Аеродром
                           
6673 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stan vo Novo Lisice (so 2 spalni)

Prodavam namesten stan so 2 spalni vo Novo Lisice (posledna 5ka, poza...


72.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

23 сеп 08:06Промовирано

Popravka na PVC prozori i vrati. Brza i kvalitetna usluga

Popravka na PVC prozori i vrati. *** Zamena na skrseni delovi od meh...


990 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

04 окт 20:05Промовирано

Se prodava stan vo belite zgradi kaj Palma Aerodrom

Se prodava stan 42m² na 4-ti sprat so lift vo belite zgradi kaj palm...


1.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

02 окт 18:00Промовирано

Prodavam plac vo Lisice so 5 markici

Prodavam plac vo Lisice na Gjorgi Kapcev,Blizu do posledna avtobuska ...


60 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 14:36ИЗДАВАМ НАМЕСТЕН СПРАТ ОД КУЌА

Издавам наместен спрат од куќа на мирна локација кој е со кв од 84 ...


150 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:26Се изнајмува апартман во Џевахир Скај Сити

Агенција Home Art изнајмува атрактивен апартман во Џевахир Скај Сити....


800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:00Kratok Prestoj Apartments DeLuxe

Se izdava Nov Apartman,Nevseluvan, opremen so nov mebel,novi kujnski ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:51Продавам плац на патот Горно - Долно Лисиче

Продавам плац на патот Горно - Долно Лисиче 853 м2, чист имотен лист


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:45dvosoben tobako 2

se izdava namesten stan vo S.Aerodrom zad tobako 2 3 kat lift parno


220 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:42  НОВ ОГЛАС

Se prodava nov stan 73m2 vo Aerodrom kaj Poliklinika

s 699 Se prodava nov stan 73m2, so 3 spalni sobi.Na 9 kat od 10.Im...


119.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
123.000 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:40Se prodava stan 62m2 vo Aerodrom kaj Kapitol

s 668 Se prodava stan 62m2, so 1 spalna soba.Na 9 kat od 10.Centra...


80.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:39Prodavame stanovi vo gradba vo Aerodrom

s 695 Se prodavaat stanovi vo gradba vo Aerodrom,kaj Poliklinika J...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:39Se prodava trosoben stan 50m2 vo Aerodrom kaj Polilklinika

s 707 Se prodava nov,nevselen stan 50 m2, so 2 spalni sobi.Na 5 ka...


78.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:38Nov trosoben vo Aerodrom kaj Voen Bazen

Agencija Casa iznajmuva nov trosoben stan vo Aerodrom 65m2 (kaj Voen ...


330 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:32Izdavam dukjan na frekfentna lokacija vo Novo Lisice

Izdavam dukjan od 38m2 na frekfentna lokacija vo novo lisice, na plos...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дуќани

Денес 13:31Se izdava stan vo Aerodrom

Sifra 8199. Se izdava stan vo Aerodrom, sproti Hilton. 65m2, so 1 spa...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:28  НОВ ОГЛАС

Trosoben prostoren stan vo Aerodrom , Skopjanka

ШИФРА- 431 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува наместен тр...


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:27СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН СТАН 96м2 ВО АЕРОДРОМ/ CEVAHIR SKY CITY

Se iznajmuva namesten stan vo kula B na 30ti sprat vo Djevahir kulite...


1.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:05СЕ ПРОДАВА ДУЌАН - Т.Ц. БИСЕР

Се продава дуќан од 18м2 во трговски центар Бисер-Аеродром,на 1ви кат...


20.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дуќани

Денес 13:04Plac 2158 m2 , Плац 2158 м2

Се продава плац со површина од 2158 м2 со локација помеѓу Долно и Гор...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Се продава нов модерно наместен стан

Се продава нов стан во зграда на Дабар на ул. Коста Новаковиќ во Стар...


119.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Se izdava stan vo naselba aerodrom

Za povekje inf. 078305915


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Nov trosoben Stan, Nevselen perfekna lokacija

Prodavam Nov, Nevselen, Prazen Stan, 2 spalni. Aerodrom, odlicna loka...


78.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Се изнајмува опремен стан во близина на воен базен

Се изнајмува опремен стан во Аеродром, во близина на воениот базен и ...


350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Се продава стан во комплекс Џевахир(Cevahir Sky City)

Станот се наоѓа во кула Б на 26 спрат.Располага со вкупно 99м2 по имо...


140.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Deloven kancelariski prostor 170m2 Aerodrom

renoviran kancelariski prosotor vo Aerodrom, vo delovna zgrada pozadi...


850 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 12:52ИЗДАВАМ НОВ СТАН 50М2 КАЈ ФОН И МЕРЦЕДЕС НОВО ЛИСИЧЕ

IZDAVAM NOV DVOSOBEN STAN 50M2 KAJ SALONOT MERCEDES I FAKULTETOT FON!...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:50Се продава наместен стан во Аеродром 82 m2

Се продава луксузно наместен стан во Аеродром, Реонски Центар. Станот...


104.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:29Kuka Dolno Lisice

Se prodava kuka vo Dolno Lisice na ul.Marsal Tito br.24 A na ubava lo...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Денес 12:27STANOVI VO NASELBA NOVO LISICE

FOTOGRAFII OD PONUDENITE STANOVI IMA NA WEB STRANATA floks.com.mk ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:15СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 68м2 ВО АЕРОДРОМ/ CEVAHIR SKY CITY

Se izdava komplet nov ne vseliv stan vo Dzevahir so edno parking mest...


600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:154-SOBNI STANOVI VO NASELBA AERODROM

FOTOGRAFII OD PONUDENITE STANOVI IMA NA WEB STRANATA floks.com.mk ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:15STANOVI VO NASELBA AERODROM

FOTOGRAFII OD PONUDENITE STANOVI IMA NA WEB STRANATA floks.com.mk ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:15Deloven prostor vo LUNA BIZNIS - Korner

Se izdava deloven prostor/kancelarija (od 1 Noemvri), Sproti Sobore...


750 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 12:10Prodavam trosoben renoviran stan vo nas.Aerodrom -tri biseri

Prodavam trosoben kompletno renoviran stan vo nas.aerodrom kaj tri bi...


950 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:05Plac vo Dolno Lisice ograden so kapija

Prodavam Plac ograden so kapija vo dolno lisice. So cist imoten list...


35 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 12:05СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ

Се продава стан во Аеродром позади ТЦ.Бисер од 72м2 плус 6м2 подрум ...


70.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:31  НОВ ОГЛАС

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 60м2 ВО АЕРОДРОМ

Се издава стан 60м2 во населба Аеродром. Станот се наоѓа на бул 3 Мак...


320 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:11  НОВ ОГЛАС

Се издава гарсоњера во нас. Лисиче

Се издава Гарсоњера во нас. Лисиче со површина од 30 м2. Гарсоњерата...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.000 МКД
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:10Trosben tobako 2

se izdava trosoben namesten stan vo nova zgrada kaj Tobako 2 Aerodrom...


350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:08Se iznajmuva nov stan vo Aerodrom

Se iznajmuva ednosoben nov stan vo Aerodrom (Golden Art gradba 2022...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:06Dvosoben prazen

se izdava dvosoben prazen stan vo Aerodrom do trend kafe vo zgradata ...


180 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:05СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ-70М2

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ 70М2(67М2 СТАНБЕНА ПОВРШИНА+3М2 ТЕРАСА/ЛО...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:59Страна 1 од 167

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам