299 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава плац во Долно Соње-Брзовец

Се продава плац во Долно Соње во близина со вода и струја, пристапен ...


23 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

18 мај 09:07Промовирано

Prodavam gradezen plac na najdobrata lokacija vo Sonje

Se prodava plac 700m2 vo Sonja,gradezen reon na glaven pat. tel.07...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Сопиште плац

Продавам плац во Сопиште со поглед на Скопје површина 1300м2.


55 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Plac vo sopiste

Placot e na odlicna lokacija so pogled kon kitka i solunska glava Odl...


45 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 06:34PLAC VO VETRILA/SOPISHTE 1379M2

Prodavam plac vo Vetrila/Sopishte idealen za izgradba na semejna kuka...


47 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

18 мај 18:48prodavam poveke parcelivo s govrlevo

prodavam poveke parceli vo s govrlevo doasvalten pat tel 076478089


12 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

18 мај 17:40Se prodava plac/niva vo markov manastir potocno gorenica

Se prodava


25 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

18 мај 16:25Plac so pogled na Skopje

Se prodava plac vo gradezen reon, voda, odvod, struja, pat-asvalt. Pl...


78 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

18 мај 16:07Se prodava plac vo Dobri Dol

Se prodava plac vo Dobri Dol so pristapen pat struja i voda vo blizin...


15 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

18 мај 14:12Zemjishte vo rakotinci

Prodavam 2200 m2 zemjishte vo rakotinci kp. 696. Tel: 070302150


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

18 мај 11:06Gradezno zemjishte vo varvara batinci na glaven pat

Se prodava gradezno zemjishte parcela proj 2004/1 i 2004/2 Skopje, Ra...


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

18 мај 11:06Се продава плац во Долно Соње-Брзовец

Се продава плац во Долно Соње во близина со вода и струја, пристапен ...


23 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

18 мај 09:07Plac vo Varvara

Se prodava plac vo varvara so pat cena 30€ m2 tell za kontakt 0727587...


30 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

17 мај 20:12SOPISTE СОПИШТЕ PLAC ПЛАЦ

1...PLAC VO BLIZINA NA MULINO 5215 m2 кп. 1164 2...PLAC VO VETRILO ...


50 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

17 мај 16:03Plac vo Gorno Sonje

plac vo gorno sonje pod crkvata sv.nikola 1373 kvadrata cena 29e m...


29 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

17 мај 13:49СЕ ПРОДАВА НИВА ВО ДОЛНО СОЊЕ

ПРОДАВАМ НИВА ВО СЕЛО ДОЛНО СОЊЕ , ВО МЕСТО ВИКАНО БАЛТОВИЦА ,ОБРАБОТ...


1 МКД
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

17 мај 12:34Prodavam Niva pogodna za izgradba na vikendica.

Prodavam niva vo okolijata na selo Dolno Sonje na 3 km od seloto plac...


15.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

17 мај 10:50Prodavam plac

Prodavam plac 1245 m2 placot se naoga vo dolno sonje do placot ima ze...


25 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

16 мај 18:57SE PRODAVA PLAC VO DOBRI DOL!!!!!!

Se prodava plac vo DobriDol 1268m2.... Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

16 мај 14:22Prodavam plac vo Varvara Skopsko 1500m2

Javuvanje od 09 do 21 časot Na vlaez vo Varvara okolu 1500m2 sops...


39 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

16 мај 10:45Prodavame plac pred Varvara 4251m2

Javuvanje od 09 do 21 časot Na 650 m pred vlezot na Varvara od leva...


25 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

16 мај 10:45Prodavam plac na pat kon Markov Manastir - Gorenica

Plac prodavam na pat kon Markov Manastir pred raskrsnicata za M.Man...


27 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

16 мај 10:45Prodavam plac na pat kon Markov Manastir - Gorenica

Placot se naogja 600m pred raskrsnicata za Markov Manastir od desna s...


32 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

16 мај 10:45Продавам Plac

Припор/Сопиште градежно документи 1180 м2 од главен пат со пат до пл...


50 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

16 мај 10:31Se prodava plac vo Gorno sonje vo seloto

Se prodava plac vo gorno sonje od 1180m2 so priklucok struja voda i v...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

14 мај 22:10Се продаваат плацеви с.Добри Дол

Се продаваат плацеви с.Добри Дол погодни за градба цена по договор KП...


1 МКД
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

14 мај 20:16Се продаваат плацеви с.Долно Соње цена по договор

Се продаваат плацеви с.Долно Соње, погодни за градба, цена по договор...


1 МКД
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

14 мај 20:16SOPISTE NA NAJDOBRATA LOKACIJA

500m site uslovi odlicen pogled


1 МКД
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

14 мај 15:22Atraktivni placevi vo elitniot del vo Sopiste

Prodavam placevi vo elitniot del vo Sopiste so prekrasen pogled. Plac...


95 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

14 мај 12:11Се продава нива во Горно Соње

Се продава нива во Горно Соње. Прекрасно место за изградба на викенди...


20 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

13 мај 11:31Плац во Горно Соње

Се продава нива во Горно Соње 3756м2.Прекрасно место за изградба на к...


20 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

13 мај 11:31Плац во Горно Соње, во близина на Водно

Се продава нива во Горно Соње во близина на патеката во Горно Соње за...


30 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

13 мај 11:31SOPISTE 1000m

site uslovi 20x50 odlicna lokacija.voda struja kanalizacija ili deliv...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

13 мај 08:25Se prodava plac vo Gorno Sonje vo seloto so markica

Se prodava plac od 1180m2 so struja voda i markica so moznost za izgr...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

11 мај 22:44Se prodava plac vo varvara

Za poveke info 071464232 KP broj 1852


10 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

11 мај 20:27plac na samit pat na izlez od selo dobri dol

se prodava plac vo dobri dol na samiot pat struja ivoda preku pat moz...


38 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

11 мај 11:18SE PRODAVA NIVA VO SOPISTE

Se prodava niva vo sopsite -- mesto : Bel krst ( nad Cementarnica usj...


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

10 мај 15:05SE PRODAVA NIVA VO SOPISTE

Se prodava niva vo sopsite -- Mesto : Bel krst ( nad Cementarnica us...


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

10 мај 15:05Prodavam plac vo G.Sonje

Prodavam ili menuvam gradezen plac od 670 m2 vo G.Sonje, Parcela 107...


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

08 мај 18:36Plac Sopiste 370m2 do glaven pat

Placot e do glaven pat so site uslovi za gradba I vo gradezen region....


55 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

08 мај 17:32Prodavam parceli vo Dolno Sonje

Prodavam atraktivni parceli vo Dolno Sonje. Parcelata moze da se del...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

08 мај 15:04Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам