2361 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Таркет, белен даб, користен, во одлична состојба, 60м2

Таркет-шведски, 12мм, користен, уредно изваден, во одлична состојба; ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Подна облога / Паркет

05 окт 00:19Промовирано

BLACK + DECKER 18V Vibraciska dupcalka / odvrtuvac

Dve 18V 'Black&Decker' Kombi Shtrafilici vo odlichna sostojba. So niv...


100 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
120 €
Денес 18:29stolici

prodavam stolici drveni ekstra socuvani


По Договор
или предлог цена
Денес 16:39PURE SINE INVERTER 3000W OD 12V NA 220V

Kvaliteten pure sine (cist sinusen) inverter pogoden za koristenje za...


13.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Соларни систeми и Опрема

Денес 15:23Kafemat KRUPS se prodava poradi nekoristenje socuvan isprave

Kafemat KRUPS se prodava poradi nekoristenje socuvan ispraven


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:17Rampi za parking / blokator

Prodavam novi parking blokatori


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Денес 13:38Се продава дводелен Витрина-Регал

Се продава дводелен Витрина-Регал, зачувани, сите вратничќи се затвор...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Се продава Работно Биро

Се продава Работно Биро, малку и во домашни услови користено, зачуван...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00БОЛЕР 80 Л

Бојлер 80 литри Треба да се исчисти и греач да се смени


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:56Masina za perenje Indesit 6kg

Masinata e ispravna, se prodava poradi toa sto e 6kg.


100 €
или предлог цена
Денес 11:36Sklopliv krevet,kreveti,(кревет,кревети),so dusek - NOVI.

NOVI KREVETI,Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD !!! ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

Денес 11:33Фиокара

фиокара со димензии 70/50/70


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Комоди

Денес 10:23  НОВ ОГЛАС

Prodavam tus baterija boljer mal i golem solja mono blok

Prodavam mono blok solja tus kabina boljer 80l Malo nisko montazno b...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

Денес 10:20Prodavam sanitarija bide solja kazance umivalik

Bide so cesma Mal umivalnik so cesma Golem umivalnik I cizma I ce...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

Денес 10:20Вршиме изведба на термо фасади стиропор гипс картон глет

Вршиме изведба на термо фасади стиропор и камена волна, .Изведба гипс...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Денес 10:20Kirby Sentria

Malku koristena vo domasni uslovi Kako nova Site dodatoci peraci ce...


420 €
или предлог цена
Денес 09:47Кожна Аголна Гарнитура Југоекспорт

Се продава аголна гарнитура, чиста кожа, производство југоекспорт, со...


350 €
или предлог цена
Денес 09:33  НОВ ОГЛАС

KLIMA SERVIS, PRODAZBA, MONTAZA NA SITE KLIMI

"КЛИМАТРОНИК ПРОФЕСИОНАЛ" 1. Монтажа на нови и половни клима уреди...


87 МКД
или предлог цена
Денес 09:10Komoda klub masa polici

Prodavam komoda so polici i klub masa. Vo odlicna sostojba bez greban...


13.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
14.000 МКД
Денес 08:46PRODAVAM KOMODA OD MASIVNO DRVO

Prodavam komoda od masivno drvo,dimenzii 1,80 m visina, 2 m sirina, c...


1 МКД
или предлог цена
Денес 08:43IZRABOTKA NA MEBEL SO BESPLATNA 3D PREZENTACIJA

-IZRABOTKA NA SEKAKOV VID MEBEL -REGISTRIRANA FIRMA SO DOLGOGODISNO ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 07:53IZRABOTKA NA MEBEL SO IDEJNO RESENIE

IIZRABOTKA NA SEKAKOV VID MEBEL FIRMA SO DOLGOGODISNO ISKUSTVO PRI ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 07:53IZRABOTKA NA MEBEL SO BESPLATNA 3D PREZENTACIJA

-IZRABOTKA NA SEKAKOV VID MEBEL -REGISTRIRANA FIRMA SO DOLGOGODISNO ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 07:53ROLETNI VARIOLAJT ROLO ZEBRA VENECIJANER KOMARNICI

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - З...


1 €
или предлог цена
Денес 07:38Klub masa mediapan

Klub masa mediapan pravena po naracka koristena 2god


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 06:57  НОВ ОГЛАС

Цементни плочи ЦЕМЕНТЕКС

Цементни плочи 120х240цм, 10мм дебелина, за надворешна и внатрешна уп...


2.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Денес 06:15Црево за подно греење

Црево за подно греење прва класа 10 барски вкупно 300 метри.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Денес 00:49Daska za peglanje

Daska za peglasnje skoro nekoristena Kupena 1900 den


900 €
или предлог цена
Вчера 23:03Nov graniten sadoper Blanco

Se prodava nov graniten sadoper Blanco, model - nova 6, boja alumetal...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 23:03Нов радијатор со масло - Беко

Се продава нов радијатор со масло, Беко, неупотребуван со кутија и си...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:42Garnitura trosed, dvosed i fotelja

Komplet garnitura trosed, dvosed i fotelja. Vo dobra sostojba. Trosed...


150 €
или предлог цена
Вчера 20:16Dvosed

Se prodava dvosed na pustanje kako krevet


20 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

Вчера 19:34Сет садови за готвење

Се продаваат 2 нови сета садови за готвење ( 1 сет содржи 16 парчиња ...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:38Kozna(кожна) garnitura od MEBLO MAK

Ponudete cena, javete se ke se dogovorime Prodavam Kozna(кожна) gar...


250 €
или предлог цена
Вчера 15:10Prodavam Kirby Avalir 2

Prodavam Kirby Avalir 2 kupen 2500e pred nepolna godina mnogu malce k...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:06Vlezna vrata 90cm socuvana bez kasa

Se prodava vlezna vrata 90-ka bez kasa so dobra zvicna i toplotna izo...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:25ROLO ZEBRA VENECIJANER KOMARNICI ROLETNI

Proizvodstvo, prodazba, montaza i servis na : - venecijaner zavesi...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:30Prodavam masina za perenje Samsung EcoBubble

Prodavam masina za perenje Samsung EcoBubble, 7 kg, treba da se popra...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:34IKEA-ИКЕA masa,masi,masicka masicki,маса,масичка,маси,масичк

Novi,neotpakuvani,crna i bela boja, 55sm x 55sm,visina 45sm. Lice za...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:02Sklopliv krevet,kreveti,krevetce,krevetcinja so dusek novi.

NOVI KREVETI,Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD !!! ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 10:59Fotovoltaici - sistemi za firmi i domakinstva

Instalacija na fotonaponski sistemi za firmi i domakinstva - fotovolt...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Соларни систeми и Опрема

Вчера 09:36Страна 1 од 60

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам