Илинден
                           
421 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се изнајмува празен деловен простор

Се изнајмува празен деловен простор Деловниот објект е лоциран во...


600 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дуќани

Вчера 12:00Промовирано

Илинден – Ilinden , Ајватовци – Ajvatovci , Бунарџик - Bunar

650 ЕУР М2 -Се продаваат 2 нови куќи дел од нов комплекс во Бунарџик...


650 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
70.000 €
Илинден / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00PLAC, s.KADINO, Ilinden, Skopje

Се продава плац во с.Кадино, Скопје спроти ЗАВАР до сам асфалтиран па...


1 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 12:00Нива

Се продава нива во н.илинден КП2093/1 место викано Јасика Цена по дог...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 09:40Fotovoltaici

Se prodava niva idealna za fotovoltaici. Nivata se naogja vo blizina...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 09:40Plac Ilinden Kadino 5000м2 - Плац Илинден Кадино 5000м2

>>>контакт: 077 905 778 Cvetanka<<< Се продава плац со чист имотен...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 00:06Se izdava deloven prostor,objekt, magacin Naselba Ilinden

-Vnatresna povrsina 600m2 -Ograden plac-parking 1500m2 -Vnatresna e...


1.200 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Деловен простор / Магацини

Вчера 20:29IZDAVAM VO MARINO (ILINDEN) SPRAT ZA RABOTNICI

СМЕСТУВАЊЕ НА РАБОТНИЦИ ВО ИЛИНДЕН МАРИНО ОБЈЕКТОТ ИМА: -6 СПАЛНИ СО...


30 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 19:42IZDAVAM KUKA ZA RABOTNICI VO ILINDEN(MARINO)

СМЕСТУВАЊЕ НА РАБОТНИЦИ ВО ИЛИНДЕН МАРИНО ОБЈЕКТОТ ИМА: -6 СПАЛНИ СО...


30 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 19:42Plac vo Petralica

Se prodava niva _ plac odgovara za gradba so dimenzii 10 m sirina so ...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 17:28Imot vo selo Petralica

Prodavame niva vo selo petralica do pat so struja i voda.. Kontakt b...


2 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 17:28Prodavam gradezna parcela

Se prodava gradezna parcela vo Ilinden kaj magacinot na Kolid.. Parce...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 17:27Se prodava zemjiste od 5000m2 vo Ilinden

Se prodava zemjiste od 5000m2 vo Ilinden. Za poveke informacii isk...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 14:15  НОВ ОГЛАС

Se prodavaat placevi vo zelenikovo

Se prodavaat placevi vo opstina zelenikovo


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:07Се изнајмува празен деловен простор

Се изнајмува празен деловен простор Деловниот објект е лоциран во...


600 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дуќани

Вчера 12:00Se prodava plac vo JAKA - Hitno

Plac vo JAKA, novata naselba vo opstina Ilinden-Marino. Placot ja po...


1 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 10:53Plac vo Ilinden

Iznajmuvam ili prodavam plac vo Ilinden 4500m2 tel078229128


20 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

29 мај 16:50Belimbegovo Ilinden(Белимбегово Илинден)

Se prodava ubav plac od 900m2 vo ilinden pred svedskata mlekara . Moz...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

29 мај 15:11Deloven objekt Ilinden, hala 1100m2 i administracija 300m2

vo industriska zona Ilinden- Kadino nudime deloven objekt za delovna ...


3 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Магацини

29 мај 14:22Se prodava plac 506 m2 vo Kadino - Ilinden

Se prodava plac 506 m2 vo Kadino so dozvola za gradba na kuka od 200m...


40 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

29 мај 13:23Se prodava nov stan vo opshtina Ilinden

Stanot e nov i e na 6ti sprat vo nova zgrada. Stanot go korosti cel k...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Станови

29 мај 12:03Se prodava niva/plac

Се продава или издава нива во Н.Илинден место Трница со површина од ...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

29 мај 02:02Се продава нива

Се продава нива во индустрискиот дел на Н.Илинден место Долни Ѓулба...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

29 мај 02:02Плац Ајватовци Бунарџик со маркица и вода

Се продаваат 2 градежни и истовремено катастарски парцели една после ...


32 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

29 мај 00:26SE IZDAVAAT NOVI DUKJANI-EKSTRA CENA

Se izdavaat novi dukjani vo naseleno mesto Miladinovci,Opstina Ilinde...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дуќани

28 мај 15:54Parcela pogodna za FOTOVOLTAICI

Parcela 6500m² vo s. Bucinci na visoka mestopolozhba, pogodna za foto...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

28 мај 14:40Na samiot vles na opstinata

Se prodava na samiot vels na opstinata vednas do servisot MAN Dukja...


500.000 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Куќи / Вили

28 мај 14:20Plac vo Ilinden !

Продавам плац во нас.Илинден 2570м2, месност викана Барбарево (шамак)...


25 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

28 мај 13:38Placevi posle Ajvatovsko brdo.Ilinden

Se prodavaat dva placa vkupno 10000 m2 Placevite se izmegu dva asvalt...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

28 мај 11:11Imot niva parcela za fotovoltaici

Se prodava ili se izdava parcela od 16000m² pogodna za fotovoltaici s...


6 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

28 мај 09:09Plac vo industriska zona vo Ilinden 1350m2

Prodavam Plac 1350m2 vo Ilinden. Placot e so kompletna i uredna dokum...


30 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

28 мај 08:08Се продава фамилијарна куќа во Марино

Se prodava familijarna kukja vo Marino, Ilinden. Kukjata e na 2 sprat...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Куќи / Вили

28 мај 07:24Niva

Se prodava niva vo Nas.Ilinden na samiot pat karsi stopanstvoto broj ...


37 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

27 мај 20:40Plac vo ilinden Gradezen Reon

Se prodava plac vo ilinden vo gradezen reon 5.600 m2 31 € m2 Info:...


31 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

27 мај 20:31Се продава куќа во Марино

Одлична местоположба во непосредна близина на основното и средното уч...


1.050 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Куќи / Вили

27 мај 12:23Плац-нива Јурумлери

Се продава плац нива од 2297м2 во Јурумлери веднаш после надвозникот ...


10 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

27 мај 12:15Kukja 250m2 vo Marino-Ilinden / Luks

Куќа Во Илинден, Марино во новата населба Јака, спроти Ванхол. К...


1.200 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Куќи / Вили

27 мај 06:47PLAC na odlicna lokacija vo ILINDEN, 1500 m2

Се продава плац-градешно земјиште од 1500 m2 на одлична локација во И...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

26 мај 21:01Prodavam celo prizemje od nova kuka vo JAKA

Prodavaam celo prizemje od nova kuka vo novata naselba JAKA vo ILINDE...


60.000 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Куќи / Вили

26 мај 16:58Prodavam Stan, celo prizemje, vo Skopje ILINDEN naselba JAKA

Prodavaam celo prizemje od nova kuka vo novata naselba JAKA vo ILINDE...


60.000 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Куќи / Вили

26 мај 16:58Se prodava niva vo Deljadrovci

Se prodava niva po Deljadrovci opstina ilinden od povrshina 64.091 me...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Плацеви и Ниви

26 мај 13:46Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам