6980 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW Jetta 2005g 2.0 tdi 103kw/140ks 6 brzini

Se prodava Volkswagen Jetta 2005g 2.0 tdi 103kw/140ks 6 brzini SPORT ...


4.690 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

17 јун 17:52Промовирано

MERCEDES -BENZ B 180 CDI 110 KS -FULL- N O V !!!!!

SE PRODAVA PERFEKTNO ZACUVANA B- KLASA 180 CDI ! - UVEZENA OD GERMA...


4.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:58Промовирано

PEUGEOT PARTNER 1.6HDI 55KW 2008 GODINA

PEUGEOT PARTNER 1.6HDI SO 55KW 2008GOD SO PLATENI DAVACKI DO REG


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

25 јун 10:14Промовирано

REZERVI I RASPAR GUMI 14 15 16 17 18

Rezervni gumi so bandasi i raspar gumi


1 €
или предлог цена
Денес 07:49  НОВ ОГЛАС

FORT 2008 SPRINTER 2002

SE PRODAVA FORT SLEP SLUDZBA 2008 GODINA 2 4 MOTOR NOSIT SARINETO D...


7.500 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 07:31Се продава Peugeot 307 2006 HDI

Се продава пежо 307 дизел во одлична состојба регистрирано со зелен к...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 07:04ФИАТ ПАНДА-РЕТРОВИЗОР И ДРЖАЧ ЗА РЕЗЕРВНА ГУМА

Ретровизорот е оригинален и е се исправен само зглопчето не работи-70...


По Договор
или предлог цена
Денес 06:23Touran 1.9 TDI

Se prodava vw touran 1.9 TDI 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 77 kw 105 ks 6 brzini vo su...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 05:30KIA MAGENTIS 2.0 CRDI-FULL

VOZILOTO E MNOGU STEGNATO REGISTRIRANO SERVISIRANO SO ZELEN KARTON, Z...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 02:11  НОВ ОГЛАС

Детско Седиште

Се продава детско седиште за во кола до 18 кг. Крајна цена 1800 денар...


1.111 МКД
или предлог цена
Вчера 23:26Mahindra, dzip,

Voziloto e vo odlicna sostojba 2500 cm3 4 novi gumi Servis masla,...


4.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.500 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:49Se prodava unikaten FIAT 500L kako novo vozilo

Se prodava FIAT 500L, bez nikakvi dopolnitelni vlozuvanja, registrira...


7.950 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:24Se prodava Mini Countryman

Se prodava Mini Countryman 2.0 dizel 4x4 avtomatski menuvac, navigaci...


13.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:23RIKEN 205-55-16

Dobra sara,meki gumi Riken 205-55-16 M S ,se prodavaat 2 gumi.Slikite...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 22:19  НОВ ОГЛАС

EKSTRA!!!! SAVA 16ki letni

Odlicna sara ,super guma SAVA letni 205-55-16.Se prodavaat 2 gumi


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 22:14  НОВ ОГЛАС

Mercedes benz c220

Mercedesot e zacuvan redovno servisiran. Za informaciii zvonete na 07...


7.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:12Ekstra!!!! FULDA M S 16ki

Odlicna meka guma FULDA 205-55-16 M S so super sara se gleda na sliki...


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 22:09  НОВ ОГЛАС

Opel Astra 1.4 benzin plin Karavan automatik

Opel Astra 1.4 benzin plin Karavan automatik Telefon 075 805 402


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:57  НОВ ОГЛАС

Cd sharzer sarzer цд шаржер и radio радио

Од нисан


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:42Delovi za nissan x trail x-trail xtrail 2.2 116 konja

Evtini ispravni delovi


5 €
или предлог цена
Вчера 21:41Eivisso 50cc (4T) 2017

Hamachi Eivisso 50cc 👉4T 👉2017 X2 klucevi -kupena od prv sops...


950 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.050 €
Вчера 21:32Ford fiesta

Ford fiesta 1.4 benzin/plin Atest Napraven e golem servis rebrasti,z...


3.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:23  НОВ ОГЛАС

195/55/16 Letna guma

Se prodavaat letni gumi 195/55/16 dobra shara .Gumite ne se krivi ne ...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:21Chelichni bandashi 16” 5x108 so gumi

Se prodavaat chelichni bandashi 16” so razmak 5x108 ratkapni i kompl...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.500 МКД
Вчера 21:21OPEL MERIVA 1.7 dizel

kolata e vo dobra sostojba klima funkcionalna cela prednica smenet...


2.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:18  НОВ ОГЛАС

SEAT LEON 1.4 benzin 2008g cisto **NOV**

SEAT LEON 1.4 benzin 2008g so full oprema: Klima Elektrika Maglenk...


4.450 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:17Audi a4

Info 078302645 Robert 078302645 Robert 078302645 Ro...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:15Кровни носачи

Кровни носачи за берлинго,пежо партнер


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:42Кровни носачи

Кровни носачи за опел Ј 2011,комплет со држачи за скии,носачите се м...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:41AUDI A2 1.4TDI 55 KW

AUDI A2 1.4TDI 55 KW Euro 4; 5 stepen manuelen menuvac; ABS; ESP; ...


2.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:31Челични бандажи (celicni bandazi)

Celicni bandazi 15 5x110. Odgovaraat za vectra, astra h, zafira. I dr


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:15KTM Kros

Motorot e kako nov 85cm2 ima smeneto novi zvezdi i novi gumi


2.000 €
или предлог цена
Вчера 20:12Aprilia Mana 850cc kako nov

Se prodava Aprilia Mana 850cc vo odlicna sostojba mnogu zacuvan vredi...


4.500 €
или предлог цена
Вчера 20:12  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA FORD FOKUS 1.6 ZTEC MOTOR

Se Prodava Ford Fokus 1.6 Benzin Zetec Motor Full Oprema Ne Regis...


1.250 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:39  НОВ ОГЛАС

DUNLOP 225/45/17 LETNI

Gumite se na kola


130 €
или предлог цена
Вчера 19:07RIKEN 225/40/18 edna guma NOVA

2021god


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:07ORGINAL WV 5x112 OD PASSAT CC

Ne se krivi ni vareni


Вчера 19:06  НОВ ОГЛАС

Dizni za 2.0hdi

Dizni 2.0hdi


100 €
или предлог цена
Вчера 18:52Skoda Octavia..2008

Skoda Oktavia -2008(29-12-2008) 1.4..Benzin so atestiran Plin. Plin...


2.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:46  НОВ ОГЛАС

BANDASI 15" 4 X 100 ZA FIAT , OPEL ...

BANDASI 15 4 X 100 ZA FIAT , OPEL I DRUGI VOZILA KOI NOSAT 4 X 100 .N...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:14ALUMINIUMSKI BANDASI 17" 5 X 112 NOVI!!!

Novi bandasi 17" 5 x 112 za wv , golf , audi , passat , mercedes be...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:14OPEL ASTRA H 1.6 TWINPORT COSMO EXTRA NOVA!!!

OPEL ASTRA H 1.6 TWINPORT COSMO FULL OPREMA: KLIMATRONIK , ABS , ESP ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:14OPEL CORSA D 1.3 CDTI EXTRA!!!

OPEL CORSA D 2008G. 1.3 CDTI 6 BRZINI EKO FULL OPREMA: KLIMA , ABS , ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:13Страна 1 од 175

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам