Аеродром
                           
6671 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се изнајмува стан во реонски центар Аеродром

Се изнајмува комплетно уреден трособен стан од 80 м2 со сите потребни...


360 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

Stan vo Novo Lisice (so 2 spalni)

Prodavam namesten stan so 2 spalni vo Novo Lisice (posledna 5ka, poza...


72.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

23 сеп 08:06Промовирано

Se izmajmuva stan vo Aerodrom

Se izmajmuva stan vo Aerodrom, vo zelenite mali zgradi na prvi kat. S...


210 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

23 сеп 10:45Промовирано

Prodavame stanovi vo gradba vo Aerodrom

s 695 Se prodavaat stanovi vo gradba vo Aerodrom,kaj Poliklinika J...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:08Prodavame stan 44m2 vo gradba vo Keramidnica

Prodavame stan 44m2, so 1 spalna soba.Na 4 kat od 7.Ima balkon.Cent...


53.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:08Se prodava nov stan 73m2 vo Aerodrom kaj Poliklinika

s 699 Se prodava nov stan 73m2, so 3 spalni sobi.Na 9 kat od 10.Im...


119.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
123.000 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:07Се издава деловен простор 170 м2 - Аеродром

Се издава деловен простор 170м2 во н. Аеродром на ул. Коста Новаковиќ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 13:03KRATOK PRESTOJ/DNEVEN PRESTOJ/SHORT STAY

Iznajmuvam stan za kratok prestoj, vo Aerodrom kaj tobako 2. Nov ne v...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:03Se izdava nenamesten stan Reptil Zgradata Aerodrom

Се издава празен стан, со градско парно на 6ти кат, улица Пандил Шишк...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Се изнајмува стан во реонски центар Аеродром

Се изнајмува комплетно уреден трособен стан од 80 м2 со сите потребни...


360 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Plac 2158 m2 , Плац 2158 м2

Се продава плац со површина од 2158 м2 со локација помеѓу Долно и Гор...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Се продава нов модерно наместен стан

Се продава нов стан во зграда на Дабар на ул. Коста Новаковиќ во Стар...


119.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Nov trosoben Stan, Nevselen perfekna lokacija

Prodavam Nov, Nevselen, Prazen Stan, 2 spalni. Aerodrom, odlicna loka...


78.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Се изнајмува опремен стан во близина на воен базен

Се изнајмува опремен стан во Аеродром, во близина на воениот базен и ...


350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Се продава стан во комплекс Џевахир(Cevahir Sky City)

Станот се наоѓа во кула Б на 26 спрат.Располага со вкупно 99м2 по имо...


140.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00SE PRODAVA RENOVIRAN STAN 72M2 - 2 SPALNI - AERODROM/BISER

Se prodava stan vo Aerodorm, so vkupna povrsina od 72 m2 + 6 m2 podru...


70.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:41ПРОДАВАМЕ СТАН ДУПЛЕКС 2 СПАЛНИ АЕРОДРОМ 3ТА БРИГАДА 96м2

ШИФРА 1330П Се продава стан со површина од 96м2, дуплекс. Станот е...


82.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:41ПРОДАВАМЕ ПРЕКРАСЕН СТАН 56м2 1 СПАЛНА ВО РЕОНСКИ Н.ЛИСИЧЕ

ШИФРА 1253П Се продава стан со површина од 56м2, 1 спална, 1 тоале...


78.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:41ПРОДАВАМЕ НАМЕСТЕН СТАН 103м2 РЕОНСКИ ПОЗАДИ ТЦ ЛИСА

Продаваме одличен комплет наместен стан во реонски, позади ТЦ Лиса. С...


135.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:41PRODAVAME NOV NEVSELEN STAN VO AERODROM 45M2- 1 SPALNA

Prodavame nov nevselen stan 45m2 vo Aerodrom na Pandil Shiskov. Stan...


74.250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:40ПРОДАВАМЕ СТАН 1 СПАЛНА НОВО ЛИСИЧЕ КАЈ ЖИТО - 67м2

ШИФРА 1260П Се продава реновиран стан во Ново лисиче кај Жито, 67м...


82.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
89.000 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:40RENOVIRAN DUPLEKS 2 SPALNI N.LISICE KARSI LISA

Se prodava odlicen stan dupleks vo Novo Lisice fo fasadnite zgradi na...


96.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:40Izdavam deloven prostor kaj 3 biseri 80m2

Izdavam deloven prostor kaj 3 biseri 80m2


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дуќани

Денес 12:40MICURIN POZADI ZELEZNICKA 46M2 1 SPALNA NAMESTEN STAN

Se oprodava stan vo Micurin vednas do nova zeleznicka. Stanot ima 46m...


73.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:38MICHURIN NOV NEVSELUVAN 71M2 - PRIZEMJE

Се продава стан со површина од 71м2, со 2 спални соби, 2 тераси и 1 т...


100.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:38ПРОДАВАМЕ СТАН 2 СПАЛНИ НОВО ЛИСИЧЕ КАРШИ ФФМ - 100М2

Се продава стан во Ново Лисиче карши ФФМ. Станот е со површина од 100...


74.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:38ПРОДАВАМЕ СТАН 2 СПАЛНИ АЕРОДРОМ ПОЗАДИ БИСЕР - 71м2

ШИФРА 1301П Се продава стан со површина од 71м2, 2 спални соби, 2 ...


102.950 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:37ПРОДАВАМЕ СТАН НОВО ЛИСИЧЕ СПРОТИ ФФМ 3 СПАЛНИ

ШИФРА 1254П Се продава стан со површина од 95м2 + 4м2 подрум. Опре...


110.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
120.000 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:37N.LISICE, RAMSTOR POSLEDNA 5, 55M2 2 SPALNI

Se prodava namesten stan vo Novo Lisice , novite zgradi na posledna 5...


73.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
77.500 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:37ПРОДАВАМЕ СТАН 2 СПАЛНИ НОВО ЛИСИЧЕ АВИОНЧЕ 74М2

Се продава стан со површина од 74м2 на 4кат со лифт 2 спални соби, 1 ...


80.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:36ПРОДАВАМЕ СТАН 2 С СПАЛНИ НОВО ЛИСИЧЕ РЕОНСКИ - 81М2

Се продава одличен стан во Ново Лисиче во Реонсики. Станот е со површ...


90.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:36ПРОДАВАМЕ СТАН 1 СПАЛНА НОВО ЛИСИЧЕ КАРШИ ЛИСА КАЈ ЗЕГИНОТ

Се продава стан во Ново Лисиче карши Т.Ц Лиса кај зегинот. Станот е с...


50.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:33ПРОДАВАМЕ СТАН 1 СПАЛНА ПРИЗЕМЈЕ НОВО ЛИСИЧЕ КАЈ РОЈАЛ-34М2

Се продава одлично приземје во Ново Лисиче кај Ројал. Станот е со пов...


55.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:33REONOVIRAN STAN 82 M2 2 SPALNI NOVO LISICE KAJ ROJAL

Se prodava renovran stan vo Novo Lisice kaj Rojal vo malite zgradi. S...


92.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:33NOV STAN 1 SPALNA 44M2 + PARKING MESTO - AERODROM - TOBAKO 2

Se prodava nov namesten stan vo Aerodrom 44m2. Stanot raspolaga so 1...


79.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:32ПРОДАВАМЕ ДУПЛЕКС 2 СПАЛНИ НОВО ЛИСИЧЕ РОЈАЛ 136м2

ШИФРА 1315П Се продава стан со површина од 136м2, 2 спални соби (и...


115.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:32ПРОДАВАМЕ СТАН 3 СПАЛНИ АЕРОДРОМ ПОЗАДИ ВЕРО 100м2

Се продава стан со површина од 100м2, 3 спални, 1 кат без лифт, 2 тер...


111 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:32PRODAVAME STAN 105M2 VO AERODROM KAJ STARA STELA

Prodavame stan 105m2 vo Aerodrom kaj Stela. Stanot raspolaga so 4 sp...


127.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:32ПРОДАВАМЕ СТАН 2 СПАЛНИ АЕРОДОМ ПОЛИКЛИНИКА - 50М2

Се продава нов стан во Аеродром кај Полклиника Јане Сандански во згра...


78.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:27ПРОДАВАМЕ СТАН НА ПРИЗЕМЈЕ 1 СПАЛНА АЕРОДРОМ ПОЗАДИ ВЕРО

Се продава стан во Аеродром позади Веро кај Зегин. Станот е со површи...


71.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:27NASELBA LISICE 200m2 luksuzna kuka na 332m2 plac

NASELBA LISICE 200m2 kuka luksuzna,332m2 cel plac,dve kupatila plus W...


275.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Денес 12:23SE PRODAVA KUKA VO NASELBA LISICE

SE PRODAVA KUKA VO NASELBA LISICE VO BLIZINA NA RESTORANOT ..RAGUZA 9...


45.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Денес 12:21Garsonjera za kratok prestoj

Se izdava nova garsonjera za kratok prestoj vo Skopje nas.Aerodrom na...


5 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:05Страна 1 од 167

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам