281 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Trpezariska masa - kako nova 140x140 cm

Prodavam trpezariska masa so komplet 8 stolici, odlicno zacuvana, so ...


28.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:46Masa za vo dnevna soba

Prodavam mase za vo dnevna soba, dimenzii na maseto 120x120cm, stak...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:33Tepisi ekstra socuvani

Prodavam tepih, crno-bel socuvan, mnogu malku e koristen dimenzii 21...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:33Motorna pila 52cc 1800w benzin novi!

Motorna pila na benzin 📍Зафатнина-52cc 📍Моќност-1800w 📍Вртежи-...


4.999 МКД
или предлог цена
Вчера 09:27grealka na plin lial turski proizvod novi

Grealka na plin novi Gas Heater 4.2 kWh power LPG Gas ODS System ...


5.250 МКД
или предлог цена
Вчера 09:27Elektricna pila (motorna pila) 1800w

Elektricna pila 1800w 450mm


3.599 МКД
или предлог цена
05 дек 09:23Digalka za tovar so sajla dizalica дигалка за товар MAXPULS

Дигалка сите домензии ги имате на слика со цени!! За дополнителни пра...


4.299 МКД
или предлог цена
05 дек 09:22Geramidi - Ѓерамиди - Герамиди

Се продаваат 420парчина герамиди, здрави Телефон за контакт - 070 59...


17 МКД
или предлог цена
04 дек 08:30Dvostrana ogrda zelena veshtacka treva Двострана ограда

🔴ВЕШТАЧКА трева ограда ДВОСТРАНА ЗЕЛЕНА 📍ЦЕНА ПО МЕТАР КВАДРА...


750 МКД
или предлог цена
03 дек 17:04pumpa za parno greenje

ispravna


2.500 МКД
или предлог цена
02 дек 13:21Motorna pila Stihl

Stihl ms211c originalna so 2god. pismena garancija voopsto ne raboten...


400 €
или предлог цена
02 дек 08:31Halogenski reflektor 150W

Рефлекторите се користени и функционални во одчична состојба. -Мета...


1.500 МКД
или предлог цена
01 дек 21:19Kafemati venecija

Kafematot e vo funkcija raboti


400 €
или предлог цена
01 дек 18:51Kafemat venecija

Kafematot e vo funkcija raboti bes problem


400 €
или предлог цена
01 дек 18:51Kafemat vending espreso

Kafematot e kombiniran so kafe so melenje i instant kafe Se prodava...


900 €
или предлог цена
01 дек 18:51PECKA NA DRVA

Se prodava pecka na drva vo ispravna sostojba 3000den cenata e fiksna...


По Договор
или предлог цена
01 дек 12:02Тајфун Tajfun Halorifer

Nov Dizel tajfun 20kw so termostat na avtomacko vklucuvanje i isklucu...


500 €
или предлог цена
30 ное 23:05Кamenja

Kamenja


20 €
или предлог цена
30 ное 19:33Kadioglu рачна машина за кршење на јаткасти плодови

Рачна машина за кршење на ЛЕШНИЦИ, ОРЕВИ, БАДЕМИ, СЕМКИ ОД КАЈСИЈА, П...


2.850 МКД
или предлог цена
30 ное 15:00PVC lamperija

Se prodava pvc lamperija Bela pvc kornez 100den.1m Parketna lajsna ...


330 МКД
или предлог цена
30 ное 13:27Saksii za jagodi

Prodavam polovni saksii za jagodi od stiropor. Imam ušte 44 na lager


1.500 МКД
или предлог цена
29 ное 22:36Se prodava zamrznuvac Filip 070/766-843

Se prodava zamrznuvac vo ispravna sostojba 400l Cena 2500 den Resen F...


2.500 МКД
или предлог цена
29 ное 11:39Agregat maxpuls 2.7kw

Моќност: 2.7kW Работна излезна моќ: 2.5kW Резервоар: 15L Излез: AC...


17.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
19.999 МКД
29 ное 10:57Polnac za akulumator 115w

Polac za akulumator 75-115w 6/12v 40/-90AH 12-meseci garancija


2.499 МКД
или предлог цена
Ресен

Останато

29 ное 08:01Agregat 800w agregati SOMAFIX 63.6cc 2T NOVI!

Agregat somafix 800w maksimalen raboten 650W 220v-240V 59HZ-60HZ 4...


7.950 МКД
или предлог цена
29 ное 08:00Fen grealka kalorifer so ventilator 2kw novi DYNAMIC

Gralka fen kalorifer So ventilator So dalecinsoo Vodootporen ...


2.500 МКД
или предлог цена
29 ное 07:59Bateriska pila motorna Батериска пила 21v 4ah MAXPULS

Maxpuls pila bateriska 21v 4ah 1 baterija polnac 12 meseci g...


9.500 МКД
или предлог цена
28 ное 22:02Pekac na plin (relna) shpore novii!!

Pekac na plin relna italjanski Novii !!


2.999 МКД
или предлог цена
28 ное 14:53cigli tuli se prodavaat cigli tuli

se prodavaat zdravi cigli 15den


7 МКД
или предлог цена
28 ное 12:15Bateriska bormasina батериска бормашина 18V 2 baterii

Bateriska bormashina 18V 1300mAh 2 baterii polanc Kufer


2.999 МКД
или предлог цена
26 ное 13:43Lavor wap masina za perenje koli 2500w 160bari NOVI karcher

Redovna cena:11.600 den 🔥🔥 AKCISKA cena:10.500 den🔥🔥 LAVOR Gal...


10.500 МКД
или предлог цена
22 ное 21:21Motoren Benziski trimer AGRINA AG520 NOVI!

Бензиски тример АГРИНА AGRINA Teхнички карактеристики Моќ: 1.6 ...


5.999 МКД
или предлог цена
21 ное 21:11Pravosmukalka za pepel pravosmukalki MAXPULS TOTAL 1200W

Pravosmukalka za pepel TOTAL 1200w Моќност: 220-240V~50/60Hz Вле...


2.450 МКД
или предлог цена
21 ное 11:14Maxpuls bateriska brusalka i bormasina 2vo1 20V

Bateriska agolna brusalka 20V Bateriska bormasina 20V Baterija 20V...


6.500 МКД
или предлог цена
21 ное 11:14Plinski bojler PROTOCEN LIAL 24kw 12L/min ekonomicen brz nov

ПРОТОЧНИ БОЈЛЕРИ НА ПЛИН 12ЛИТРИ ВО 1 МИН. НАЈ ЕКОНОМИЧНО,БЕЗБЕДНО...


9.750 МКД
или предлог цена
21 ное 11:14Plinski grealki plinska grealka плинска греалка 3.5kw NURGAZ

NURGAZ PLINSKA GREALKA NG-310-P 📍3500w 📍220g/h 📍UNICERT ...


1.650 МКД
или предлог цена
21 ное 11:14Plinski bojler lial kotli plinski bojleri Плински 16kw

Плински бојлер 📍16kw 📍12 месеци гаранција 📍 Карактеристики на...


7.750 МКД
или предлог цена
21 ное 11:13Tajfun tajfuni plinski GeHOCK plinski grealki-duvalki pecki

📍Напон: 220-240V 30KW 📍Потрошувачка:2.18KC/H 📍Проток на воздух: ...


8.800 МКД
или предлог цена
18 ное 13:18VRATE VLEZNA OD STAN E F T I N O

Prodavam vlezna vrata od stan komplet so kasa.,klubh masa .


1.500 МКД
или предлог цена
17 ное 09:56Maxpuls wap masina za perenje koli 2500w

Карактеристики на производот: Напон: 220-240V/50-60Hz Moќност: 25...


10.999 МКД
или предлог цена
14 ное 19:05Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам