Аеродром
                           
5780 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kratok prestoj kaj Zeleznicka 1500 den 4h

Stanot e potpolno nov se naoga vo naselba Micurin kaj disko Despina...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

27 окт 08:42Промовирано

Se Izdava dvosoben stan - Micurin -prizemje odlicna lokacija

Се издава двособен стан од 40 м2 со тераса од 6 м2 во населба Мичурин...


220 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

25 ное 20:29Промовирано

ПЕРФЕКТНА ЛОКАЦИЈА, АГОЛНА ПОЗИЦИЈА, 3-СОБЕН СТАН

Се продава 3-собен стан, 63.8м2, со одличен распоред со 2 тоалета, во...


95.700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

UBAV STAN NA DOBRA LOKACIJA 90 m2-AERODROM

SE PRODAVA KOMPLET RENOVIRAN I POLUOPREMEN STAN 90 m2 NA 11/15 KAT, S...


130.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 21:38Se prodava atraktiven stan vo centar

Se prodava renoviran stan 63m2 so podrum od 4m2 na 5ti kat so golem l...


1.350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 21:03Zamena na kuca

Nudam zamena na kuca za soodveten stan vo Skopje ili Ohrid,kucata ima...


80 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 20:03izdavam apartman kratok prestoj

izdavam stan za kratok i podolg prestoj


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 18:37Izdavam Trosoben Stan Aerodrom Kapitol

Odlicna lokacija! Dnevna! Dve spalni! Kupatilo! Terasa! Agenci...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 18:08Станови во градба во Кисела Вода - спроти Веро

Станови во градба во Кисела Вода - наспроти Веро Се продаваат станов...


1.400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 18:00Deloven prostor vo TC Skopjanka

Prodavam dukan vo Skopjanka (podzemen premin) od 8.5 m2. Dukanot ima ...


9.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дуќани

Вчера 17:51Izdavam stan vo Micurin

Izdavam namesten stan vo naselba Micurin, 60m2, do zeleznicka stanica...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 17:01Се продава нов стан

Се продава нов стан(не вселен) на ул,Сава Ковачевиќ до Веро на прв ка...


62.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 16:36SE IZDAVA GARAZA (SUTEREN) VO MICURIN , AERODROM

-- Parking prostorot se naoga vo Aerodrom, Micurin (blisku do marketi...


1.400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

Вчера 16:30Se izdava stan 50m2 do zeleznicka stanica

Se izdava stan vo aerodrom do zeleznicka stanica so dnevna soba spaln...


240 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 16:30Izdavam nov nevseluvan stan

Izdavam nov nevseluvan cetvorosoben stan vo zgradata na ZSF kaj Majc...


800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 16:12  НОВ ОГЛАС

MENUVAM NOVA KUKJA ZA STAN SO DOPLATA

Menuvam planska novoizgradena multisemejna kukja 480m2 legalizirana, ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:41Stan na den- kratok prestoj

Izdavam stan na dnevna osnova. Prekrasen, luksuzno namesten, renovira...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 15:34Izdavam Stan vo aerodrom na Vladimir komarov

Se izdava Stan vo star aerodrom pozadi tobako2 namesten vo Urbana sre...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 15:17  НОВ ОГЛАС

Stan vo novo lisice ---hitno---

Se prodava stan 88m2 vo Novo Lisice karsi Lisa renoviran na dve nivoa...


92.600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 14:50SE PRODAVA ODLICEN STAN NA VLEZ OD N.LISICE KARSI PSS

Se prodava odlicen stan na ODLICNA MESTO POLOZBA NA vlezot od N.Lisi...


82.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 14:43Se prodava plac

Se prodava plac na patot gorno prema dolno lisice so struja i voda. P...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 14:41Stan 100m2 duplex mičurin 1300eu.cdi bmw audi jeep dzip

077 905 596 Se prodava prazen stan duplex na 4ti kat potkrovje otvore...


130.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 14:10se prodava kukja

Prodavam kukja vo naselba Vardarska,opstina Aerodrom,so dvorno mesto ...


70.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:22Se iznajmuva/prodava stan pozadi TC Biser Areodrom

Se iznajmuva/prodava stan pozadi TC Biser Areodrom vo prvata kula , s...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 13:18prodazba na baraka so dvorno mesto vo naselba lisice

Број на соби: 3 Квадратура: 56 m² Број на спратови: 1 спрат Греење...


100.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 13:03Издавам наместен стан кај Еквилибриум во Аеродром

Издавам целосно опремен стан во зградата на Голден арт пред Еквилибри...


350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 13:00Prodavam stan vo Aerodrom(do Amerikan koledz)

Prodavam nov nevseluvan stan vo Aerodrom na 3ta Makedonska brigada,ve...


70.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 13:00Stan na prvi sprat 95m2 vo Novo Lisice- moze zamena

Се продава стан ,на први спрат во Ново Лисиче (кај Авиончето), со уба...


117.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 13:00Се продава или изнајмува деловен простор во Ново Лисиче

Деловен простор од 105м2 во Ново Лисиче, во зграда на приземје, се пр...


1.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:00НОВ СТАН НА 1 КАТ, ТОП ЛОКАЦИЈА АЕРОДРОМ

На 1 спрат се продава 3-собен стан, 54.8м2, со одличен распоред со 2 ...


87.700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 13:001 КАТ, АГОЛНА ПОЗИЦИЈА, УЛТРА ЛОКАЦИЈА АЕРОДРОМ

На 1 спрат се продава 3-собен стан, 73.2м2, со одличен распоред со 2 ...


117.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 13:00ПЕРФЕКТНА ЛОКАЦИЈА, АГОЛНА ПОЗИЦИЈА, 3-СОБЕН СТАН

Се продава 3-собен стан, 63.8м2, со одличен распоред со 2 тоалета, во...


95.700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 13:00УЛТРА ЛОКАЦИЈА, 4-СОБЕН ФАМИЛИЈАРЕН СТАН

Се продава 4-собен стан, 80.9м2, со одличен распоред, во нова градба ...


121.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 13:00СТАН 36.7м2. ТОП ЛОКАЦИЈА АЕРОДРОМ

Се продава 1-собен стан, 36,7м2, со одличен распоред, во нова градба ...


58.700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 13:00СТАН 47.7m2, МИРНА И ТОП ЛОКАЦИЈА АЕРОДРОМ 76 000EUR

Се продава стан, 47,7м2, со одличен распоред, во нова градба која е в...


76.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 13:00СТАН 51.4м2, ТОП ЛОКАЦИЈА, АЕРОДРОМ

Се продава стан, 51.4м2, со одличен распоред, во нова градба која е в...


79.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 13:00Се издава дуќан

Се издава дуќан од 42м2 во Нас.Ново Лисиче на бул.В.С.Бато карши Лиса...


1.111 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дуќани

Вчера 13:00Стан за краток престој / Stan za kratok prestoj

Се изнајмува стан за краток престој со локација во Аеродом, веднаш до...


1.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 13:00Se izdava parking vo Aerodrom / Се издава паркинг во Аеродом

Се издава гаражно место во комплекс Урбан гарден во Аеродром на бул. ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

Вчера 13:00Plac vo s.Radozda-Struga

Se prodava plac vo Elen Kamen, 1330 m2, vo blizina na selo Radozda. ...


80 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 12:34Se izdava stan 60 m2 star aerodrom tobako 2

Se izdava stan 60 m2 2 spalni sobi na 2 kat 2 lifta centralno parno...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 11:47Se prodava garazno mesto vo Aerodrom

Se prodava garazno mesto vo komples Urban garden vo Aerodrom na bul. ...


6.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

Вчера 11:39Се продава гарсоњера во аеродром

Гарсоњера аеродром наместена нова на приземје, има влез и од двор. П...


48.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 11:25Страна 1 од 145

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам