Гази Баба
                   
2217 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам Mitsubishi Colt 1.1 Benzin/Plin

Во добра состојба, 4 + 4 гуми 4 фелни


2.990 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Honda Civic 1.8 i-vtec 140hp

Se prodava HONDA CIVIC 1.8 i-vtec 140h 2007god Pominati 226 000km ...


6.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

29 сеп 23:33Промовирано

Se prodava BMW 120 E87 2005

Se prodava BMW 120 E87 2005 god. Vo odlicna sostojba. Motor dizel. ...


5.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 18:38Промовирано

BMW 525 TDS VO ODLICNA SOSTOJBA

BMW 525 TDS REGISTRIRAN SO NAJVISOKO NIVO NA OPREMA BEZ NIEDNA MANA


5.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 17:00Се продава Опел Астра 1.7 дтци Х 2007

Се продава Опел Астра 1.7 дтци, во одлична состојба. Сет летни и зим...


2.600 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
3.200 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 15:46Се продава Форд Фиеста 1.4 тдци 2008

Се продава Форд Фиеста 1,4 тдци, редовно сервисирана, исправна клима,...


1.800 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.400 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 15:46Се продава Сеат Ибица 1,2 бензин/плин 2007

Се продава Сеат Ибица 1,2 бензин/плин. Возилото е во исправна состојб...


1.980 €
или предлог цена
- 18 % Попуст
2.400 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 15:46Audi a4 2.0 tdi 140 ks - 2005

Audi a4 2.0 tdi 140 ks ! ! ! plateni site davacki do registracija ...


4.490 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
4.990 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 15:36AUDI A5 20 TDI 177 KS QUATRO S,LINE 2013 GOD 071-454-444

AUDI A5 20 TDI QUATRO 177 KS S.LINE 2013 GOD UVOZ 🇩🇪🇩🇪 GERMANIA ...


22.999 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 15:35BMW X1 20 XD 184 KS 8G MENAC X,LINE VERZIA 2013 GOD

BMW X1 20 XD 2013 GOD X.LINE VERZIA 184 KS 8 STEPENSKI MENAC SO FUL ...


17.499 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 15:34MERCEDES C200 CDI 2012 GOD UVOZ 071-482499

MERCEDES C200 CDI AUTOMATIK 2012 GOD SERVISIRAN ZA POV INFO 071-482-4...


14.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 15:34PEUGEOT 3008 1.6 HDI AVTO MIRO

PEUGEOT 3008 1.6 HDI 120 KS 2018g FUL OPREMEN AVTOMOBIL UVEZEN DIREKN...


19.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 15:14PEUGEOT 308 1.6 HDI 68kw. LED AVTO MIRO

PEUGEOT 308 1.6 HDI 68KW FUL OPREMEN AVTOMOBIL UVEZEN OD FRANCIJA SO ...


8.990 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 15:14PEUGEOT 3008 1.6 HDI AUTOMATIK AVTO MIRO

PEUGEOT 3008 1.6 HDI 120KS AUTOMATIK FUL OPREMEN AVTOMOBIL SO NAVIGAC...


20.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 15:14AUDI A4 2.0 TDI LED NAVI 2017 EURO6 AVTO MIRO

AUDI A4 2.0 TDI EVRO 6 FUL OPREMENO LED NAVIGACIJA ADAPTIVEN TEMPOMAT...


19.700 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 15:14VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI COMFORT AVTO MIRO

VW TIGUAN 2.0 TDI 150KS COMFORT LINE 2018 FUL OPREMEN AVTOMOBIL SO NA...


20.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 15:13RENAULT CLIO 1.5 DCI LED NAVI FACELIFT AVTO MIRO

RENAULT CLIO FACELIFT 1.5 DCI LED NAVI TEMPOMAT ECO FUL OPREMEN AVTOM...


8.990 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 15:13SEAT LEON 1.6 TDI ITEC 77KW AVTO MIRO

SEAT LEON 1.6 TDI ITEC 77KW FUL OPREMEN AVTOMOBIL REDOVNO SERVISIRAN ...


11.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 15:13SKODA OCTAVIA 1.6 TDI GREENLINE AMBITION AVTO MIRO

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI GREENLINE AMBITION 11 / 2018 FUL OPREMEN AVTOMO...


15.800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 15:13VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI DSG COMFORT AVTO MIRO

VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI 140KS DSG AUTOMATIK COMFORT LINE FUL OPREME...


13.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 15:13Vw touareg 2.5Tdi NE UVEZUVAN

Se prodava vw touareg 2.5tdi R5 2007god dzipot ne e uvezuvan kupen od...


10.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 14:23Mercedes Benz c200

Se prodava mercedes benz c200 2009god donesen od belgija plateni dava...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 14:23Vw tiguan 2.0tdi

Se prodava vw tiguan 2.0tdi 2008god Donesena od belgija plateni dava...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 14:23Audi Q5

Se prodava Audi Q5 2009god 2.0tdi 170ks 7 gtronic registrirana servis...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 14:23Vw golf 7 1.6tdi

Se prodava vw golf 1.6tdi 2012 god 77kw 105ks registriran servisiran ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 14:23Suzuki SX4

Se prodava suzuki sx4 2010god doneseno od belgija plateni davacki do ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 14:23Audi A3 1.9 TDI Coupe 2007

Audito e vo odlicna sostojba ne e korozirano niti ima pokazano nitu p...


5.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 14:05Prodavam BMW 318d vo top sostojba može i zamena

Prodavam BMW 320/18d 2002god vo ekstra top sostojba so ful oprema što...


5 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 14:02Vw Caddy 1.6

Se prodava VW Caddy 1.6 tovarno 2012 godina 6000 € + DDV info samo...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 14:01Bora

Volkswagen Bora registrirana cela godina so sitni karoseriski zabekes...


1.799 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:38MAZDA 5 2.0TDI GOD.2006 REG 09.2023 SO ZELEN KARTON

Mazda 5 2.0tTDI god.2006 reg do.09-2023 so zelen karton so full oprem...


3.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:28Land Rover Frilender

Se prodava Land Rover frilender 2.0 Hedi.Rover motor.Socuvan redovno ...


4.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:28  НОВ ОГЛАС

PRODAVAM OPEL CORSA 1.4 2009g. - FULL OPREMA - AVTO STIL

VOZILOTO E UVEZENO OD HOLANDIJA I E SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:18  НОВ ОГЛАС

Fiat Tipo 1.4 Benzin / plin

Tipoto e vo super sostojba, nikakov problem nema. Pali vozi. Registri...


900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:16PRODAVAM AUDI A3 2.0 2009g. - FULL OPREMA - AVTO STIL

VOZILOTO E SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA. POSEDUVA FULL OPREMA I...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:10OPEL ASTRA H 1.6 2009g. - FULL OPREMA - AVTO STIL

VOZILOTO E UVEZENO OD ITALIJA I E SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA....


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:10SUZUKI SX4 1.6 2006g. - FULL OPREMA - AVTO STIL

VOZILOTO E UVEZENO OD ITALIJA I E SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA....


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:10PRODAVAM FIAT PANDA 1.2 2012g. - FULL OPREMA - AVTO STIL

PRODAVAM FIAT PANDA 1.2 2012g. REGISTRIRANA DO 14.07.2023g. POSEDUVA ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:10PRODAVAM FIAT PUNTO EVO 1.3 2011g. - FULL OPREMA - AVTO STIL

VOZILOTO E UVEZENO OD ITALIJA I E SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA....


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:09PRODAVAM HYUNDAI I20 2009 g. - FULL OPREMA - AVTOSTIL

VOZILOTO E UVEZENO OD HOLANDIJA I E SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:09PRODAVAM FIAT DOBLO 1.6 2011g. - FULL OPREMA - AVTO STIL

VOZILOTO E UVEZENO OD ITALIJA I E SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA....


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:09PRODAVAM MAZDA 2 1.3 2008 GOD. - FULL OPREMA - AVTO STIL

VOZILOTO E UVEZENO OD ITALIJA I E SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA....


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:09KIA PICANTO 2007g. - FULL OPREMA - AVTO STIL

VOZILOTO E UVEZENO OD ITALIJA I SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA. P...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:08Страна 1 од 56

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам