142 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Fiskalna kasa SY 250 so GPS

Fiskalna kasa SY 250 so vgraden GPS vo odlicna sostojba. Ima se od ...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:19Kafrmat c5

Kolibri c 5


800 €
или предлог цена
Вчера 18:51Maxpuls bormasina udarna elektricna Бормашина ударна 850W

Maxpuls bormasina 850w 0-3000min 13mm futer 12 meseci garancija


2.050 МКД
или предлог цена
Вчера 10:38Vaga

Vaga Tel078450868 078450868 078450868 078450868 Goce


25.555 МКД
или предлог цена
30 ное 19:33Susara za pecurki

Se prodava susara za pecurki na struja Cena 25000 den


25.000 МКД
или предлог цена
30 ное 15:15Nozevi so glavi

Se prodavaat nozevi so glavi za drvo otvor za osovina 30 mm


1 €
или предлог цена
30 ное 11:30Се продава комбинована машина за дограма

Се продава комбинована машина за дограма,во исправна состојба.Цена по...


По Договор
или предлог цена
30 ное 09:04Се продава машина за стружење на паркет.

Се продава машина за стружење на паркет во исправна состојба.Машината...


По Договор
или предлог цена
30 ное 09:04KONUSNI LAGERI

Prodavam 2 novi konusni lageri 25821/25877 (73х35х25) Cena za dva 120...


1.200 МКД
или предлог цена
29 ное 15:12Trimer za treva na benzin kosacka VERTUS 1400w

Trimer za treva 1400w 220-240V 50Hz 11.3mm 1.4KW 42.7CC MM 255MM ...


4.999 МКД
или предлог цена
29 ное 08:00Bateriski odshtrafuvac odvrtuvac 20V NOV

Батериски одштрафувач MPP- CIW20 Во цената се вклучени батерија и...


3.999 МКД
или предлог цена
29 ное 07:57Maxpuls hilta 1500w 5.5J

Redovna cena:4.950 den 🔥🔥🔥🔥 cena na popust:4.399 den Кара...


4.399 МКД
или предлог цена
29 ное 07:57Unior nareznica za metalni cevki

Izraboteni max 10 vintovi nova Unior kuoena pred 30 godini vrven kval...


70 €
или предлог цена
28 ное 18:38Monofazen kompresor 125l

Kompresorot e odlicen nova glava Prva petoletka nova atestirana boca


400 €
или предлог цена
28 ное 18:37Metal detektor-lokator

Nov metal detektor- lokator so odlicni karakteristiki


700 €
или предлог цена
28 ное 18:37Maxpuls kompresor 50L 2.5hp 8 bar

Моќност: 2hp Вртежи: 2.800/min Притисок: 8bari Проток: 120l/min Ц...


8.999 МКД
или предлог цена
28 ное 14:53Bormasina elektricna udarna Бормашина ударна 600W maxpuls

Bormashina maxpuls 600w 2800r/mi. 13mm futer 12 meseci garancij...


1.200 МКД
или предлог цена
28 ное 14:52Masina

Prodavam cirkular so 7.5 kv motor


250 €
или предлог цена
27 ное 11:18Kafemat vending

Kafematite se vo. Odlicna sostojba Ima poveke vidovi na kafemati


1 €
или предлог цена
27 ное 10:12PRODAVAM SVRDEL ZA BUSENJE DIFERENCIJAL

Prodavam diferencijal, svrdel za busenje dupki so glava od drebong po...


5 €
или предлог цена
26 ное 18:58Se prodava transportna lenta-traka

Lentata e vo ispravna sostojba.Mozi da se vidi vo sekoe vreme


1.300 €
или предлог цена
26 ное 08:05Elektro motor

Se prodava elektromotor 7.5kw


1 МКД
или предлог цена
25 ное 17:41MULCER 1.60 GRCKI KAKO NOV EDNA GODINA KORISTEN

MULCER 1.60 GRCKI EDNA GODINA KORISTEN KAKO NOV


1.700 €
или предлог цена
24 ное 09:33Maxpuls nozici bateriski 16.8v NOVI

Bateriski nozici maxpuls so dve baterii 12 meseci garancija


1 МКД
или предлог цена
22 ное 21:12Maxpuls digalka hidraulicna 32T novi!

Maxpuls digalka 32t Visina na diganje-235-440mm


2.250 МКД
или предлог цена
21 ное 12:31Masina Za Secenje Beton Asfalt İ Zelezo!

Se Prodava Masina Za Secenje Beton Asfalt İ Zelezo! Cena: 300 Evra! ...


300 €
или предлог цена
19 ное 16:50Polovni Alati!

Se Prodava Polovni Alati!


1 €
или предлог цена
19 ное 16:50Brusalka bateriska fkelsa agolna 20V MAXPULS novi brusilka

Bateriska brusalka so Baterija -2.0 ahm 1x Polnac 1x Cenata e so...


3.999 МКД
или предлог цена
18 ное 16:06Greenworks 40V моторна пила

Се продава моторна пила Greenworks со сила од 40 V и 2,5 кс, мачот е ...


16.900 МКД
или предлог цена
17 ное 18:44Bosch Perac pod pritisok za avtomobil 110 Bar

Bosch easyaquatak 110 Bar Peracot e kako isproban samo 10tina pati...


4.700 МКД
или предлог цена
11 ное 17:08Boci za co2

Prodavam boci za co2


200 €
или предлог цена
06 ное 15:22Industriski fen индустриски фен 2000w MAXPULS

Фен Напон: 230V-50Hz Моќност: 2000W Додатоци: 5 Две брзини 1...


2.399 МКД
или предлог цена
06 ное 13:56Racen mikser elektricen 1400w миксер рачен за лепак абрип

Напон: 230V~50Hz Моќност: 1400W Вртежи:1°0-500 min 2°0-700/min Гар...


4.299 МКД
или предлог цена
06 ное 13:48Masina za perenje pod pritisok wap maxpuls 3200W 225bari nov

Maxpuls perac pod pritisok za avtomobili kombinja traktori i dr. 320...


19.500 МКД
или предлог цена
06 ное 13:24моторна пила motorna pila maxpuls 2kw 2 god. garancija

GASOLINE CHAIN SAW MP-GCS30 МОТОРНА ПИЛА Арт.бр.10838 Карактерист...


1 €
или предлог цена
04 ное 18:17Батериска бормашина штрафилица bormasina shtrafilica maxpuls

Литиумска Батерија 12,8V Вртежи: 0-650/min Време на полнење: 3-5 ча...


1.399 МКД
или предлог цена
04 ное 17:26Bateriska bormasina shtrafilica батериска бормашина MAXPULS

Батерија: 10.8V/1300mAh Li-Ion Вртежи: 0-550/min Вртежен момент: ...


1.500 МКД
или предлог цена
04 ное 17:24Laserska libela ласерска либела 30m MAXPULS

Laserska libela 30m 1.5mm LCD LASET Batery x2 AAA


2.250 МКД
или предлог цена
04 ное 17:14Lasersko metro 40m Ласерско метро MAXPULS

Lasersko metro 40m Bateri x2 AAA IPS4 LCD


1.899 МКД
или предлог цена
04 ное 17:02Maxpuls agolna brusalka Брусалка електрична 1200W

Напон 230V/50Hz Моќност 1200W Вртежи 6.200/min Дијаметар на диск 1...


1.900 МКД
или предлог цена
03 ное 09:40Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам