Гази Баба
                   
5790 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Porsche Cayenne- 2013 god, 3.0d

- Колата е во перфектна состојба купена од Порше Македонија, - прв ...


33.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
36.000 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Land Rover

Land rover discovery 2 Avtomatic Td5 185ps 230000 km originalni S...


12.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

24 апр 16:25Промовирано

Citroen C4 1.6 HDi 2011g

Se prodava Citroen C4 1.6HDI 92hp proizveden 2011 godina. Od oprema...


6.700 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Tomos Kolibri

Se Prodava Tomos Automatik Marka - Kolibri God - 1998 Vo ispravna Sos...


480 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 23:15Deflektori

HEKO Deflektori za Mitsubishi l200 (novi) Kupeni po greska, novi. C...


50 €
или предлог цена
Вчера 22:15Audi A8 4.2tdi

Audi A8 4.2tdi 2010god Registrirana do maj 2024 225000 km (Uvez...


23.990 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 22:15Fiat Ducato 2.3 GoGo Van

Fiat Ducato 2.3 GoGo Van Fiat ducato 2.3 (2008година) Регистрирано ...


19.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кампинг возила

Вчера 22:15Piaggio tph 120cc

Prodavam piaggio tph 120cc vo dora sostojbaso plus rezervni delovi za...


450 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 22:125x120 R18 BMW style 398 f10 f30

Prodavam originalni bandasi za bmw style 398 ✅predni 8j et34 gumi pi...


480 €
или предлог цена
Вчера 22:12Honda Delovi

Delovi civik akord prelude hrv legend ... Motori 1.4 1.5 1.6 2.0 3.5


1 €
или предлог цена
Вчера 22:11Prodavam Jetta 1.6 Benzin

Prodavam Jetta 1.6 Benzin 2006 Godina Sacuvan maksimalno Registrir...


4.400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 21:52Се продава PEUGEOT 207 1.4 65kw 88ps

Се продава Peugeot 207 1.4 Бензин 65kw 88ps(на Ребраст Каиш) -Регист...


2 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.900 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 21:50opel astra

se prodava opel astra dti 2.0 2002 god 74kw motor na lance registrira...


2.150 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 21:49C220 AVANGARD FABRIKA

Mercedes c220 170HP 2009 god. Vo soobrakjajna. Kolata ne e od plac. ...


10.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 21:19Audi A3 1.9 TDI Coupe 2007

Audito e vo odlicna sostojba ne e korozirano niti ima pokazano nitu p...


5.400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 21:11RENAULT TRAFIC 1.6 bi turbo

renault trafic 1.6 bi turbo 235000 km 2017 god,klima napred nazat,sme...


14.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 20:50Opel Vectra C

Se prodava Socuvana Opel Vectra C karavan. Voziloto poseduva polna op...


4.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 20:33BMW 320d 2006

Redovno odrzavano skoro novi gumi barum


5.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 19:33Se Prodavat 15ki 5x112 Vw,Skoda,Seat

Se prodavaat 4 bandazi bez gumi 15ki 5x112 vo odlicna sostojba ne se ...


160 €
или предлог цена
Вчера 19:32OPEL VECTRA B 2.0 DTI ( AUDI,BMW,MERCEDES.VW)

OPEL VECTRA B 2.0 DTI 101HP REMAPIRANA STAGE 1 - 130HP 300NM KOLATA...


1.400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 18:50Mitsubishi colt z30 2007 vrati delovi

Prodavam delovi od Mitsubishi colt 2007. Zadna desna vrata kompletna...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:50Ford fiesta 1.5tdci 55kw/75ks. 2014god

Ford fiesta 1.5tdci. 75ks Registrirana do 04.2024 Uvezena od Germa...


7 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 18:36VW Golf 7.5 2018

Itno prodavam Golf 7.5, 2018g. donesen od Francija. Motor 1.6 tdi (11...


15.700 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
16.400 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 18:28Golf 5 1.9 tdi 77 kw

- Се продава голф 5 1.9 тди 105 comfortline Кратка историја за голфо...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 18:24Seat ibiza 1.2tdi 2011

Најфул опрема Кожни седишта Фабричко радио cd, bluetooth, aux, usb Ди...


4.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 17:49Golf 5 1.9 tdi 105konja 2005 Godina Mob.075 990 195

Golf 5 1.9 tdi 105konja 2005 Godina Mozna zamena za Bmw E60 ili E...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 17:38  НОВ ОГЛАС

Se prodava Ssangyong Kyron

Се продава Kyron во беспрекорна состојба, дополнителна опрема. 2010го...


8.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 17:19Derbi Sonar 50

Prodavam skuter Derbi Sonar 50 2T (Piaggio Liberty 50 2T) 2011 godina...


1.350 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 17:17Daihatsu Terios - CITAJ OGLAS!!!

Prodavam Daihatsu Terios 1.5 benzin 77kw 2008 god. Voziloto e so vgr...


6.799 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 17:16Продавам пежо 207 1.4 бензин плин

Се продава пежо 207 1.4 бензин/плин со јачина на мотор 54кв. Неувезен...


2.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 16:52Man 8 150 god 08 Shlep

Man 8 150 god 08 Shlep so novi gumi Regisriran so Atest so nova maka...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 16:52  НОВ ОГЛАС

Suzuki swift

Kolata se vozi sekoj den 1.3 benzin so mnogu mala potrosuvacka na kol...


950 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 16:48SANDUK DAMPER MILER KIPER

SANDUK DAMPER 16 KUBIKA MILER KIPER ZDRAV PATOS KOMPLETEN EKSTRA CE...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 16:46Krovni držači Extra

Odlični krovni držači po extra cena


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 16:29AUDI A4 2.0 TDI UVOZ GERMANIJA

AUDI A4 2.0 TDI KARAVAN 08 GODINA UVOZ GERMANIJA PLATENI DAVACKI DO...


7.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 16:28Нов Хидрауличен Чекан MAKTEK погоден за JCB 4CX

Нов Хидрауличен Чекан - МАКТЕК Backhoe тип MTB750, погоден за JCB...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:26  НОВ ОГЛАС

ALFA ROMEO MiTo 1.3 mjet 2012 g. 62 kw Euro 5, so servsna

ALFA ROMEO MiTo 1.3 mjet 2012 g. 62 kw Euro 5, so servsna i realni k...


4.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.000 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 16:24KAWASAKI Z750R

52000km registriran smeneto ulje MOTOREX filter,lanec ,akumulator,plo...


4.200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 15:59MERCEDES C220

SE prodava MERCEDES C220 2001GODINA.REGISTRIRAN DO 10.2023GODINA SO ...


2.400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 15:59Renault Megane 1.5dci full 2010

Kolata e vo besprekorna sostojba, registrirana do 09.2023. Pominato 1...


5.350 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 15:30  НОВ ОГЛАС

Alanser anlaser

Prodavam alanser /anlaser za Pezo 306 Ford fiesta


1 €
или предлог цена
Вчера 15:28Alu bandazi od Toyota 15 4x100 so letni gumi 195 60 r15

Prodavam original alu bandazi od Toyota. Odgovaraat i na drugi japons...


220 €
или предлог цена
Вчера 15:21MAN TGL 8.180

Man vo ekstra sostojba 2008god so (spera) i so 6 novi gumi pali vozi....


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 15:13Страна 1 од 145

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам