Чучер Сандево
                   
73 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Gotov beton

Prodavam gotov beton so transport so i bez pumpa zavisnost od lokaci...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Градежни материјали

12 авг 18:20Prodavam 3 Starinski Stolici

3 stolici starinski 35e


35 €
или предлог цена
12 авг 11:21Prodavam 2 Stilski Stolici

2 stilski stolici 35e


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

12 авг 11:21Prodavam Sank Stolce

Prodavam sank stolce 20 evra


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

12 авг 11:21SALONITKI

Koristeni no zdravi so dimenzija 65×40. Ima 276 kom.za povrsina od 58...


3.000 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Градежни материјали

10 авг 08:59VRATI GARAZNI

SE PRODAVAT 2 VRATI 1 GOD SE KORISTERNI 5.80X4.70 ( 28-30M2) EDNA ...


5.500 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Врати, Прозори и додатоци / Останато

09 авг 16:41Prodavam Bambus Stolici

Prodavam Bambus Stolici


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

09 авг 14:54Врати и прозорци

Се продаваат дрвени врати. Цена 20 евра од парче, но има простор и з...


20 €
или предлог цена
08 авг 19:12ГОТОВ БЕТОН

Продажба и транспорт на готов бетон со и без пумпа


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Градежни материјали

08 авг 11:48GOTOV BETON

Продажба и транспорт на готов бетон со и без пумпа.


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Градежни материјали

08 авг 11:48ALUMINIUMSKI OGRADI

Vrsime profesionalna montaza na site vidovi aluminiumski ogradi… za c...


40 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Останато

08 авг 09:43Keramidi

Kanizja mediteran keramidi 125 komada polovni


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Градежни материјали

07 авг 20:13Natkasna stalaza

Natkasna stalaza 30evra


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

07 авг 11:31Гaрнитурa трoсед двoсет фoтелјa и мaсичкa

Гaрнитурa трoсед двoсет фoтелјa и мaсичкa 200е


200 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

07 авг 11:31Prodavam Klub Masicka 60x60

Prodavam Klub Masicka 60x60


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Маси

07 авг 11:31Prodavam Klub Masa

Prodavam klub masicka dolzina 115cm sirina 60cm visina 45cm 30 evra


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Маси

07 авг 11:30Prodavam Klub Masicka

Prodavam klub masicka socuvana ispravna dolzina 110 cm sirina 55cm vi...


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Маси

07 авг 11:30Prodavam Stilska Masa

Stilska klub masa socuvana dimenzii 130×60cm visina 55cm cena 40€


40 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Маси

05 авг 16:34Prodavam Stilska Masa

Stilska klub masicka 60€ 118X52X45


50 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Маси

05 авг 16:34Prodavam Trpezariska Masa Komplet so Stolcinja

Prodavam trpezariska masa komplet so stolcinja 4+1 marles slovensko p...


100 €
или предлог цена
05 авг 16:33Prodavam Starinski Dvosed & Stilski Stolici od 1920god.

Stari stilski stolici so dvosed .treba restavracija 1920g se. 150e.


130 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

05 авг 16:33PRODAVAM HIDROFOR VRELO-2

Prodavam hidrofor vrelo -2 so petostepena pumpa i koncar motor,vo isp...


100 €
или предлог цена
03 авг 18:47PRODAVAM DASKI OD OREV

Prodavam daski od orev so povece informacii na tel. 071-261-858


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Градежни материјали

03 авг 18:42Se prodavaat 3 gobleni

Prodavam gobleni , vkupno 3, moze poedinecno ili site zaedno.


250 €
или предлог цена
02 авг 11:20Se prodavaat 3 gobleni

Prodavam gobleni , vkupno 3, moze poedinecno ili site zaedno.


250 €
или предлог цена
02 авг 11:16kamen ploci

kameni ploci so debelina od 5sm do20sm boja na ciment pogodni za rede...


10 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Градежни материјали

29 јул 22:37kamen

kamen za sidanje


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Градежни материјали

24 јул 22:13Garazna vrata Гаражна врата

Врата е како на сликите, и треба фарбање, користена извадена пред две...


300 €
или предлог цена
23 јул 22:09dekorativni plafonski plocki od tvrdo presuvan stiropor

plockite se so debelina od20mm se so razlicni dimenzii 25/25 50/50 so...


280 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Декорација и Украси / Останато

21 јул 17:24Prodavam garnitura za sedenje (Trosed + Dvosed + Fotelja)

So garniturata doagjaat: - Trosed na spustanje - Dvosed - Fotelja ...


12.000 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

19 јул 13:57SALONITKI

Koristeni no zdravi salonitki so dimenzija 65×40. Ima 276 parcinja zd...


3.000 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Градежни материјали

13 јул 12:19Продавам гарнитура

Продавам гарнитура тросед, двосед и фотеља.


13.500 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

03 јул 18:50Komplet trkala za kultivator

Prodavam par trkala za kultivator


170 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Градина / Градинарски алат и машини

03 мај 08:15Kamen Ukrasen

Vi nidime ukrasen kamen za vasite dvorovi i gradini vo tri razlicni...


10 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Градежни материјали

23 апр 11:25Prodavam vlezna vrata,sobni vrati,komplet prozorci,trosedi

Prodavam komplet hrastova vlezna vrata 1,40m X 2,10m, cetiri sperova...


По Договор
или предлог цена
05 апр 15:38Secenje na drva,ureduvanje dvorovi i krsenje beton so hilta

Ureduvanje na dvorovi, obnova i ureduvanje na parkovi, montaza na bek...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Градина / Останато

10 мар 12:40PRODAVAM DUPLI NEONKI ODLICNI

Neonsko ostvetluvanje dve parcinja po dve sijalici ispravni vo top so...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Светло и осветлување / Останато

15 фев 08:23Ogradi

Vrsime profesionalna montaza na site vidovi aluminiumski ogradi. Info...


38 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Градина / Останато

03 фев 17:58Aluminiumski ogradi/Алуминиумски огради

Vrshime profesionalna izrabotka na aluminiumski ogradi(gelenderi, min...


40 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Останато

21 дек 17:16Aluminski ogradi HD

Vraime profesionalna montaza na site vidovi aluminiumski ogradi. ...


38 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Врати, Прозори и додатоци / Останато

21 дек 17:16Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам