Подкатегорија:
                   
16 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam traktorska prikolica

1.70 x 2.50 Nosivost 4tona


950 €
или предлог цена
14 мај 22:00Kultivator

IMT 506 komplet so freza,trkala,tegovi na trkala,preden teg i plug ...


450 €
или предлог цена
25 апр 19:44Kultivator

Se prodava kultivator Kubota 075/368-434


1.200 €
или предлог цена
25 мар 22:09Kultivator

Se prodava kultivator Kubota


1.200 €
или предлог цена
25 мар 22:07MOTOKULTIVATOR 506

motokultivatorot e vo ispravna sostojba pali vozi


250 €
или предлог цена
12 мар 11:13Ford 4000 4x4

Traktorot e vo dobra sostojba. Se prodava bez korpa. Cenata e 5000 Ev...


5.000 €
или предлог цена
12 дек 19:51Traktor

Odi zaedno so plugovi I gribacki I I'ma Nov akomulator.Pali vozi.mark...


3.350 €
или предлог цена
29 окт 17:58Комбајн

Се продавам комбајн New Holland 1530 има и опрема за ориз 078227379


1 €
или предлог цена
05 ное 19:19Sealka

Se prodava sealka za zito vo odlicna sostojba. Uvezena od Holandija. ...


1.600 €
или предлог цена
31 јул 13:00Imt 533

Za info na br 078741519


2.000 €
или предлог цена
06 мај 12:27Фергусон 539

Продавам трактор Фергусон 539, 90-та година прв сопственик. Тракторот...


4.000 €
или предлог цена
02 апр 20:26IMT 533

IMT 533 со две ламели , може замена за помало 071274698


2.300 €
или предлог цена
23 фев 19:31Motokultivator dizel ADRIA -04 so prikolka

Frezata e kako nova nikogas nee frezirano so nea osven transport so p...


1 €
или предлог цена
02 ное 13:00Motokultivator dizel ADRIA -04 so prikolka

Frezata e kako nova nikogas nee frezirano so nea osven transport so p...


1 €
или предлог цена
19 окт 11:38Se prodava kombaj zmaj 133

Kombajot e vo odlicna sostojba spremen za sezona


2.000 €
или предлог цена
23 авг 08:11Se prodavaat plugovi

Se prodavaat plugovi


1 €
или предлог цена
08 јун 16:16Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам