1514 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава Ауди А4 Караван

Колата е во одлична состојба регистрирана со зелен картон сервисирана...


1 €
или предлог цена
28 фев 20:44Промовирано

Se prodava Mini Cooper 1.6

Se prodava moze I zamena Plus 4 zimski gumi so aluminiumski bandazi


1 €
или предлог цена
02 фев 14:22Промовирано

OPAL ANTARA 2.0 CDTI 150 KS 4X4 149000 KM - 08.MT Auto

OPEL ANTARA 2.0 CDTI 150 KS COSMO 4X4 - SERVISNA KNISKA 149000 KM , ...


7.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.800 €
01 мар 14:53Промовирано

Mercedes C200

Mercedes C200 CDI Registriran Novi zimski gumi Motor raboti kako ...


3.300 €
или предлог цена
Денес 17:41Prodavam Jaguar x-type executiv

Prodavam jaguar x-type 2005ta, vo dobra sostojba, motor i menjac supe...


3.500 €
или предлог цена
Денес 17:31CITROEN C4 1.6 EHDI

Kolata e kako nova zacuvana bez grepka registrirana cela godina so no...


6.700 €
или предлог цена
Денес 16:47VW Touran 1.9tdi 2007

Touran 1.9tdi registriran cela godina so novi zimski gumi napraven ce...


5.500 €
или предлог цена
Денес 16:47FORD FOCUS 1.6 BENZIN/PLIN НЕУВЕЗУВАН SEDAN

Редовно одржуван и сервисиран Неувезуван, купен од салон МИ-ДА 1600...


2.399 €
или предлог цена
Денес 16:18Jaguar X-Type 2.2 D Executive Navi/Kozha

OCARINETO / REGISTRIRANA CELA GODINA do 13.11.2021g. Facelift...Podo...


5.500 €
или предлог цена
Денес 15:30Chrysler 300 base 2013 , 3.6l vvt

Se prodava Chrysler 300 base 2013 Godina 3.6l vvt Motor 8 step...


20.000 €
или предлог цена
Денес 14:46Mercedes e200 cdi bluetec moze zamena

Mercedes e200 cdi bluetec 2014 g moze zamena inf 071231201


20.000 €
или предлог цена
Денес 14:46AUDI A6

AUDI A6 од 2012 год. со автоматски менувач. замена за помало возило ...


15.700 €
или предлог цена
Денес 14:19Citroen Saxo 1.5D registrirano

Saxoto e vo dobra sostojaba registrirano cela godina 1.5 disel moto...


950 €
или предлог цена
Денес 14:14Audi A4 2015 2.0 Tdi

Audi 2.0 tdi ultra oprema 2015 godina so ful oprema kupeno od auto wl...


13.900 €
или предлог цена
Денес 14:14Delovi za nissan terrano/terano

Site delovi za nissan terrano sve funkcionalno moze i komplet delovit...


1 €
или предлог цена
Денес 14:11BMW 530d moze zamena

BMW 530d vo extra sostojba m paket 18ki m bandasi so dobri gumi ful o...


3.300 €
или предлог цена
Денес 13:40  НОВ ОГЛАС

VW Passat 2.0 140 hp

Се продава VW Passat 2.0 140 кс. Година на производство 2013, прва ре...


12.000 €
или предлог цена
Денес 13:33Renault Megane 2007 1.5dci

Renault Megane 2007god 1.5dci 78KW 108ks Euro4 motor. Kolata e vo per...


3.300 €
или предлог цена
Денес 13:33VW GOLF 5 1.9 TDI 105 KS !2008 god. 6 BRZINI !

Se prodava vw golf 1.9 tdi 105ks bez nikakvi zabeleski.GOLFOT e maksi...


111 €
или предлог цена
Денес 13:30SEAT LEON 1.9 TDI 105KS 2007 GODINA ! TOP SOSTOJBA !

Se prodava SEAT LEON 1.9 tdi 105ks bez nikakvi zabeleski.SEATOT e mak...


111 €
или предлог цена
Денес 13:30Honda Accord Type S

Se prodava Honda Accord Type S 2.2 dizel 180 ks .Kolata e kupena mak ...


12.999 €
или предлог цена
Денес 13:22Mercedes Benz S 350 L BlueTec AMG 2014

Mercedes Benz S 350 L BlueTec ( long) verzija 2014 godina 162.000 ...


60.000 €
или предлог цена
Денес 13:16Mercedes Benz ML 350 BLUETEC 2014

Se prodava Mercedes Benz Ml 350 BlueTec 2014 godina 188.000 km or...


25 €
или предлог цена
Денес 13:16Mercedes Benz E 350 CDI 4Matic Avantgarde

Mercedes Benz E 350 CDI Avantgarde 4Matic 2011 godina So full oprem...


15.900 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
16.900 €
Денес 13:16KIA AVELLA

Се продава KIA AVELLA, регистрирана до 26.01.2022, прв сопственик, б...


1.200 €
или предлог цена
Денес 13:15Opel astra g 1.7dti

Kolata e vo odlicna sostojba Smeneto rebrast set Ulje i site filtr...


1.650 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.700 €
Денес 13:00Se prodava renault megane 1.9 dci

Renault megane 1.9 dci Napraven golem servis pred 1000 km Mala potr...


2.100 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.300 €
Денес 13:00MERCEDES C200 DIZEL ODLICEN

Mercedesot e vo odlicna sostojba , kompletno servisiran , dobra predn...


3.300 €
или предлог цена
Денес 12:51  НОВ ОГЛАС

Alfa 156 JTD

Na bugarski tablici


1.000 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 €
Денес 12:47Opel tigra 1.3 tdci

Tel za kontakt 075809748


3.500 €
или предлог цена
Денес 12:47Mercedes E 220

Tel za kontakt 075809748


По Договор
или предлог цена
Денес 12:47OPEL VECTRA 2.0 BENZIN PLIN ODLICNA

Kolata e vo odlicna sostojba benzin plin (dizna sistem) vnesen vo soo...


1.600 €
или предлог цена
Денес 12:40Mercedes-Benz C 180 Kompressor

Odlicna sostojba Registriran Cela godina do 11ti mesec 2021 Avtomo...


4.600 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.800 €
Денес 12:32Mercedes e 200 cdi

Se prodava Mercedes vo odlicna sostojba bez zameni


7.600 €
или предлог цена
Денес 12:29Range Rover Sport 3.6 Black Edition

Se prodava range rover sport 3.6 registirwn do 2022 servisiran harman...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:27Mercedes A clasa 170 cdi Avtomatik

Se prodava mercedes a clasa redizajn vo odlicna sostojba pali vozi so...


2.150 €
или предлог цена
Денес 12:27  НОВ ОГЛАС

BMW 520 D - 2011/2012

Se prodava vo super sostojba BMW 520d 2011/2012 Automatic Greachi na ...


19.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
19.400 €
Денес 12:26FIAT PUNTO 1.8i HGT

Prodavam Fiat Punto 1.8i HGT so 131hp vo odlicna sostojba ispraven m...


1.390 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
1.590 €
Денес 12:17micibushi pajero 2.8 TDI interkuler

Dzipot e vo odlicna sostojba smeneto: Gumi off road Maslo Filtri...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:06Mercedes c270 cdi

Se prodava merceses c270 cdi 2003 godina registrrian servisiran abs e...


1 €
или предлог цена
Денес 12:04Mercedes Ml 320 4 Matic 2008

Ml 320 Airmatic,4Matic,V6,3000cm3, 224ks,Full oprema-FACELIFT,vo odl...


13.300 €
или предлог цена
Денес 11:46OPEL KADETT 1.6i SO ATEST PLIN

Koliceto e Mnogu stegnato I tehnicki ispravno, redovno odrzavano, prv...


20.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:45Nissan qashqai 1.5 dci

Se prodava so 110ks so celosna oprema aluminiumski fabricki bandasi s...


105 МКД
или предлог цена
Денес 11:29Страна 1 од 38