9 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AGREGAT HERON 2KW

ПРОДАВАМ АГРЕГАТ ЗА СТРУЈА ХЕРОН 2KW (БЕНЗИН) ЧЕШКО ПРОИЗВОДСТВО. КУ...


300 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

21 ное 13:02Vrsime kompletno renoviranje na stanbeni i delovni povrsini

Vrsime i izveduvame kompletno ili delumno renoviranje na stanbeni i d...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

04 окт 09:00Se prodava kotur za kabel котур

Se prodava kotur za kabel ili crvo tel za kontakt 070305074 Ѓорѓе


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

14 јул 03:14Monofazno broilo i uklopnik

Prodavam monofazno broilo i uklopnik. Cena odlicna,koj prv se javi n...


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

20 мај 08:58Tabla za osiguraci

Se prodava tabla za osiguraci


1.200 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

26 дек 18:41Elektro Motor

Trofazen elektro motor 3kW/960rpm/50Hz


4.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

09 мај 12:07Електричар

поставување на нова и менување стара електрична инсталција, поединечн...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

22 апр 17:06Se prodavaat dva kontaktori Siemens

Se prodavaat dva kontaktori od markata SIEMENS, slednite modeli: 1. S...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

12 ное 00:07Se prodava ABB 160 amperski prekidac

Se prodava 160 amperski prekidac od markata ABB, tocniot model e: ABB...


2.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

11 ное 23:26Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам