Аеродром
                           
5809 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izdavam nov nevseluvan stan

Izdavam nov nevseluvan cetvorosoben stan vo zgradata na ZSF kaj Majc...


800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

26 ное 16:12Промовирано

Se iznajmuva kompelto opremen Stan, Aerodrom, Novo Lisice

Се изнајмува комплетно опремен Стан, од 51 м2, во Аеродром, Ново Лиси...


240 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 22:24НОВ ОГЛАС
Промовирано

Racki so kluc (zastita na deca) za PVC vrati i prozori.

Racki za PVC vrati i prozori so brava za zaklucuvanje i dva kluca za ...


590 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
690 МКД
Аеродром / Скопје

Станови

28 ное 10:50Промовирано

Stan od 82m2 so dvor vo Aerodrom

Се продава стан од 82м2 веднаш позади банките или во близина на Т.Ц Б...


104.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:40Stan od 73 m2 so dve spalni sobi vo N.Lisice

Се продава стан од 73м2 спроти Авиончето во Н.Лисиче. Станот има дв...


76.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:40SE PRODAVA KUKA VO NASELBA LISICE

SE PRODAVA KUKA VO NASELBA LISICE VO BLIZINA NA RESTORANOT ..RAGUZA 9...


45.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Денес 11:32SE IZDAVA LUX STAN VO AERODROM CAPITOL RESIDENS

SE IZDAVA LUX STAN VO AERODROM CAPITOL RESIDENS KOMPLETNO NAMESTEN


500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:28SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO AERODROM EQUILIBRIUM GOLDEN ART

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO AERODROM KAJ EQUILIBRIUM GOLDEN ART SO PAR...


350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:28IZDAVAM STAN VO MICURIN BLISKU DO ZELEZNICKA STANICA

IZDAVAM NAMESTEN DVOSOBEN STAN BLISKU DO ZELEZNICKA I AVTOBUSKA STANI...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
180 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:18Plac vo Dolno Lisice ograden so kapija

Prodavam Plac ograden so kapija vo dolno lisice. So cist imoten list...


35 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 11:17Se prodava plac

Se prodava plac na patot gorno prema dolno lisice so struja i voda. P...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 11:13Издаваме нов,3 собен празен стан,Аеродром

Издаваме празен ,невселуван стан од 67м2 ,3 собен,новоградба,на 7-ми ...


270 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:10Prodavam plac vo Lisice so 5 markici

Prodavam plac vo Lisice na Gjorgi Kapcev,Blizu do posledna avtobuska ...


60 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 11:07KRATOK PRESTOJ/DNEVEN PRESTOJ/SHORT STAY

Iznajmuvam stan za kratok prestoj, vo Aerodrom kaj tobako 2. Nov ne v...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:04СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 53м2 ВО АЕРОДРОМ

СЕ ИЗДАВА МНОГУ УБАВ АПАРТМАН ВО ЏЕВАХИР ХОЛДИНГ НА 20 КАТ КОМПЛЕТНО ...


370 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:00СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН СТАН 101м2 ВО АЕРОДРОМ

Se izdava 4-soben stan 101 m2 vo Aerodrom na 3 sprat orientacija isto...


800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:57SE IZDAVA DVOSOBEN NOV PRAZEN REONSKI CENTAR NOVO LISICE

SIFRA 4634 POVRSINA 57 KAT 3 Dnevna soba so kujna Posebna spalna s...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:57Се издава празен 2-собен стан кај Железничка станица

Станот се наоѓа на високо приземје. Има две соби, опремена кујна и то...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:40Се издава реновиран 4-собен стан во Аеродром

Станот се наоѓа позади ТЦ Бисер. Комплетно е реновиран и наместен. ...


450 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:40Наместен 3-собен стан во Аеродром

Се наоѓа кај Гет кафе и во близина на Железничка. Станот е комплетно...


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:40Се издава наместен 3-собен стан во Аеродром

Станот се наоѓа кај Synergy во Аеродром. Комплетно е наместен, има д...


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:40SE PRODAVA VEDNAS VSELIV STAN 48m2 NA EXTRA LOKACIJA

SE PRODAVA NOV VEDNAS VSELIV STAN SO CIST IMOTEN LIST, 48m2.SO EDNA S...


86.400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:38SE PRODAVA VEDNAS VSELIV STAN 66m2 NA EXTRA LOKACIJA

SE PRODAVA NOV VEDNAS VSELIV STAN SO CIST IMOTEN LIST 66m2.SO DVE SP...


118.800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:38Se prodava kukja vo naselba lisice

Se prodava kukja so cist imoten list vo aerodrom naselba lisice.Na dv...


170.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Денес 10:38ORIZNA NIVA DO AVTOPAT VINICA BEROVO KAT. OPSTINA BLATEC

PRODAVAM ORIZNA NIVA 3594 m2. DO SAMIOT AVTOPAT VINICA-BEROVO, DO REK...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 10:36izdavam apartman kratok prestoj

izdavam stan za kratok i podolg prestoj


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:31Se iznajmuva stan vo Aerodrom kaj PIOM / Synergy

Izdavam celosno namesten stan vo Aerodrom kaj PIOM / Synergy so vkupn...


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:28Izdavam dukjan / deloven prostor / kancelarija vo Biser

Se izdava povekjenamenski prostor od 25 kvadrati vo trgovskiot centar...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дуќани

Денес 10:26Се изнајмува гарсоњера од 25 m2, во Ново Лисиче.

Се изнајмува празна гарсоњера од 25 m2, на втори спрат, на Бул. Видое...


120 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:23IZDAVAМ UBAVO NAMESTEN STAN VO NOVO LISICE FON I MERCEDES

IZDAVAM NOV DVOSOBEN STAN 50M2 KAJ SALONOT MERCEDES I FAKULTETOT FON!...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:18Apartman kaj nova zeleznicka za kratok prestoj (nokevanje)

Apartmanot se naogja vo micurin na 5min. Od nova zeleznicka stanica p...


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Соби

Денес 10:06Се продава гарсоњера во аеродром

Гарсоњера аеродром наместена нова на приземје, има влез и од двор. П...


48.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:05Stan 100m2 duplex mičurin 1300eu.cdi bmw audi jeep dzip

077 905 596 Se prodava prazen stan duplex na 4ti kat potkrovje otvore...


130.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:03Prodavam trosoben renoviran stan vo nas.Aerodrom -tri biseri

Prodavam trosoben kompletno renoviran stan vo nas.aerodrom kaj tri bi...


950 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:00Izdavam-Prodavam hotel P+5 vo Makedonska Kamenica1300m2

Prodavam hotel vo Makedonska Kamenica P+5 od 1.300m2 cist imoten lis...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 09:59Prodazba na kukja vo Naselba Lisiche

Se prodava kukja (Finska dobro sochuvana baraka so dogradba) vo Nasel...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Денес 09:56Se izdava 3 soben stan-prizemje so dvor-Aerodrom bul.Srbija

Se izdava novo izgraden trosoben stan na prizemje, so povrsina od 70 ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 09:53Se izdava novo izgraden 3 soben stan na prizemje so dvor

Se izdava novo izgraden trosoben stan na prizemje, so povrsina od 70 ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 09:53SE PRODAVA DUKJAN VO AERODROM

Сити Партнер Агенција продава дуќан во Аеродром на бул. 3та Македонск...


40.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дуќани

Денес 09:47SE IZDAVA DUKJAN KAJ TC.BISER AERODROM

Сити Партнер Агенција издава дуќан во Аеродром на одлична локација до...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 09:47Se prodava nov 50m2 vo Aerodrom, kat , 1 spalna

Se prodava nov stan od 46m2+4m2 na 1-vi kat vo Aerodrom pozadi Hotel ...


1.350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 09:38Se izdava nov 47m2, edna spalna, Aerodrom

Se izdava nov stan od 43m2 + balkon 4m2 na 1-vi kat vo Micurin vo nov...


320 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 09:36AERODROM kaj bivsa Stela 72(46+26)m2

AERODROM kaj bivsa slatkarnica Stela se prodava stan fakticka sostojb...


70.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 09:26Страна 1 од 146

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам