3835 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Peugeot 307 1.6 HDI (110hp)

Возилото е увезено и купено од плац МТ Ауто во Охрид во 2016 година! ...


2.550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

17 јун 17:03Промовирано

Kupuvam Spaneri Kaisi !!! 9,5m

Kupuvam Spaneri Kaisi. Samo novi !!! i strikno nad 8,5m 9,5m pokrat...


5 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

22 јун 11:43Промовирано

AUDI A4 QUATTRO S-line

AUDI A4 3.0TDI 245ks PRVA REGISTRACIJA 2011 NOVI GUMI 2022 GOOD YE...


11.500 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.500 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 12:01Промовирано

Prodavam Maserati Levante

Продавам Масерати Леванте, сива, TDV6 3.0 со 72500 км. во топ состојб...


65.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
69.000 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 14:00Scarabeo 500

Scarabeo 500 GT vo odlicna sostojba,so napraven kompleten servis pred...


3.150 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.200 €
Карпош / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 13:47Yamaha GTS '97

Yamaha GTS 97' prva boja 1000cc 102hp. Unikaten motorcikl, mnogu r...


4.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 13:40Nexen polovni gumi 175 65 14

Polovni gumi Nexen 175 /65 r 14. Samo edno zimo vozeni. Cena po dog...


10 МКД
или предлог цена
Денес 13:40JVC cd pleer

Cd pleer JVC ,rds,usb,aux i dr. Socuvan i mnogu malku koristen. Cena ...


10 МКД
или предлог цена
Денес 13:38ALFA ROMEO 147 facelift

vredi da se vidi. realni KM novo ulje Bardahl filtri novi d...


3.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 13:36BMW БМВ Уложак Ulozak делови delovi брава brava

Сет - комплет нови делови од уложак за брава. Мене ми се купени нови ...


500 МКД
или предлог цена
Денес 13:33Prodavam opel insignia 2000 cdti 130 komja

cena 4700 koj prv dojde.maksimalno opremena i servisirana,turbina,di...


4.700 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 13:12Opel astra atestplin full oprema klima odlicna

Prodavam opel astra 1.6 71kw.atestiran plin vo kniska reg.e do 12mese...


1.699 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 13:08Originalni bandazi za VW

Bandazite se odlicni, kupeni novi od porcshe, gumite se solidni letni...


14.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:06Се продава цистерна

Се продава цистерна за чистење на отпадни води,септички јами.Цистерн...


30.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

Денес 13:00Delovi za BMW x5 e53, 730 e65 i e66, 745d e66, 740d g12, 530

Prodavam delovi za Delovi za BMW x5 e53, 730 e65 i e66, 745d e66, 740...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00AUDI A6 Business Class Deluxe, LED, 2015, 2.0 TDI, 190HP

Се продава AUDI A6, 2.0 TDI, 190HP, прва регистрација 2015 година, ек...


25.600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Lift za mebel KRAN nosivost 400 kg

Поедноставување е важно. Со лифтот за мебел гломазниот и тешкиот инве...


Денес 13:00Chevrolete CRUZE 2.0 163HP

Kolata e vo bezprekorna sostoba Napraven redoven servis pred 1000km...


6.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Formula 271

Глисерот е во одлична состојба, се наоѓа во Охрид, може да се види.


25.000 €
или предлог цена
Денес 13:00Alfa Romeo Giulietta QV

Продавам неувезена, купена од Аутомобиле СК, Alfa Romeo Giulietta 175...


10.101 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
10.500 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 13:00FIAT PUNTO EVO 1.4 -BENZIN- 57KW CNG FABRICKI FULL OPREMA

Se prodava Fiat Punto Evo 1.4 benzin -metan fabricki 8 ventilski 2010...


4.450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 13:00BMW 320D 177KS 2010G FACELIFT FULL KOZA,NAVI

Se prodava Bmw 320d E90 177ks 2010 god perfektno so full paket na opr...


8.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.500 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Се продава Шевролет Матиз

Се продава Шевролет Матиз,год. на производство 2004,со поминати 48000...


1.600 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.000 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 13:00MERCEDES S500 LONG 4MATIC

Se prodava EKSTRA SOCUVAN Mercedes-Benz S500L 4MATIC so 87500km. Seri...


65.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 13:00GLK 350 CDI AMG FULL oprema

Full servis (Ulje vo motor, filtri, ulje vo menjac, filter) ABS ...


26.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Prodavam Mercedes C 320 CDI

Prodavam odlicno socuvan Mercedes C320 CDI Elegance vo prekrasna sost...


9.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Fiat Punto 1.9 JTD, 5 vrati, klima, polo,corsa,pezo,fiesta

Prodavam Fiat Punto 1.9 JTD dizel 80 konja, 5 vrati, klima, HLX full ...


2.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 13:00OPEL CORSA 1.3 CDTI FACELIFT 2010god Euro 5

Se prodava Opel Corsa 1.3 cdti 90 ks Ecoflex 2011 god vo homologacija...


4.650 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 13:00BMW 525d f-10

Bmw 525d-204ks super sostojba donesena od svajcarija,1 sopstvenik red...


15.700 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 12:58Prodavam dalecinski za garazni vrati

Dalecinski za garazni vrati 433.92mhz


800 МКД
или предлог цена
Денес 12:39Golf 5 GTI

Se predava golf 5 gti ,,,2.0 tfsi 200 ks.standard solidna sostojba,,...


4.200 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.500 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 12:06AUDI A4 QUATTRO S-line

AUDI A4 3.0TDI 245ks PRVA REGISTRACIJA 2011 NOVI GUMI 2022 GOOD YE...


11.500 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.500 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 12:01Bandaz so guma nova 13

Prodavam 13ka bandaz so guma za japonski korejski vozila


25 €
или предлог цена
Денес 11:45Stop i raketa za Daihatsu Sirion

Prodavam zaden desen stop svetlo i raketa za zmigavci i brisaci za Da...


25 €
или предлог цена
Денес 11:43CITROEN C 5 -1.6 HDI

Citroen c5 uvezen od francija 1 sopstvenik-redovno servisiran-servisn...


5.700 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 11:43Се продава Mercedes A200

Се продава Mercedes A200 бензин/плин регистриран цела година до мај 2...


3.600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 11:37OPEL VIVARO

Se prodava opel vivaro vo odlicna sostojba so realni 190.000km Po...


6.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 11:17  НОВ ОГЛАС

REPSOL спреј за ланец

REPSOL спреј за подмачкување ланец 400ml Имаме на лагер, може да с...


550 МКД
или предлог цена
Денес 11:13LAMELI ZA LINGKEN 125

LAMELI ZA LINGKEN 125 Ламели сет од 5 парчиња (PLATE, FRICTION) И...


Денес 11:13Се продава РЕНО КЛИО

РЕНО КЛИО 1.2 бензин-плин атестиран со клима. 2x air bag. Ел. на ст...


1.750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 11:13A4 audi 3.2

Audi A4 -3.2 fsi - benzin god.2009 odlicna sostijba,redovno servisira...


10.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 11:07AUDI A5 3.0 TDI QUATTRO 240ks S-LINE 2010 GOD SPORTBACK

AUDI A5 3.0 TDI QUATTRO 240ks 3xS.LINE 2010 GOD SPORTBACK FUL OPREMA ...


14.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 10:55Mercedes c220cdi unikat full oprema

Mercedes unikaten so full oprema od oprema poseduva greaci na sedista...


5.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 10:51Страна 1 од 96

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам