252 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Lcd Monitori 6 kom 3x22inch 3x17inch

Продавам исправни добро сочувани монитори 6 комада 1.Asus 22inch ...


1.100 МКД
или предлог цена
Вчера 15:34Processor I7 720qm za laptop

Prodavam ispraven processor za laptop I7 720qm... Moze i so moja mon...


Вчера 15:34Monitor lcd 22inch Hyundai

Prodavam monitor 22inch Potpolno ispraven staklo slika Raboti na v...


2.100 МКД
или предлог цена
Вчера 15:34Се продава Таблет PC Samsung Galaxy Tab A8 SM-X205 64GB

Се продава Таблет PC Samsung Galaxy Tab A8 SM-X205 LTE 4G 2022 10.5" ...


15.000 МКД
или предлог цена
Штип

Таблети

Вчера 10:31Apple iPad Air 3 - 64gb

Apple iPad Air 3 64gb gold full pack minimalmo koristen -bez ni e...


350 €
или предлог цена
Штип

Таблети

09 авг 19:37PRODAVAM RIG 6 X MSI 3080 581 MH/s

PRODAVAM RIG 6 X MSI 3080 Z TRIO 10GB 580 MH/s, Mainboard: Mic...


7.200 €
или предлог цена
09 авг 12:15MSI GeForce RTX 3080 (non LHR) 10GB GPU Graficka Karta

Се продава MSI GeForce RTX 3080 GAMING Z TRIO 10GB (non LHR)


09 авг 09:39Wired Controller for PS4 SteelPlay Black

Wired Controller for PS4 SteelPlay Black MetalTech Wired Controlle...


08 авг 20:18Ram ddr3 za laptop

1.ddr3 na 1333mnz od 2gb 500den 2.ddr3 na 1333mhz od 2gb 500den Memor...


500 МКД
или предлог цена
08 авг 11:00Tablet za graficko crtanje

Tabletot e nov germanski ,mnogu malku upotrebuvan... Prakjam po karg...


2.500 МКД
или предлог цена
Штип

Таблети

08 авг 10:59MINING RIGOVI FARMA KOMPLET

3x XFX 580 8GB PO 5 graficki i 150Mhz od rig 1x Sapphire 5700 XT 8GB...


45.000 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
50.000 €
08 авг 02:51Samsung RAM 4GB DDR3L 1600MHz za Laptop

✅ 2 RAM Мемории од по 4GB DDR3L 1600MHz за лаптоп. 💰 Цена за една...


1.000 МКД
или предлог цена
07 авг 21:34Procesor za LGA775, Q9500, Q8400, E8500. Quad & Dual Core

Procesori ( CPU ) 👉 Q9500 - 1100 ден Quad Core, 2.83 GHz, 6MB Cac...


07 авг 21:34Десктоп компјутер (комплет или посебно)

Се продава половен десктоп компјутер во одлична состојба со следни сп...


1 МКД
или предлог цена
07 авг 18:45HP 250 G4 intel/ 4GB ram/ 500GB HDD

Se prodava laptop HP 250 G4. Koristen retko,vo domasni uslovi. So i...


10.000 МКД
или предлог цена
07 авг 13:24Nov originalen polnac za ASUS

Nov originalen polnac za Asus lap top, 19v - 3,42 A, dzekot e so di...


05 авг 16:574 tb

Nov donesen od germanija


4.000 МКД
или предлог цена
04 авг 22:39Ryzen 3800x + b450 MSI tomahawk max II

Se prodava procesor amd ryzen 7 3800x so wraith prism kuler, i maticn...


03 авг 13:56Gaming pc 3800x GTX 970

Se prodava konfiguracija so slednive komponenti: CPU: AMD Ryzen 7 38...


40.000 МКД
или предлог цена
03 авг 13:56Тастатура за TOSHIBA Satellite C50, C50D, C55

Тастатурата е нова некористена, купена по грешка.


1.000 МКД
или предлог цена
03 авг 09:53Xbox 360s cipuvan

Se prodava xbox 360s cipuvan so 15 igri, eden joystick i potrebnite k...


3.500 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
4.500 МКД
02 авг 15:00Se prodava Dell Inspiron 15 5100

Se prodava laptop Dell Inspiron 15 5100 vo odlicna sostojba i dobro s...


9.990 МКД
или предлог цена
01 авг 13:27Rig Sapphire NITRO+ RX 580 Special Edition 8 gpu

Rig Sapphire NITRO+ RX 580 Special Edition so 6 gpu odlicen..Grafick...


2.100 €
или предлог цена
31 јул 23:55Dell G5 Desktop i7 1070F,Hdd NVMe M.2 1Tb,16Gb DDR4

Se prodava Dell G5 Desktop i7 1070F,Hdd NVMe M.2 1Tb,16Gb DDR4.,Licen...


25.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
26.000 МКД
31 јул 23:55Prodavam MacBook Air

Prodavam MacBook Air odlicno socuvan, mnogu malku koristen. Bez zamen...


289 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
299 €
31 јул 23:04HDD 3.5" 2TB Toshiba P300 SATA3 7200rpm 64MB

Prodavam nov hard disk HDD 3.5" 2TB Toshiba P300 SATA3 7200rpm 64MB


2.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 МКД
31 јул 21:34HDD 3.5" 1TB Toshiba P300 SATA3 7200rpm 64MB

Prodavam nov hard disk, neupotrebuvan, no otpakuvan od fabrickoto pak...


1.300 МКД
или предлог цена
31 јул 21:34Adapter -Polnac za Macbook -61w / c

Orginalen -kupen po greska


3.500 МКД
или предлог цена
31 јул 13:50Lenovo Legion 5 Pro

Prodavam Lenovo Legion 5 pro 2021 model kupen vo Oktomvri 2021 celosn...


1.000 €
или предлог цена
30 јул 13:00Maticna ploca nova Lenovo thinkpad t460s

se prodava nova maticna ploca Lenovo thinkpad t460s, i 5 6300u 4 gb...


29 јул 18:02Radeon RX 6600 MECH 2X 8G

so 2 godini megjunarodna garancija


28 јул 22:34SAMSUNG TAB S6 LITE P610 OCTACORE 4GB/64GB 10.4" 2000X1200/8

Се продава таблет Самсунг. Уредот е како нов купен пред 8месеци и мно...


230 €
или предлог цена
Штип

Таблети

27 јул 21:10DELL LATITUDE E5440 LAPTOP

Procecor Intel core i5 1.7 - 2.4ghz Ram :4gb Hard drive :240 gb ssd...


299 €
или предлог цена
26 јул 21:50ram 4GB DDR3 za laptop

poloven ram za laptop DDR3 2GB 400den DDR3 4GB 900den DDR3 ...


900 МКД
или предлог цена
25 јул 09:32HDD ZA LAPTOP I DESKTOP POLOVNI I NOVI

HARD DISKOVI ZA LAPTOP I DESKTOP OD 120GB DO 4TB BEZ BAD SEKTORI 100%...


25 јул 09:31RAM MEMORII ZA DESKTOP I LAPTOP

sekakov vid na RAM MEMORII za desktop i laptop povolni ceni ima mest...


25 јул 09:31ORGINALNI POLOVNI ADAPTERI ZA SITE LAPTOP KOMPJUTERI

ne se site navedeni imam poveke ima i novi orginalni ceni od 950den ...


900 МКД
или предлог цена
25 јул 09:31HGST 3.5-Inch 3TB NOVI NEOTPAKUVANI hdd hard disk

novi diskovi neotpakuvani HGST 3TB 3.5 inch


3.500 МКД
или предлог цена
25 јул 09:31Lenovo Thinkpad T460s

Se prodava laptop Lenovo thinkpad t460s procesor i7 6600u ram 8gb d...


350 €
или предлог цена
22 јул 17:30Се продава комплет компјутер

Се продава комплет компјутер со нов монитор(Филипс) 22 инчи ,тастату...


5.000 МКД
или предлог цена
21 јул 17:13Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам