Аеродром
                           
6674 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се изнајмува стан во реонски центар Аеродром

Се изнајмува комплетно уреден трособен стан од 80 м2 со сите потребни...


360 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Stan vo Novo Lisice (so 2 spalni)

Prodavam namesten stan so 2 spalni vo Novo Lisice (posledna 5ka, poza...


72.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

23 сеп 08:06Промовирано

Дуќан во Аеродром

Се изнајмува дуќан на топ локација во нас.Аеродром веднаш спроти школ...


1 €
или предлог цена
- 93 % Попуст
14 €
Аеродром / Скопје

Дуќани

25 сеп 10:41Промовирано

Nov dvosoben stan za kratok prestoj - Tobako 2

Се издава нов двособен стан за краток престој. Целсно опремен со една...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 23:23Stan so dve splani vo Novo Lisice-54m2

❗️Се продава целосно наместен стан во Ново Лисиче (кај Макпетрол бенз...


77.900 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 21:05Niva/plac

EFTINO!!! se prodava plac od 3400m2 vo s.Kurija-Negotino odlicna lok...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 21:00Plac

Se prodava plac na glavnata ulica patot golno gorno lisice do serviso...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 20:58Se izdává garaza co Aerodrom , pozadí Biser kaj pazarceto

Se izdává Zidana garaza pozadí Biser vo Aerodrom vednas


50 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

Вчера 20:26Prodavam garaza vo aerodrom

Prodavam podzemna garaza 16 m2 pod bivsa stela slatkarnica segasen ma...


10.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

Вчера 20:12Kupuvam garaza pozadi Kapitol pod Zito Market

Kupuvam garaza pozadi Kapitol pod Zito Market Cena Po dogovor


7.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

Вчера 19:57Izdavam dukjan vo Skopjanka

Izdavam lokal renoviran vo Skopjanka ,14m2 so pogled na bulevarot Kuz...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дуќани

Вчера 19:31Izdavam lokal vo T.C.Skopjanka

Izdavam lokal renoviran vo Skopjanka ,14m2 so pogled na bulevarot Kuz...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 19:31Изнајмувам затворена гаража во Аеродром

Изнајмувам затворена гаража од 18м2 во Аеродром на ул. Васко Каранѓел...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

Вчера 19:01Prodavam plac vo s.Gorno Konjari Skopsko

Prodavam zemjiste od 1000 m2 vo S.Gorno Konjari Skopsko.Preku avtopat...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 18:35  НОВ ОГЛАС

Apartman kaj nova zeleznicka za kratok prestoj (nokevanje)

Apartmanot se naogja vo micurin na 5min. Od nova zeleznicka stanica p...


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Соби

Вчера 17:02DUKAN VO NOVO LISICE

Izdavam i prodavam dukan vo Novo Lisice karsi Lisa do Jodi 42 m2 tel...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дуќани

Вчера 16:56SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO MICHURIN BLIZU ZELEZNICHKA

шифра- 793 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува НОВ трособен ...


350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 16:52  НОВ ОГЛАС

Garsonjera za kratok prestoj

Se izdava nova garsonjera za kratok prestoj vo Skopje nas.Aerodrom na...


5 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 16:50Се издава гарсоњера во Ново Лисиче

Се издава гарсоњера од 25 м2 во Ново Лисиче на 1 кат . контакт тел. ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 16:13Izdavame prazen stan nas. Aerodrom.

-Stanot e so povrsina od 74m2 so dve spalni sobi na 6kat so lift i ce...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 16:02Izdavame dvosoben stan nas.N.Lisice

-Stanot e so povrsina od 45m2 so edna spalna soba na 1 kat vo novite ...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 16:02Двособен празен со кујна во Аеродром!

Agencija iznajmuva dvosoben stan, renoviran kompletno, polunamesten,...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 15:58  НОВ ОГЛАС

Apartman za kratok prestoj

MODEREN APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ ZA VASITE GOSTI I DELOVNI PARTNERI...


30 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 15:39Продавам плац на патот Горно - Долно Лисиче

Продавам плац на патот Горно - Долно Лисиче 853 м2, чист имотен лист


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 15:02Продажба на стан во Аеродром

Се продава стан во Аеродром ,наспроти поликлиника Јане Сандански.За п...


1.350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 14:59Продажба на стан во Аеродром

Се продава стан во Аеродром,нспроти поликлиника Јане Сандански.За под...


1.350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 14:58Се продава деловен простор Аеродром Скопје

Се продава деловен простор 157м2 во Аеродром ,наспроти поликлиника Ја...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 14:58Се продава деловен простор Аеродром Скопје

Се продава деловен простор во Аеродром ,наспроти поликлиника Јане Сан...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 14:58Се продава деловен простор Аеродром Скопје

Се продава деловен простор во Аеродром ,наспроти поликлиника Јане Сан...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 14:58Se prodava stan 99m2 vo Aerodrom vo Djevahir

s 698 Se prodava stan 99m2,so 3 spalni sobi.Ima 3 terasi.Banja i g...


1.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 14:58Се продава деловен простор Аеродром Скопје

Се продава деловен простор нова градба во Аеродром,наспроти поликлини...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 14:58Се продава градежно земјиште Скопје

Се продава градежно земјуште со одобрение за градба и платени комунал...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 14:57Се продава градежно земјиште

Се продава градежна парцела со одобрение за градба и платени комунали...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 14:57Се продава градежно земјиште Штип

Хитно се продава градежна парцела со одобрение за градба и платени ко...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 14:57Продажба на стан во Аеродром

Се продава стан во Аеродром ,на ул.Коста Новаковиќ ,наспроти поликлин...


1.350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 14:56Се продава градежно земјиште

Хитно се продава градежно земјиште на место обиколница А Автопат Скоп...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 14:56Продажба на стан во Аеродром Скопје

Се продава стан во населба Аеродром Скопје.наспроти поликлиника Јане ...


1.350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 14:55Se prodava nov stan 73m2 vo Aerodrom kaj Poliklinika

s 699 Se prodava nov stan 73m2, so 3 spalni sobi.Na 9 kat od 10.Im...


119.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
123.000 €
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 14:55Се продава стара куќа

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ГОРНО ЛИСИЧЕ ОД 155 М2 ПР+1, ПЛАЦ 471 М2 ЛЕПЕНКА, ...


73.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 14:46Се изнајмува апартман во Џевахир Скај Сити

Агенција Home Art изнајмува атрактивен апартман во Џевахир Скај Сити....


800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 14:45NASELBA LISICE 200m2 luksuzna kuka na 332m2 plac

NASELBA LISICE 200m2 kuka luksuzna,332m2 cel plac,dve kupatila plus W...


275.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 14:35AERODROM -SKOPJANKA kaj Meze Bar 85m2 na

AERODROM-SKOPJANKA kaj Meze Bar se prodava trosoben stan na 3 kat so ...


1.250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 14:35Продавам Нов Стан

Продавам нов стан Гарсоњера на 2 спрат 30 квадрати во зграда на Урбан...


1.650 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 14:29Страна 1 од 167

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам