Сопиште
                           
437 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава плац во Долно Соње-Брзовец

Се продава плац во Долно Соње во близина со вода и струја, пристапен ...


23 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

18 мај 09:07Промовирано

Prodavam gradezen plac na najdobrata lokacija vo Sonje

Se prodava plac 700m2 vo Sonja,gradezen reon na glaven pat. tel.07...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Сопиште плац

Продавам плац во Сопиште со поглед на Скопје површина 1300м2.


55 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Plac vo sopiste

Placot e na odlicna lokacija so pogled kon kitka i solunska glava Odl...


45 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 06:34PLAC VO VETRILA/SOPISHTE 1379M2

Prodavam plac vo Vetrila/Sopishte idealen za izgradba na semejna kuka...


47 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

18 мај 18:48prodavam poveke parcelivo s govrlevo

prodavam poveke parceli vo s govrlevo doasvalten pat tel 076478089


12 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

18 мај 17:40Se prodava plac/niva vo markov manastir potocno gorenica

Se prodava


25 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

18 мај 16:25Plac so pogled na Skopje

Se prodava plac vo gradezen reon, voda, odvod, struja, pat-asvalt. Pl...


78 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

18 мај 16:07Se prodava plac vo Dobri Dol

Se prodava plac vo Dobri Dol so pristapen pat struja i voda vo blizin...


15 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

18 мај 14:12Zemjishte vo rakotinci

Prodavam 2200 m2 zemjishte vo rakotinci kp. 696. Tel: 070302150


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

18 мај 11:06Gradezno zemjishte vo varvara batinci na glaven pat

Se prodava gradezno zemjishte parcela proj 2004/1 i 2004/2 Skopje, Ra...


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

18 мај 11:06Се продава плац во Долно Соње-Брзовец

Се продава плац во Долно Соње во близина со вода и струја, пристапен ...


23 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

18 мај 09:07Plac vo Varvara

Se prodava plac vo varvara so pat cena 30€ m2 tell za kontakt 0727587...


30 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

17 мај 20:12SOPISTE СОПИШТЕ PLAC ПЛАЦ

1...PLAC VO BLIZINA NA MULINO 5215 m2 кп. 1164 2...PLAC VO VETRILO ...


50 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

17 мај 16:03Iznajmuvam vila vo Markov Manastir

Se izdava vila vo blizina na Markov Manastir, 15km. od centarot na Sk...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Викенд куќи

17 мај 15:03Plac vo Gorno Sonje

plac vo gorno sonje pod crkvata sv.nikola 1373 kvadrata cena 29e m...


29 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

17 мај 13:49СЕ ПРОДАВА НИВА ВО ДОЛНО СОЊЕ

ПРОДАВАМ НИВА ВО СЕЛО ДОЛНО СОЊЕ , ВО МЕСТО ВИКАНО БАЛТОВИЦА ,ОБРАБОТ...


1 МКД
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

17 мај 12:34Prodavam Niva pogodna za izgradba na vikendica.

Prodavam niva vo okolijata na selo Dolno Sonje na 3 km od seloto plac...


15.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

17 мај 10:50Izdavam

Izdavam nov prostor od 150 m pogoden za: Market Stolarska i pvc rab...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Дуќани

17 мај 10:31СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО СОПИШТЕ

СЕ ПРОДАВА КУЌА СО БАЗЕН И ГОЛЕМ ДВОР ХОРТИКУЛТУРНО УРЕДЕН ИЗОЛИРАНА ...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Куќи / Вили

17 мај 10:25Prodavam plac

Prodavam plac 1245 m2 placot se naoga vo dolno sonje do placot ima ze...


25 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

16 мај 18:57Prodavam plac so vikendica izmegu Gorno i Dolno Sonje

Продавам плац со викендица и пропратни објекти измеѓу Горно и Долно С...


85.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Викенд куќи

16 мај 17:00SE PRODAVA PLAC VO DOBRI DOL!!!!!!

Se prodava plac vo DobriDol 1268m2.... Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

16 мај 14:22Се продава расклопена финска барака 90м2

Се продава демонтирана финска барака 90м2 од Тафталиџе во одлична сос...


2.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Бараки, киосци, трафики

16 мај 13:00Се продава хот и хот куќа во сопиште на ул. 24

Се продава хот и хот куќа во Сопиште на улица 24. Куќата има: Дневн...


98.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Куќи / Вили

16 мај 10:56Prodavam plac vo Varvara Skopsko 1500m2

Javuvanje od 09 do 21 časot Na vlaez vo Varvara okolu 1500m2 sops...


39 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

16 мај 10:45Prodavame plac pred Varvara 4251m2

Javuvanje od 09 do 21 časot Na 650 m pred vlezot na Varvara od leva...


25 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

16 мај 10:45Prodavam plac na pat kon Markov Manastir - Gorenica

Plac prodavam na pat kon Markov Manastir pred raskrsnicata za M.Man...


27 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

16 мај 10:45Prodavam plac na pat kon Markov Manastir - Gorenica

Placot se naogja 600m pred raskrsnicata za Markov Manastir od desna s...


32 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

16 мај 10:45Продавам Plac

Припор/Сопиште градежно документи 1180 м2 од главен пат со пат до пл...


50 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

16 мај 10:31SE PRODAVA KUKA / VILA VO GORNO SONJE

POVEKE INFORMACII NA 075276444 ANTONIO


140.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Куќи / Вили

16 мај 08:40Sopište City View Condominium

Prodavam stan od 77m2 na 2 kat vo City View Condominium Sopište so pr...


96.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Станови

15 мај 13:57Se prodava plac vo Gorno sonje vo seloto

Se prodava plac vo gorno sonje od 1180m2 so priklucok struja voda i v...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

14 мај 22:10Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor do samata opstina Sopiste pogoden za razna ...


100 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Деловен простор / Останато

14 мај 20:34Се продаваат плацеви с.Добри Дол

Се продаваат плацеви с.Добри Дол погодни за градба цена по договор KП...


1 МКД
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

14 мај 20:16Се продаваат плацеви с.Долно Соње цена по договор

Се продаваат плацеви с.Долно Соње, погодни за градба, цена по договор...


1 МКД
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

14 мај 20:16SOPISTE NA NAJDOBRATA LOKACIJA

500m site uslovi odlicen pogled


1 МКД
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

14 мај 15:22Atraktivni placevi vo elitniot del vo Sopiste

Prodavam placevi vo elitniot del vo Sopiste so prekrasen pogled. Plac...


95 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

14 мај 12:11Се продава нива во Горно Соње

Се продава нива во Горно Соње. Прекрасно место за изградба на викенди...


20 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

13 мај 11:31Плац во Горно Соње

Се продава нива во Горно Соње 3756м2.Прекрасно место за изградба на к...


20 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

13 мај 11:31Плац во Горно Соње, во близина на Водно

Се продава нива во Горно Соње во близина на патеката во Горно Соње за...


30 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

13 мај 11:31Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам