347 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Masini za artesko busenje na bunari za voda do 650m

BUSIME BUNARI.Masini za artesko busenje na bunari za voda do 650metri...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Хидрофор со повеќестепена пумпа со 5 перки

Се продава хидрофор со повеќестепена пумпа со 5 перки наменет за снаб...


12.000 МКД
или предлог цена
Кочани

Останато

Вчера 20:16  НОВ ОГЛАС

EKOLOSKI SOLAREN URED ZA ZASTITA OD PODZEMNI STETNICI

- PRODAVAM EKOLOSKI SOLARNI ULTRAZVUCNI UREDI ZA ZASTITA OD POVEKE P...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:45Прочистувач за воздух неупотребуван

Неупотребуван нов во кутија


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:17  НОВ ОГЛАС

Фрижидери

Се продаваат 3 фрижидери: замрзнувач 8000ден,одржувач 6000ден и комби...


6.000 МКД
или предлог цена
- 67 % Попуст
18.000 МКД
Вчера 14:14Sedmosed garnitura/седмосед гарнитура

Се продава седмосед во солидна состојба, со механизам за спуштање. И...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:02Нови фротирани чаршафи

Фротирани чаршафи нови неупотребувани и неотпскувани. Подебел фротир ...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 13:56Се што е на сликите за 7500 ден

Прв сопственик на спалната. Се продава поради преселба. Оквир за крев...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:56Masini za artesko busenje na bunari za voda do 650m

BUSIME BUNARI.Masini za artesko busenje na bunari za voda do 650metri...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Zacuvani dupli drveni prozori so vnatresni venecijaneri

Продавам зачувани Дрвени прозори, со дупли крила и дупли стакла и вна...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:39OBODIN 410l замрзнувач/фрижидер/zamrznuvac/frizider/dlaboko

Се продава замрзнувач OBODIN со капацитет од 410литри. Замрнувачот е...


7.000 МКД
или предлог цена
07 дек 18:45Prodavam klima ured Quadro

Prodavam klima , vo odlicna sostojba, so site elementi (drzaci, dalec...


12.000 МКД
или предлог цена
07 дек 16:30Prodavam grealka vo odlicna sostojba

Se prodava grealka vo odlicna sostojba. Koristena 3 godini


1.700 МКД
или предлог цена
07 дек 16:26Лежај

Се продава половен, зачуван лежај со димензија 200 x160. Цена 3.000,...


3.000 МКД
или предлог цена
07 дек 12:54SOBNI VRATI NOVI

PRODAVAM SOBI VRATI NOVI UVEZENI OD GERMANIJA DRVEN MATERIJAL NE SE K...


50 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
60 €
06 дек 12:46Блендер GORENJE B1400E

Blender GORENJE B1400E Нов само еднаш користен, бидејќи добив подаро...


2.900 МКД
или предлог цена
05 дек 14:14DIGITALEN TESTER ZA POCVA 4 VO 1 PH,TEMPERATURA,VLAZNOST,SVE

PRODAVAM NOVI DIGITALENI TESTERI ZA POCVA 4 VO 1 SO SVETLOSEN LCD DIS...


1.700 МКД
или предлог цена
05 дек 11:04UBODEN ANALOGEN KUHINSKI TERMOMETAR OD 20-280C ZA HRANA

- NOVI UBODNI KUHINSKI TERMOMETRI ZA MERENJE TEMPERATURA NA HRANA PO ...


600 МКД
или предлог цена
Кочани

Останато

05 дек 10:55RIDDEX PLUS - EKOLOSKO SREDSTVO ZA SASTITA OD RAZNI STETNICI

RIDEX PRO PLUS - E NOV ELEKTROMAGNETEN URED ZA EKOLOSKA ZASTITA OD RA...


500 МКД
или предлог цена
Кочани

Останато

05 дек 10:50Bakaren kotel i bakarna tepsija

Se prodavaat bakaren kotel od 30l i bakarna tepsija. Tel za kontakt 0...


По Договор
или предлог цена
04 дек 17:02Novo spore kamin

Novo 250evra


250 €
или предлог цена
04 дек 10:49PRODAVAM NOVA PUMPA ZA BAZEN I DŽAKUZI

PRODAVAM NOVA PUMPA ZA BAZEN I DŽAKUZI MARKA "ACQUARIUS" KUPENA PO GR...


110 €
или предлог цена
03 дек 17:53Petosed

Petosed 2.90 m na 2.35 m Kupena pred godina ipol Kako nova e Bez ...


30.000 МКД
или предлог цена
03 дек 14:25PROZOR 60X140

Se prodava nov prozor 60/140 nov Lesna- Slovenija so termopan staklo


5.000 МКД
или предлог цена
03 дек 10:13Продавам две пумпи од бакар

Продавам две пумпи од бакар во одлична состојба


5.500 МКД
или предлог цена
Кочани

Останато

02 дек 16:19Klupa zavarena

Klupa za sedenje i za razni nameni Razlicni celicni profili i debeli...


5.000 МКД
или предлог цена
02 дек 11:53RIDDEX PLUS - EKOLOSKO SREDSTVO ZA SASTITA OD RAZNI STETNICI

RIDEX PRO PLUS - E NOV ELEKTROMAGNETEN URED ZA EKOLOSKA ZASTITA OD RA...


500 МКД
или предлог цена
Кочани

Останато

01 дек 14:53Pumpa Grunfos

Nova pumpa Grundfos alpha 2 20-60 N150


10.000 МКД
или предлог цена
01 дек 12:31Печка на дрва КАЛОРЕКС 85 ПЛАМЕН

Шпоретот е одличен,малку користен,супер грее,штедлив и убаво пече фур...


1 МКД
или предлог цена
01 дек 09:05PRODAVAM NOVA PUMPA SO FILTER ZA BAZEN

PRODAVAM PUMPA SO FILTER ZA BAZEN


2.000 МКД
или предлог цена
30 ное 22:02Aparat za pravenje leb TEFAL

Koristen 10tina pati


3.500 МКД
или предлог цена
30 ное 17:43MLIN CEKICAR kako nov ITNOOO EFTINOOO

mlinot e raboten dve tri sezoni kako nov e so 15 kw motor moz...


По Договор
или предлог цена
30 ное 15:49SOLAREN URED ZA SASTITA OD PODZEMNI STETNICI KRT SLEPO KUCE

SOLAREN EKOLOSKI URED ZA ZASTITA OD PODZEMNI GRIZACI KRT ,SLEPO KUCE ...


1.200 МКД
или предлог цена
29 ное 17:17Sporet na drva

Sporet na drva Metalec, ispraven, funkcionalen, zacuvan....


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
29 ное 09:47ДЕТЕКТОР МЕТАЛ, ДРВО И КЕБЕЛ ПОД НАПОН

Детектор за метал дрво и напон. Детектира до 5 см длабочина во ѕид, ...


2.500 МКД
или предлог цена
27 ное 18:08НОВ НЕКОРИСТЕН МИЈАЛНИК

ДИМЕНЗИИ 140/ 50 ЦЕНА 50 ЕУР ТРАЈЧЕ 078-274-820 078-274-820


50 €
или предлог цена
27 ное 11:59ELEKTRICNO PARNO KOMPLETNO SO 84 REBRA RADIJATOR

ELEKTRICNO PARNO KOMPLETNO SO 84 REBRA RADIJATOR


1.000 €
или предлог цена
26 ное 13:22SOLAREN URED ZA SASTITA OD PODZEMNI GRIZACI I STETNICI

SOLAREN EKOLOSKI URED ZA ZASTITA OD PODZEMNI GRIZACI KRT ,SLEPO KUCE ...


1.200 МКД
или предлог цена
25 ное 21:14NOV Alarm so nadvoresna sirena / Аларм

PRAKJAM PO KARGO Prodavam nov alarm za vleguvanje so digitalen kod...


23 ное 12:15NOV mal kufer / куфер - VAULTZ

PRAKJAM PO KARGO Prodavam mal kufer za skladiranje ili nekoja drug...


40 €
или предлог цена
23 ное 12:14Алуминиумски излог

Алуминиумски излог со термопан стакло користен 2 год.,со димензии:вис...


40.000 МКД
или предлог цена
22 ное 10:39Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам