17 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Agregat maxpuls 2.7kw

Моќност: 2.7kW Работна излезна моќ: 2.5kW Резервоар: 15L Излез: AC...


17.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
19.999 МКД
Денес 10:57Agregat 800w agregati SOMAFIX 63.6cc 2T NOVI!

Agregat somafix 800w maksimalen raboten 650W 220v-240V 59HZ-60HZ 4...


7.950 МКД
или предлог цена
Денес 08:00Агрегат бензиски agrebat na benzin maxpuls 7.5kw

Арт.бр.10858 Карактеристики Напон 220-110V/50-60Hz Moќност 7.0kW М...


54.500 МКД
или предлог цена
04 ное 18:39RAIDER Agregat generator za struja 650W za pumpa parno NOVI!

RAIDER RD-GG01 Генератор агрегат моќност 650вати, Вртежи 3600мин,...


5.500 МКД
или предлог цена
03 ное 12:33Agregat benziski 2.8kw TOTAL

НАПОН(V): 220-240 ФРЕКВЕНЦИЈА(HZ): 50 МАКС.ИЗЛЕЗ(KW): 2.8 ИЗЛЕЗ(KW):...


18.999 МКД
или предлог цена
03 ное 12:32Agregati agregat na benzin 1000w 1kw MAXPULS агрегат nov

Agregat 1kw 📍Напон:220-110V // 50-60Hz 📍Моќност:0.9kw—900W ...


12.999 МКД
или предлог цена
03 ное 12:31Agregat agregati maxpuls somafix total agrina агрегати

Agregati od site modeli i razlicni jacini site imaat garancija


1 €
или предлог цена
29 окт 08:32Agregat na benzin TOTAL 800w

ВОЛТАЖА: 220-240 V ФРЕКВЕНЦИЈА: 50 HZ МАКСИМАЛНО ПРОИЗВЕДУВА: 0.8 K...


7.499 МКД
или предлог цена
26 окт 09:03Agregat 2Kw maxpuls NOVI! 2000W MP-GG03

ОПИС Карактеристики на производот: Моќност: 1.8kW Максимална изл...


15.000 МКД
или предлог цена
26 окт 09:01Agregat TOTAL 12.KW 12000W NOVI AGregati benziski

НОМИНАЛЕН НАПОН (V): 220-240 НОМИНАЛНА ФРЕКВЕНЦИЈА (HZ): 50 МАКС.ИЗЛЕ...


160.000 МКД
или предлог цена
20 окт 09:28Agregat TOTAL BENZISKI 5.5kw NOVI AGREGATI

НАПОН(V): 220-240 ФРЕКВЕНЦИЈА(HZ): 50 МАКС.ИЗЛЕЗ(KW): 5.5 ИЗЛЕЗ(KW): ...


45.000 МКД
или предлог цена
20 окт 09:28Iskra GX-TH-MT01V povekenamenski alat 300w

Iskra повеќе наменски алат GX-TH-MT01V - карактеристики: Јачин...


2.399 МКД
или предлог цена
08 окт 09:22Maxpuls agregat 700w novi

Моќност: 2HP Максимална излезна моќ: 650 W Резервар: 4 L Мотор дво...


5.500 МКД
или предлог цена
03 окт 21:06Agregat 3500W TOTAL BENISKI AGREGATI

TP135006 ВОЛТАЖА: 220-240 V ФРЕКВЕНЦИЈА: 50 HZ АВТОМАТСКО СТАБИЛИЗИРА...


22.950 МКД
или предлог цена
29 сеп 14:48Agregat generator dizel 5000w 5kw NOVI TOTAL

НОМИНАЛЕН НАПОН (V): 220-240 НОМИНАЛНА ФРЕКВЕНЦИЈА (HZ):50 МОНОФАЗЕН ...


74.500 МКД
или предлог цена
03 сеп 16:04Agregati TOTAL 7500W novii: ABREGATI BENZISKI

НОМИНАЛЕН НАПОН (V): 220-240 НОМИНАЛНА ФРЕКВЕНЦИЈА (HZ): 50 МАКС.ИЗЛЕ...


57.500 МКД
или предлог цена
03 сеп 13:42Agregat TOTAL 6.5kw BENZISKI NOVI Agregati

ОЦЕНЕТО НАПОН (V): 220-240 НОМИНАЛНА ФРЕКВЕНЦИЈА (HZ): 50 МАКСИМАЛЕН ...


55.000 МКД
или предлог цена
03 сеп 13:38Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам