146 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

prodazba na baraka so dvorno mesto vo naselba lisice

Број на соби: 3 Квадратура: 56 m² Број на спратови: 1 спрат Греење...


100.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Денес 08:20Kiosk

Prodavam dva kioska edna cetvorka 16 m2 i edna dvojka 8 m2 kako novi ...


5 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

25 јун 06:31KONTEJNER - VIKEND KUKA

DIMENZIJA NA KONTEJNEROT 5M x 2.4 M STAKLENA POVRSHINA 2 M x 2.35 M ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

24 јун 11:31KONTEJNER KONTEJNERI VIKENDICI KUKJI BARAKI GARAZI MAGACINI

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MONTAZNI VIKEDICI KUKJI KONTEJNER...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

23 јун 21:13KONTEJNERI KONTEJNER GARAZI VIKEND KUKJI VILI

KEN PANEL VILI VIKEND KUKJI KONTEJNERI KAMPERI I DRUGO ZA POVEKE IFOR...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

23 јун 20:58NAJ EVTINI KONTEJNERI KUKI KUICKI BARAKI VIKENDICI GARAZI

KEN PANEL VI NUDI NAJ EVTINI KONTEJNERI VO MK KONTIJNERITE SE PO EVRO...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

23 јун 20:57KONTEJNERI KONTEJNER GARAZI VIKEND KUKJI VILI

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MOBILNI KONTEJNERI TE 070 706 116


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

23 јун 20:57KONTEJNER KONTEJNERI VIKENDICA GARAZI HALI VILI

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MONTAZNI I MOBILNI OBJEKTI GI IZR...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

23 јун 20:56KONTEJNER ZA POVEKE NAMENI

DIMENZIJA 6m x 2.4m x 2.4 m VO IZRABOTKATA SE KORISTENI KVALITETNI ...


3.550 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

16 јун 12:01BARAKA VO NASELBA LISICE

Baraka vo naselba lisice 100m2 Dvorno mesto 240m2 CENA 140.000€


140.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

15 јун 12:52KONTEJNERI KONTEJNER GARAZI VIKEND KUKJI VILI

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI TIPOVI NA MONTAZNI KONTINERI PO ZELBA I NA ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

11 јун 00:44MONTAZNI KUKI KUKJA VIKENDICA VIKENDICI VILI KONTEJNERI KONT

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MOBILNI VIKENDICI I GI IZRABOTUVA...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

11 јун 00:44KONTEJNER KONTEJNERI VIKENDICA GARAZI HALI VILI

KEN PANEL VI NUDI KANCELARISKI KONTINERI PO EVROPSKI STANDARDI GI IMA...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

11 јун 00:44KONTEJNERI KONTEJNER GARAZI VIKEND KUKJI VILI

ken panel vi nudi sekakvi vidovi na montazni i modularni kukji vikend...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

11 јун 00:44KONTEJNERI VIKENDICI KUKICKI BARAKI GARAZI KIOSCI SENVICARI

NOVO OD KEN PANEL VIKEND KUKI DRVENI EKSTRA PROIZVOD PO EVROPSKI STAN...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

11 јун 00:43NAJ EVTINI KONTEJNERI KUKI KUICKI BARAKI VIKENDICI GARAZI

Монтажен контејнер 6000мм-5000мм, 30 м2, - Вградена кабина - тоалет ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

11 јун 00:43KONTEJNER KONTEJNERI VIKENDICI KUKJI BARAKI GARAZI MAGACINI

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MONTAZNI I MOBILNI KANCALARISKI K...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

06 јун 21:40монтажни куќи контејнери

модуларни контејнери кој можат да се надоврзуваат изработени од галва...


3.080 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

06 јун 16:50KONTEJNER KONTEJNERI VIKENDICI KUKJI BARAKI GARAZI MAGACINI

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MONTAZNI I MOBILNI PROIZVODI PO E...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

01 јун 23:05KONTEJNERI KONTEJNER GARAZI VIKEND KUKJI VILI

MONTAZNI KONTEJNERI VIKENDICI KABINI CUVARI I DRUGO KEN PANEL


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

01 јун 23:05KONTEJNERI KONTEJNER GARAZI VIKEND KUKJI VILI

MONTAZNI KONTEJNERI VIKENDICI KEN PANEL


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

01 јун 23:05KUKJA KUKICKI VIKENDICA VIKENDICI KONTEJNERI BARAKI VILI

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MONTAZNI I MOBILNI PROIZVODI ZA P...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

01 јун 23:05KONTEJNER KONTEJNERI VIKENDICI KUKJI BARAKI GARAZI MAGACINI

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MONTAZNI OBJEKTI


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

01 јун 23:04naj evtini ceni u mk kontejneri kontejner vikendici ekstra

najeftini kontejneri u mk imame sekakvi vidovi na montazni kukicki i ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

01 јун 23:04KUKJI VIKENDICI VILI KONTEJNERI KONTEJNER KUKJICKI BRVNARI

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MONTAZNI OBJEKTI PO EVROPSKI STAN...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

01 јун 23:04KONTEJNERI KONTEJNER GARAZI VIKEND KUKJI VILI

KUKJI VIKENDICI OD KEN PANEL


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

01 јун 23:04NAJ EVTINI KONTEJNERI KUKI KUICKI BARAKI VIKENDICI GARAZI

KEN PANEL VI NUDI NAJEFTINI KONTEJNERI KUKI BARAKI VIKENDICI I DRUGO ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

01 јун 23:04KONTEJNERI KONTEJNER GARAZI VIKEND KUKJI VILI

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MODULARNI VIKENDICI KONTEJNERI I ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

01 јун 23:04MONTAZNI KONTEJNERI KONTEJNER VIKENDICI KUKI KUKICKI GARAZI

MONTAZNI KUKJI VIKENDICE VI NUDI KEN PANEL PROIZVODI PO EVROPSKI STAN...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

01 јун 23:03KUKJI VIKENDICI VILI KONTEJNERI KONTEJNER KUKJICKI

ken panel 070 706 116


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

25 мај 23:41haj eftini ceni u mk kontejneri kontejner vikendic baraki

imame na lager sekakvi vidovi na mobilni kontejneri kukicki vikendici...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

25 мај 23:40NAJ EFTINI CENI VO MAKEDONIJA KONTEJNERI KONTEJNER

PROIZVEDUVAME MONTAZNI KONTEJNERI IMAME I NA LAGER SEKAKVI DIMENZII P...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

25 мај 00:25KUKI VIKENDICI BARAKI KONTEJNERI MAGACINI

delovni prostorii sekakvi vidovi na montazni proizvodi ken panel vi n...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

25 мај 00:24KUKJI VIKENDICI VILI KONTEJNERI KONTEJNER KUKJICKI

KEN PANEL TE 070 706 116 POVELETE


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

25 мај 00:23KUKJI VIKENDICI VILI KONTEJNERI KONTEJNER KUKJICKI

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MONTAZNI VIKENDICI KONTEJNERI KUK...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

25 мај 00:23BRVNARI KONTEJNERI VIKENDICI VIKENDICA KONTEJNER KUKJI

SEKAKVI VIDOVI NA MONTAZNI KONTEJNERI VIKENDICI CUVARI KABINI ZA OBEZ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

25 мај 00:22BRVNARI KONTEJNERI VIKENDICI VIKENDICA KONTEJNER KUKJI

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MONTAZNI PROIZVODI PO EVROPSKI ST...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

25 мај 00:22KONTEJNER KONTEJNERI VIKENDICI KUKJI BARAKI GARAZI MAGACINI

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MOBILNI KONTEJNERI MONTAZNI VIKEN...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

25 мај 00:22VIKENDICI KUKI BARAKI KUKICKI KONTEJNERI PO EVROPSKI STANDAR

VIKEND KUKI ZA SITE KLIENTI PO EVROPSKI STANDARTI NAJ EVTINO U MK I P...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

25 мај 00:22KUKJI VIKENDICI VILI KONTEJNERI KONTEJNER KUKJICKI BRVNARI

KEN PANEL


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

25 мај 00:21Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам