Подкатегорија:
                   
120 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Lcd Monitori 6 kom 3x22inch 3x17inch

Продавам исправни добро сочувани монитори 6 комада 1.Asus 22inch ...


1.100 МКД
или предлог цена
Вчера 15:34Processor I7 720qm za laptop

Prodavam ispraven processor za laptop I7 720qm... Moze i so moja mon...


Вчера 15:34Monitor lcd 22inch Hyundai

Prodavam monitor 22inch Potpolno ispraven staklo slika Raboti na v...


2.100 МКД
или предлог цена
Вчера 15:34MSI GeForce RTX 3080 (non LHR) 10GB GPU Graficka Karta

Се продава MSI GeForce RTX 3080 GAMING Z TRIO 10GB (non LHR)


09 авг 09:39Samsung RAM 4GB DDR3L 1600MHz za Laptop

✅ 2 RAM Мемории од по 4GB DDR3L 1600MHz за лаптоп. 💰 Цена за една...


1.000 МКД
или предлог цена
07 авг 21:34Procesor za LGA775, Q9500, Q8400, E8500. Quad & Dual Core

Procesori ( CPU ) 👉 Q9500 - 1100 ден Quad Core, 2.83 GHz, 6MB Cac...


07 авг 21:344 tb

Nov donesen od germanija


4.000 МКД
или предлог цена
04 авг 22:39Ryzen 3800x + b450 MSI tomahawk max II

Se prodava procesor amd ryzen 7 3800x so wraith prism kuler, i maticn...


03 авг 13:56HDD 3.5" 2TB Toshiba P300 SATA3 7200rpm 64MB

Prodavam nov hard disk HDD 3.5" 2TB Toshiba P300 SATA3 7200rpm 64MB


2.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 МКД
31 јул 21:34HDD 3.5" 1TB Toshiba P300 SATA3 7200rpm 64MB

Prodavam nov hard disk, neupotrebuvan, no otpakuvan od fabrickoto pak...


1.300 МКД
или предлог цена
31 јул 21:34Maticna ploca nova Lenovo thinkpad t460s

se prodava nova maticna ploca Lenovo thinkpad t460s, i 5 6300u 4 gb...


29 јул 18:02Radeon RX 6600 MECH 2X 8G

so 2 godini megjunarodna garancija


28 јул 22:34ram 4GB DDR3 za laptop

poloven ram za laptop DDR3 2GB 400den DDR3 4GB 900den DDR3 ...


900 МКД
или предлог цена
25 јул 09:32HDD ZA LAPTOP I DESKTOP POLOVNI I NOVI

HARD DISKOVI ZA LAPTOP I DESKTOP OD 120GB DO 4TB BEZ BAD SEKTORI 100%...


25 јул 09:31RAM MEMORII ZA DESKTOP I LAPTOP

sekakov vid na RAM MEMORII za desktop i laptop povolni ceni ima mest...


25 јул 09:31ORGINALNI POLOVNI ADAPTERI ZA SITE LAPTOP KOMPJUTERI

ne se site navedeni imam poveke ima i novi orginalni ceni od 950den ...


900 МКД
или предлог цена
25 јул 09:31HGST 3.5-Inch 3TB NOVI NEOTPAKUVANI hdd hard disk

novi diskovi neotpakuvani HGST 3TB 3.5 inch


3.500 МКД
или предлог цена
25 јул 09:31Kukjiste so napojuvanje, procesor maticna i dr.

Prodavam kukjiste so nekoi komponenti za nego Napojuvanje, maticna, p...


1.000 МКД
или предлог цена
21 јул 17:10Gigabyte GeForce GTX 1660 SUPER 6GB GPU Graficka Karta

Се продава Gigabyte GeForce GTX 1660 SUPER 6GB 400 евра карта. ...


21 јул 14:07Gigabyte GeForce RTX 2070 SUPER 8GB GPU Graficka Karta

Се продава Gigabyte GeForce RTX 2070 SUPER 8GB


21 јул 14:07Monitor Philips

Prodavam monitor Philips Tel 078318313


3.000 МКД
или предлог цена
21 јул 12:29HDD 3.5" 2TB Seagate Barracuda SATA3 7200RPM 256MB

Prodavam nov hard disk HDD 3.5" 2TB Seagate Barracuda SATA3 7200RPM ...


2.300 МКД
или предлог цена
12 јул 19:542 kontrolera za PC

2 kontroleri ziceni so usb 2.0 za Pc


12 јул 13:30Philips slusalki so mikrofon

Slusalki so mikrofon


12 јул 13:2929 јун 07:27GIGABYTE AORUS RX 580 4G

GIGABYTE AORUS RX 580 4G


25 јун 12:16Poveke Hdd i ssd za laptop i desktop Pc

Se prodavaat kompletno ispravni hdd za laptop i personalen kompjuter ...


18 јун 12:21Se prodava Graficka karta Geforce NX8400GS-TD512EH

Se prodava Graficka Geforce 8400gs 512mb


18 јун 12:21Monitori lcd so audio 17inch

Prodavam monitori 2kom Medion i Philips Cena 1500den za eden Ispr...


1.300 МКД
или предлог цена
12 јун 09:09Procesor i3- 9100 1151 Processor CPU

poloven Intel® Core™ i3-9100 Processor 6M Cache, up to 4.20 GHz ...


10 јун 09:16TP LINK WR841N

Prodavam ruter vo ispravna sostojba Inf.tel.071217972


22 мај 16:22GeForce RTX 3070 8GB + GARANCIJA

Boostable up to 1815 MHz 5888 CUDA Cores Ampere Architecture 8GB o...


40.000 МКД
или предлог цена
09 мај 03:10Printeri skeneri, принтери и скенери

Се продаваат користени, исправни црно бели печатари и мултифункицски ...


28 апр 22:48MSI RX 580 8GB OC

Prodavam RX 580 8GB, kako nova, koristena za igri ne za kopanje/minin...


27 апр 15:02Se prodava Razer deathadder v2 mini maus gluvce

Se prodava Razer deathadder v2 mini 1700 den Poveke info na 077493...


22 апр 05:54maticna ASUS ROG Maximus VII Formula +i7 4790k CPU polovni

se prodava komplet ASUS ROG Maximus VII Formula i i7 4790k so vodno l...


31 мар 11:43EKRANI ZA LAPTOP 15.4" 15.6" 14" 16'' 17'' i dr LCD i LED

POLOVNI I NOVI EKRANI ZA LAPTOP razni SO MOJA MONTAZA


1 МКД
или предлог цена
31 мар 11:42graficka MSI GeForce GTX 980 Gaming 4G графичка

половна многу зачувана како нова по перформанси помеѓу 1060ti и 1070...


31 мар 11:42Printer

Se prodava prineter 2000 den vo odlicna sostojba Se prodava CANON-PI...


1 МКД
или предлог цена
20 мар 14:02Monitor lcd 17inch neispraven

Prodavam monitor 17inch Belinea so audio i zvucnici komplet so kabli....


600 МКД
или предлог цена
01 мар 10:31Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам