15 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AGREGAT GENERATOR - DIZEL - 10 KVA I 4 KVA 3.3 KW LOMBARDINI

PRODAVAM NOV AGREGAT LOMBARDINI - DIZEL. MONOFAZNA I TROFAZNA STRUJA....


1.500 €
или предлог цена
25 сеп 20:30EDNOFAZEN SAAT ZA STRUJA ///DIGITALEN

Digitalen ednofazen --kontrolen sat ispraven


1.600 МКД
или предлог цена
20 сеп 22:21Bakaren samonosecki kabel

Prodavam bakaren samonosecki kabel 4x16mm2 dolzina 82m cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
17 сеп 13:02Americki agregat 5 kw mnogu golem i jak

Agregat


1 €
или предлог цена
09 сеп 10:34STABILIZATOR ZA STRUJA - TV STABIL 200

Nov -- voopshto ne raboten dosta jak --so dve trafa-+elektrolit ( k...


2.400 МКД
или предлог цена
08 сеп 07:24STABILIZATOR ZA STRUJA -JEKI 1200 VA

Automatski regulator na naponot vlez od 110-260 v--izlez 220 v ko...


2.300 МКД
или предлог цена
03 сеп 12:30OSIGURACI. Novi. Konplet

Se PRODAVAAT OSIGURACI Novi.. Videte na Slikite. 25 am.. 80 am. 16 am...


1.200 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
1.350 МКД
03 авг 23:05Kamp stolce

Novi stolcinja Za odmor ili kampuvanje


1.000 МКД
или предлог цена
05 јун 09:14Iskra monofazni broila, saati za struja

Polovni ednofazni broila na Iskra Mozna e zamena za trofazno broilo


По Договор
или предлог цена
31 јан 17:24Prodavam utikaci

Prodavam utikaci.Novi.50 denara po komad.


50 МКД
или предлог цена
18 дек 20:00Prodavam starter za kola

Prodavam starter za kola so nego ima kompresor za pumpanje radio adap...


100 €
или предлог цена
18 дек 20:00Prodavam klesti

Prodavam klesti za luster klemi.


80 МКД
или предлог цена
18 дек 19:56Samonosecki kabel CU 4x16mm2

Prodavam bakaren samonosecki kabel 4x16mm2 dolzina 82m cena po dogovor


1 €
или предлог цена
24 авг 11:20STEDAC NA ELEKTRICNA ENERGIJA

ЗАШТЕДА НА СТРУЈА ДО 35% ЗАШТЕДА НА ВИСОКИТЕ СМЕТКИТЖ ЗА СТРУЈА СО ...


599 МКД
или предлог цена
02 сеп 08:21Generator -Germanski

prodavam generator germanski nov neupotreben proverete ja cenata i ...


2 €
или предлог цена
19 мар 22:04Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам