700 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Krevet za vo spalna nov 200x160

Nov krevet so dushek 200x160. Neiskoristen. Zemen Nov 550€. Ima funkc...


500 €
или предлог цена
Денес 13:56Garnitura - Гарнитура

Се продава комплетна гарнитура: - тросед - двосед - фотеља Тросед...


15.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:04Jambolija/Јамболија

Се продаваат, скоро нови и неупотребувани 5 јамболии. Димензиите на ...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:54kameri za kolor slika i vo mrak, alarmi i kontrola pristap

komplet sistem 4 kameri, snimach, disk montaza 18.999den presmetan ka...


18.999 МКД
или предлог цена
Денес 10:41Masina za podrabuvanje tepisi

Se prodava Masina za podrabuvanje tepisi i stalaza za 30 Tepisi inf ...


1 €
или предлог цена
Денес 10:21Izrabotka na industriski epoksiden pod za hali , fabriki ,

Izrabotuvame najkvalitetni industriski epoksidni podovi nameneti za f...


1 €
или предлог цена
Денес 09:19SE PRODAVA GUSEN

SE PRODAVA GUSEN SPORET VO EKSTRA SOSTOJBA,SO GOLEM KAPACITET NA ZAGR...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Денес 08:47Epoksidni masi

Bidete unikatni, vo vasiot dom i kancelarija vnesete nova energija, t...


1 €
или предлог цена
Денес 07:52Se prodava masina za perenje alista Indesit

Funkcionalna


3.300 МКД
или предлог цена
Вчера 19:37  НОВ ОГЛАС

Bakaren samonosecki kabel

Prodavam bakaren samonosecki kabel 4x16mm2 dolzina 82m cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
Вчера 19:16Tkaeni kilimi so tradicionalna makedonska shara NOVI

ЦЕНА ПОВОЛНА! Се продаваат неупотребени стари македонски традицион...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:08Se prodavaat dve stari drveni bocvi

Se prodavaat dve stari drveni bocvi za vino kontakt broj 075 368 15...


4.000 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

Вчера 14:04Две фотељи и табуретка

Фотељите и табуретката се домаќински зачувани како нови.Иначе се купе...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:38Термо печка 4,5 kw

Печката е во исправна состојба се продава со се кабел и термостат.


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:37Се продава комбиниран фрижидер 178 литри LG GR-349SQF

Се продава комбиниран фрижидер 178 литри LG GR-349SQF


7.300 МКД
или предлог цена
- 27 % Попуст
10.000 МКД
Вчера 12:11Euro paleti

Prodavam euro paleti tel za kontakt 072 235 554 Oliver


400 МКД
или предлог цена
Вчера 11:59Trpezariska masa

Се продава трпезариска маса. Масата е многу сочувана и во одлична сос...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:02Plocki za podrum

Plocki razlicni za podrumi itn Plockite ne se upotrebuvani, ostatoci...


125 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
150 МКД
Вчера 10:08Plocki prva klasa zidni i podni

Plocki prva klasa za vnatre zidni i podni. Prva klasa plocki Dime...


350 МКД
или предлог цена
Вчера 10:08Najeftino greenje,elektricni kebinja(ќебе),120x160cm

Elektricni kebinja(El.kebe),120x160 cm zagrevanje za samo 2 den.za ed...


1 МКД
или предлог цена
- 99 % Попуст
150 МКД
Вчера 09:43Elektr. Protocna cesma(Delimano)so zastita od struen udar.

Prodavam zidni I nasadni I so TUS protocni cesmi - проточна чешма (DE...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 09:42Батерија за мијалник во WC

Нова неотпакувана.


1 €
или предлог цена
Вчера 09:24Батерија+бољерче за во кујна

Нови неотпакувани.


1 €
или предлог цена
Вчера 09:22Мијалник за WC

Nov bez nikakvi ostetuvanja.


1 €
или предлог цена
Вчера 09:18WC Шоља

Bez nikakvi ostetuvanja.


1 €
или предлог цена
Вчера 09:14Panelna grelka 2kw

Se prodava vo ispravna sostojba. Koristena. 075375519


2.000 МКД
или предлог цена
06 фев 23:55Set Tendzerinja

Se prodava set od tendzerinja Nov inox-rostfraj . 7 sadovi i 5 kap...


06 фев 23:55Paleti 1200 800

Tenki


130 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
140 МКД
06 фев 19:26Paleti patos

Dim 1150 ×1150 DEBELINA 18 MM


170 МКД
или предлог цена
06 фев 19:26iverka lesonit spert ploci

iverka tabli 2000 ×1000 mm 10mm deb parce 350 den lesonit...


350 МКД
или предлог цена
06 фев 19:26DASKI ZA KARATAVAN

dimen 1100 mm dolgi cena 9500 den m3 1150 mm dolgi deb 18mm ...


10.500 МКД
или предлог цена
06 фев 19:25OSB TABLI

Osb tabli 350 den m2 debelina 18 mm


350 МКД
или предлог цена
06 фев 19:25Trimer straus austria

Trimer Straus Austriski 4.2kw Акц...


4.000 МКД
или предлог цена
06 фев 17:13MAJSTORI ZA SEEE OD TEMEJ DO KROV

Sto vi treba toa zvonete na 076500192 072523070


1 €
или предлог цена
06 фев 15:39Se prodava LG NoFrost 178L kombiniran frizider

Се продава комбиниран фрижидер 178 литри LG GR-349SQF


7.300 МКД
или предлог цена
- 27 % Попуст
10.000 МКД
06 фев 11:30Волнени јамболии

Две црвени ткаени волнени јамболии. Некористени, целосно сочувани. ...


5.400 МКД
или предлог цена
06 фев 10:09Памучни јоргани, македонско производство

Два златникаво-кремасти јоргани, со лице вискоза /акрил и постава 100...


3.600 МКД
или предлог цена
06 фев 10:09Zidni plocki prva klasa

ZIdni plocki prva klasa ostanato 18m


450 МКД
или предлог цена
06 фев 08:34Nadgrobni ploski za spomenici

Nadgrobni ploski za sliki porcelanski podlogi za sliki za nadgrobni ...


60 МКД
или предлог цена
06 фев 08:34Se prodavaat zavesi perdinja

Prvata 1500, vtorata 1000 den, kornizite gratis


1.500 МКД
или предлог цена
05 фев 21:22Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам