV ATESTIRAN PLINSKI URED, REGISTRIRAN DO 01.03...


3.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.500 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 19:10BMW X1 - 2.0 2011 M Paket (xDrive)

Se prodava BMW X1 2.0 2011 xDrive M Paket Greaci na Sedista Gol...


133 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 19:03BMW F10 520d(184Ps) "8G-Menjac Automatic" M-Paket EKSTRA

BMW F10 520d (184Ps) 8 Brzinski Menjac Automatik, 2012/11 God vo Make...


15.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 18:58  НОВ ОГЛАС

Mitsubishi Colt 1.3i 2008Г. *129.000 КМ* MOZE ZAMENA

Продавам штотуку увезен Mitsubishi Colt, произведен 2008 година, 1.3 ...


3.650 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 18:56FORD MONDEO 2.0 TDCI KARAVAN - TITANIUM / Zamena za ATV 4x4

Prodavam Ford Mondeo 3 Karavan - Titanium - Staven mu e nov set zama...


2.850 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
3.200 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 18:55Opel Antara 2.0 CDTI 150KS 4X4 НОВИ ГУМИ 2 КЛУЧА МОЖЕ ЗАМЕНА

Џипот е буквално перфектен. 160,000 РЕАЛНИ KM. Поседува радио н...


7.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.650 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 18:55TOYOTA YARIS 1.4 D4D - Mozna e zamena / Fiat 500 / Cooper

Toyota Yaris 1.4d 66kw dizel potrosnja 4L/100km gradska - Registrir...


4.650 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.700 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 18:55Chevrolet Aveo 1.2 S-TEC (84 hp) 2010 - 138.000KM

ПРВА БОЈА! Увоз CH! Сервисна книшка! 138.000 km! 2 КЛУЧА! Прод...


3.650 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 18:55Mercedes-Benz C 270 Avantgarde AVTOMATIK REDIZAJN 2005G.

Продавам предобра ц класа, 270, 125kw (170кс), редизајн, со авантгард...


5.650 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 18:54Renault Laguna 1.5 DCI 2010 God

Renault Laguna 1.5 DCI (110Ps) 6-Brzinski Menjac, 2010/09 God vo Make...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 18:49  НОВ ОГЛАС

=> MERCEDES BENZ E270 CDI~AVTOMATIK-2001 god so FULL OPREMA

=> MERCEDES BENZ E270 CDI~AVTOMATIK-2001 god so FULL OPREMA - Regist...


2.700 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 18:40  НОВ ОГЛАС

Mazda CX-7 4x4 2.2D Exclusive МОЖЕ ЗАМЕНА

ПРВА БОЈА! НОВИ ДИСКОВИ! НАЈВИСОКО НИВО НА ОПРЕМА! 147.000 km! НО...


11.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
11.600 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 18:40Reno clio 1.5 Dci

Se prodava Reno clio 1.5 dci 2002 godina ✅KOLATA E IDEALNA ZA POCE...


2 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 18:31Mercedes E270 Cdi Classic dsg

Mercedes E270 Cdi Classic dsg Registriran do 25.11.2023 130 kw / 1...


4.200 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 18:31BMW 318d 2.0 2008

BMW 318d 2.0 2008 Registriran do 21.11.2023 so zelen karton Star...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 18:31Opel astra h 1.7 Cdti

OPEL ASTRA H 1.7CDTI ✅ KOLATA E IDEALNA ZA POCETNICI✅ REGISTI...


3.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 18:31Vlecna sluzba - slep sluzba-влечна служба-шлеп служба 24-7

Vlecna sluzba 24-7 Vasiot prijatel na patot nasekade niz makedonija...


999 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Шлеп служба

Вчера 18:27Opel Astra J 1.4

Opel Astra J 1.4 benzin, 2010 godina, najvisoko nivo na oprema. Sega ...


6.600 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 18:19  НОВ ОГЛАС

Peugeot 206, 2005 god, neuvezuvan, nov motor, delovi, gumi

Пежо 206 2005 год, 1.1 бензин, оригинално купен од Евроимпекс. - С...


1.980 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.200 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 18:06Ford Transit 2004 god.

Reg istecena na 03.03.2023 2004 god Ispraven, servisiran. Vozen Do...


2.800 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

Вчера 17:17Nov zamenski kluc za VW i SEAT

Prodavan nov kluc za Seat ili VW 800 denari cena fixna


800 МКД
или предлог цена
Вчера 16:49  НОВ ОГЛАС

CITROEN C3 1.4 HDI 50kw Excuisive - PANORAMA - 2004god.

PRODAVAM CITROEN C3 1.4 hdi 50kw REGISTRIRAN EKSPLOZIV SO VISOKO N...


2.800 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 16:41GOLF 7 2.0 TDI 2015god. NE UVEZEN

GOLF 2.0 TDI 150ks REGISTRIRAN DO 01.11.2023god. POMINATI 234.000 K...


15.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 16:09MITSUBISHI COLT 1.1 i 2006 NEUVEZENO

Mitsubishi colt 1.1 benzin Registrirano do 24.06.2023 godina Pomina...


2.300 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.500 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 16:04Mitsubishi Colt 1.3 2011 *140.000 КМ* СТАРТ/СТОП СЕРВИСНА

ШВАЈЦАРИЈА УВОЗ! 2 клуча! Колата е апсолутно совршена! Прва боја! ...


4.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.450 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 16:02BMW 318 dizel 2008 godina

BMW 318 DIZEL 143ks SERVISIRANO REGISRTIRANO DO 09 MESEC 2023 GODIN...


7.300 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 16:01SEAT IBIZA 1.6 TDI 2013 NEUVEZENA

SEAT IBICA 1.6 TDI GODINA NA PROIZVODSTVO 2011 KUPENA NOVA 2012 OD ...


5.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 15:56FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET 2012 god.

FIAT GRANDE PUNTO EVO 1.3 DIZEL REGISTRIRANO DO 20.03.2024 god. NAP...


4.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 15:55Страна 1 од 111

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам