12 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Agregat 3500W TOTAL BENISKI AGREGATI

TP135006 ВОЛТАЖА: 220-240 V ФРЕКВЕНЦИЈА: 50 HZ АВТОМАТСКО СТАБИЛИЗИРА...


22.950 МКД
или предлог цена
29 сеп 14:48Agregat benziski 2.8kw TOTAL

НАПОН(V): 220-240 ФРЕКВЕНЦИЈА(HZ): 50 МАКС.ИЗЛЕЗ(KW): 2.8 ИЗЛЕЗ(KW): ...


19.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
21.000 МКД
29 сеп 14:48Agregat agregati maxpuls somafix total agrina агрегати

Agregati od site modeli i razlicni jacini site imaat garancija


1 €
или предлог цена
29 сеп 14:48Agregat maxpuls 2.7kw

Моќност: 2.7kW Работна излезна моќ: 2.5kW Резервоар: 15L Излез: AC/...


17.500 МКД
или предлог цена
29 сеп 13:34Agregat na benzin TOTAL 800w

ВОЛТАЖА: 220-240 V ФРЕКВЕНЦИЈА: 50 HZ МАКСИМАЛНО ПРОИЗВЕДУВА: 0.8 K...


7.499 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
7.950 МКД
29 сеп 11:32Agregat 2Kw maxpuls NOVI! 2000W MP-GG03

ОПИС Карактеристики на производот: Моќност: 1.8kW Максимална излезна...


15.500 МКД
или предлог цена
28 сеп 12:07Maxpuls agregat 700w novi

Моќност: 2HP Максимална излезна моќ: 650 W Резервар: 4 L Мотор дво...


5.500 МКД
или предлог цена
24 сеп 13:05Agregat generator dizel 5000w 5kw NOVI TOTAL

НОМИНАЛЕН НАПОН (V): 220-240 НОМИНАЛНА ФРЕКВЕНЦИЈА (HZ):50 МОНОФАЗЕН ...


74.500 МКД
или предлог цена
03 сеп 16:04Agregat TOTAL 12.KW 12000W NOVI AGregati benziski

НОМИНАЛЕН НАПОН (V): 220-240 НОМИНАЛНА ФРЕКВЕНЦИЈА (HZ): 50 МАКС.ИЗЛЕ...


160.000 МКД
или предлог цена
03 сеп 13:46Agregati TOTAL 7500W novii: ABREGATI BENZISKI

НОМИНАЛЕН НАПОН (V): 220-240 НОМИНАЛНА ФРЕКВЕНЦИЈА (HZ): 50 МАКС.ИЗЛЕ...


57.500 МКД
или предлог цена
03 сеп 13:42Agregat TOTAL 6.5kw BENZISKI NOVI Agregati

ОЦЕНЕТО НАПОН (V): 220-240 НОМИНАЛНА ФРЕКВЕНЦИЈА (HZ): 50 МАКСИМАЛЕН ...


55.000 МКД
или предлог цена
03 сеп 13:38Agregat TOTAL BENZISKI 5.5kw NOVI AGREGATI

НАПОН(V): 220-240 ФРЕКВЕНЦИЈА(HZ): 50 МАКС.ИЗЛЕЗ(KW): 5.5 ИЗЛЕЗ(KW): ...


45.000 МКД
или предлог цена
03 сеп 13:35Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам