11 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZNAJMUVA AGREGAT 3.5 KW

Se iznajmuva agregat 3.5 kw so 2 monofazni izleza * Cena po dogovor


900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

Денес 12:14Ormar za struja

Se prodava metalen ormar za struja


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

27 јан 11:29Намалувач на струја

Намалувач на струја од 220 V на 110 V. Многу малку користен.


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

23 јан 10:09Se prodavaat bushoni

Se prodavaat bushoni od monofazna struja kako na slikata. Cena po dog...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

04 јан 10:25Продавам трофазен електричен саат

Продавам трофазен електричен саат. Еднотарифен за 100 денари.


100 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

14 јун 13:38SE IZDAVA MONOFAZEN GENERATOR (4KV)

Se izdava monofazen generator od 4kv. Cena za iznajmuvanje po dogovo...


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

01 мар 19:17SAAT ZA STRUJA

Trofazno i monofazno broilo. 2000 EDEN ISPRAVNI 077 557 424


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

05 јул 16:34Prodavam nov kabel 5X2,5mm

Prodavam kabel za vo zid PP 5X2,5mm dolzina 25m Cena 1100den Kon...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

16 апр 22:44Ormarce za strujomeri

Se prodava limen ormar za 2 strujomeri


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

23 фев 23:22Ормар за струјомер

Продавам ормар-табла за четири струјомера, со преграден дел за осиг...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

19 дек 13:04Ормар за струјомер

Продавам ормар-табла за четири броила, со преграден дел за осигурач...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

13 ное 14:47Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам