Аеродром
                           
6677 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KRATOK PRESTOJ / DNEVEN PRESTOJ / STAN / SOBA

Izdavame sobi za kratok prestoj vo blizina na Hotel Rusia ceni: Do...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Соби

01 авг 15:37Промовирано

KRATOK PRESTOJ/DNEVEN PRESTOJ/SHORT STAY

Iznajmuvam stan za kratok prestoj, vo Aerodrom kaj tobako 2. Nov ne v...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 13:10Промовирано

Se izmajmuva stan vo Aerodrom

Se izmajmuva stan vo Aerodrom, vo zelenite mali zgradi na prvi kat. S...


210 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 17:48Промовирано

IZDAVAM GARAZA TOBAKO 2

Izdavam podzemno Parking mesto vo skroz nova zgrada vo Aerodrom vo bl...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

Денес 01:39Kupuvam trosoben stan

Kupuvam trosoben stan vo Star Aerodrom, Moze ponova gradba ,novo grad...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 23:24ЗАМЕНУВАМ СТАН

ЗАМЕНУВАМ НОВ СТАН 42 М2 СО ЕДНА СПАЛНА СОБА И ПОДЗЕМНА ГАРАЖА НА -1...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 23:23Plac

Se prodava plac na glavnata ulica patot golno gorno lisice do serviso...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 20:57Se prodava kukja vo naselba lisice

Se prodava kukja so cist imoten list vo aerodrom naselba lisice.Na dv...


170.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 20:55Се продава сток куќа Босс во Велес

Се продава ,се издава деловен простор во Велес.575 квадрати на одличн...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 20:13Kometno opremen salon za ubavina

Se izdava kompletno opremen i odlicno razraboten salon za ubavina vo ...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дуќани

Вчера 20:03Zamena na kuca

Nudam zamena na kuca za soodveten stan vo Skopje ili Ohrid,kucata ima...


80 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 20:01IZDAVAМ UBAVO NAMESTEN STAN VO NOVO LISICE FON I MERCEDES

IZDAVAM NOV DVOSOBEN STAN 50M2 KAJ SALONOT MERCEDES I FAKULTETOT FON!...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 19:05Iznajmuvam parking prostor 15m2 vo Karpos 2

се изнајмува подземен паркинг на -1 ниво во зграда на Голден Арт Карп...


50 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

Вчера 17:54izdavam apartman kratok prestoj

izdavam stan za kratok i podolg prestoj


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 17:51Se izmajmuva stan vo Aerodrom

Se izmajmuva stan vo Aerodrom, vo zelenite mali zgradi na prvi kat. S...


210 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 17:48Se iznajmuva stan za kratok prestoj vo Aerodrom

Se iznajmuva stan za kratok prestoj vo Aerodrom , vo blizina na caffe...


1.199 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 17:46Изнајмувам 3 собен стан

Издавам наместен 3 собен стан наместен


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 17:12Продавам плац во Волково 600м2

Се продава убав плац во Волково 585м2, со објект од 40м2 на него, за ...


33.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 17:06Се продава куќа

Се продава куќа на ул.Ѓорѓи Капче 47 во населба Лисиче ( последна 27ц...


123 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 17:03Stan vo Aerodrom 42m2 so 2 spalni

Се продава стан во Аеродром кај Палма 42м2 со тераса,на 4/4 кат со ли...


63.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 15:57  НОВ ОГЛАС

Delovni kancelarii pozadi capitol

Se izdava deloven prostor 70 m2 vnatresen prostor 10 m2 terasa 4 kanc...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 15:54Stan vo Aerodrom 76m2 so 3 spalni

Се продава стан во Аеродром кај Палма 76м2 со тераса на 10/11 кат со ...


97.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 15:47  НОВ ОГЛАС

NAMESTEN TROSOBEN STAN VO AERODROM-KAPITOL REZIDENS

ШИФРА- 800 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува модерен наме...


500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 15:45  НОВ ОГЛАС

Stan vo Aerodrom 53m2 so 2 spalni novogradba

Се продава стан во Аеродром кај Рептил Маркетот 53м2 со тераса на 1/9...


83.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 15:30  НОВ ОГЛАС

Se izdava nenamesten stan

Se izdava prazen stan vo novite zgradi na Adora posle Železnička stan...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 15:28AERODROM KAJ POLIKLINIKA 150M2 3 SPALNI

Se prodava stan vo Aerodrom kaj Poliklinika i crkvata Sv.Ilija. Stano...


150.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 15:17ПРОДАВАМЕ СТАН АЕРОДРОМ БИСЕР 71м2 2 СПАЛНИ

ШИФРА 640П Се продава стан со површина од 71м2, 2 спални соби, 1 т...


65.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 15:16ПРОДАВАМЕ НОВ СТАН 2 СПАЛНИ АЕРОДРОМ ПОЛИКЛИНИКА

ШИФРА 1246П Се продава нов стан во Аеродром кај Поликлиника Јане С...


86.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 15:15ПРОДАВАМЕ СТАН 2 СПАЛНИ НОВО ЛИСИЧЕ КАЈ ПОЛИЦИЈАТА 66м2

ШИФРА 1290П Се продава стан со површина од 66м2 со 2 спални соби, ...


73.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 15:15ПРОДАВАМЕ СТАН 2 СПАЛНИ НОВО ЛИСИЧЕ КАРШИ ФФМ - 78М2

Се продава стан во Ново Лисиче карши ФФМ. Станот е со површина од 78м...


75.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 15:14AERODROM POZADI SKOPJANKA DVE SPALNI PRIZEMJE

Se prodava stan vo Ostrovo pozadi Skopjanka vo vojna zgrada. Stanot i...


69.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
70.000 €
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 15:13PRIZEMJE SO DVOR, 3 SPALNI, AERODROM TREND

Se prodava stan vo Aerodrom pozadi Trend. Stanot ima 82m2, 3 spalni, ...


110.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 15:08ПРОДАВАМЕ СТАН 1 СПАЛНА АЕРОДРОМ СПРОТИ АМЕРИКАН 41м2

Се продава стан во Аеродром карши Американ Колеџ. Станот е со површин...


58.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 15:06RENOVIRAN DUPLEKS 125M2 CEL NA IMOTEN LIST MICURIN RULET

Se prodava prekrasen renoviran dupleks vo mala zgrada vo Micurin poza...


125.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 15:05PRODAVAME STAN 42M2 - PALMA AERODROM

Prodavame stan 42m2 vo Aerodrom kaj Palma,gradba 2000g. Stanot raspo...


63.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 15:05REONOVIRAN STAN 82 M2 2 SPALNI NOVO LISICE KAJ ROJAL

Se prodava renovran stan vo Novo Lisice kaj Rojal vo malite zgradi. S...


92.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 15:04NOV STAN 1 SPALNA 44M2 + PARKING MESTO - AERODROM - TOBAKO 2

Se prodava nov namesten stan vo Aerodrom 44m2. Stanot raspolaga so 1...


79.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 15:04ПРОДАВАМЕ СТАН 1 СПАЛНА ПРИЗЕМЈЕ НОВО ЛИСИЧЕ КАЈ РОЈАЛ-34М2

Се продава одлично приземје во Ново Лисиче кај Ројал. Станот е со пов...


55.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 15:04ПРОДАВАМЕ СТАН 1 СПАЛНА НОВО ЛИСИЧЕ КАРШИ ЛИСА КАЈ ЗЕГИНОТ

Се продава стан во Ново Лисиче карши Т.Ц Лиса кај зегинот. Станот е с...


50.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 15:03ПРОДАВАМЕ СТАН 2 С СПАЛНИ НОВО ЛИСИЧЕ РЕОНСКИ - 81М2

Се продава одличен стан во Ново Лисиче во Реонсики. Станот е со површ...


90.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 15:03N.LISICE, RAMSTOR POSLEDNA 5, 55M2 2 SPALNI

Se prodava namesten stan vo Novo Lisice , novite zgradi na posledna 5...


73.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
77.500 €
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 15:03MICHURIN NOV NEVSELUVAN 71M2 - PRIZEMJE

Се продава стан со површина од 71м2, со 2 спални соби, 2 тераси и 1 т...


100.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 15:02PRODAVAM NAMESTEN STAN 58M2 PLUS 3M2 PODRUM NOVO LISICE LISA

PRODAVAM DELUMNO NAMESTEN DVOSOBEN STAN 58M2(54m2+4m2 BALKON) + 3M2 P...


84.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 15:02Страна 1 од 167

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам