3646 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OPEL CORSA 1,3 CDTI 95 KS ECOFLEX FACELIFT 2011 !

SEGA UVEZENA OD ITALIJA - KOMPLETNO SERVISIRANA PALI VOZI - PLAT...


4.550 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
4.700 €
Кочани

Автомобили

Вчера 09:25Промовирано

AUDI A3 2,0 TDI 140 KS SPORTBACK , NAVI , EXTRA !

AUDI A3 2,0 TDI 140 KS 16 v MOTOR , SPORTBACK , NAVI , EXTRA MODEL...


5.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

25 сеп 10:46Промовирано

VW TOUAREG 3.0 TDI 245 KS AIR SUSPENSION KAKO NOV !

VW TOUAREG 3.0 TDI 245 KS AIR SUSPENSION KAKO NOV ! PROIZVEDENO 12-20...


18.750 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
21.500 €
Кочани

Автомобили

Вчера 09:26Промовирано

Passst B6

Se prodava VW PASSAT B6 -2.0 TDI HIGHLINE, na makedonski tablici, voz...


5.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:15Fiat Bravo 1.9 M-JET 2007g

Fiat Bravo 1.9 M-JET 88kw 120ks Napravan kompletno mal i golem servis...


4.250 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.500 €
Кочани

Автомобили

Денес 13:08Peugeot 207 cabrio 1.6hdi full oprema reg.cela godina

Peugeot 207 cc cabrio 1.6hdi full oprema reg.cela godina kolata e pra...


6.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:04Audi A5 3.0tdi 245ks quattro s-line

Kolata e bez nikakva maana so mnogu oprema s-line moze da se proba vo...


10.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:04PRODAVAM PORSCHE CAYENE 3.2 FABRICEN PLIN PEEFEKTENA SOSTOJB

.📲📲📲 078 275 212 📲📲📲 💶💶💶 CENA 10 500 EVRA. 💶💶💶 MOZN...


10.500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.500 €
Кочани

Автомобили

Денес 13:002X Mercedes-Benz Citaro O 530

Se prodavat gradski avtobusi 2X-CITARO vo odlicna sostojba rabotat s...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автобуси

Денес 13:00Tovarni gumi Continental 195/60/16 C

Dimenzii: - 195/60/16C Pirelli..50€ 2 gumi - 195/60/16C Continental...


50 €
или предлог цена
Денес 12:47Seat Leon 1.2TSI so 93 000km

Seat Leon 1.2TSI 86ks motor Proizvedena 12.12.2013godina Full oprem...


8.600 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
9.500 €
Кочани

Автомобили

Денес 12:14Wurt kamera so prodolzetok

kamerata e ispravna donesena e od italia


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:19Komplet set za fiat Bravo, sedici 1.9 multijet

Komplet set rebres so zategaci, vodna pumpa, klizaci roleri i linest ...


6.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:19Se prodava Bmw 530d Bg registracija

Kolata e ( E4 i moze da bide carineta na mk ) Moze zamena bg/mk ( c...


3.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:07prodavam vw TOURAN kako no

1,9 tdi /105k/6 brzini/7 sedista/4 novi gumi/orginalna evro kuka/ nog...


6.250 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:51VW TOURAN

Vw touran 2.0 tdi 103kw - registriran do juli 2023 so zelen karto...


4.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:28Bmw 320d

Se prodava BMW 320d 2002 facelift maximalno zacuvano so orginalna kil...


3.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:27Polovni zimski gumi 205.55.16

Se prodavaat 4 zimski gumi 205.55.16 2 gumi se:Nexen winguard sport ...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:27Citroen berlingo

Se prodava pikap citroen berlingo 1.9 dizel vo odlicna sostojba reg c...


1.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.900 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:27FORD FIESTA TITANIUM 1.4 TDCI

FORD FIESTA 1.4 TDCI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


4.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:12FORD FOCUS TITANIUM 1.6 TDCI

FORD FOCUS 1.6 TDCI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


7.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:12FORD FOCUS TITANIUM 1.6TDCI 2013G

FORD FOCUS 1.6TDCI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


7.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:12FORD C- MAX TITANIUM 1.6 TDCI NAVI

FORD C- MAX 1.6 TDCI NAVI FULL PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


8.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:12FORD FIESTA 1.4 TDCI 2007G

FORD FIESTA 1.4 TDCI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


3.250 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:12VW CADDY 1.6 TDI PATNICKO TOVARNO

VW CADDY 1.6 TDI NAVI PATNICKO PLUS TOVARNO...


9.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:12VW POLO 1.2 BENZIN 2010G

VW POLO 1.2 BENZIN KOMPLETNO SERVISIRANO..


5.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:12VW POLO 1.2 TDI NAVI FULL 2011G

VW POLO 1.2 TDI NAVI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA...


6.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:12VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION 2011G

VW POLO 1.2 TDI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


6.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:12VW GOLF VI 1.6 TDI NAVI FULL

VW GOLF VI 1.6 TDI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


7.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:12VW TURAN 2.0 TDI DSG 7 MESTA

VW TOURAN 2.0TDI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


10.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:12VW TOUAREG 3.0 TDI NAVI FULL

VW TOUAREG 3.0 TDI FULL OPREMA..


19.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:12NISSAN QASHQAI 2 1.5 DCI NAVI FULL

NISSAN QASHQAI 2 1.5 DCI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGIS...


7.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:12PEUGEOT 207 1.6 HDI 90KS NAVI FULL

PEUGEOT 207 1.6 HDI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


4.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:12NISSAN QASHQAI 1.5 DCI NAVI FULL

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI FULL OPREMA..


8.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:11Man Lion's City A26 euro 6 EEV 2010

Година на производство 2010 Места за седење 46+1 Места за стоење 20...


18.000 €
или предлог цена
Кочани

Автобуси

Денес 09:54Volvo B7 L 4x2 Euro 3

Година на производство: 2002 Сила на мотор: 205kw Места за седење: ...


8.500 €
или предлог цена
Кочани

Автобуси

Денес 09:53Scania Irizar K310

Година на производство 2006 Места за седење 60 Сила на мотор 228 kw...


13.000 €
или предлог цена
Кочани

Автобуси

Денес 09:53Iveco Irisbus Daily euro 4 22 + 1

Година на производство: 2008 Сила на мотор: 130kw Места за седење: ...


11.500 €
или предлог цена
Кочани

Автобуси

Денес 09:53Volvo 8700 LE 4x2 euro 5 - 41+36 места

Година на производство: 16.10.2009 Сила на мотор: 250kw Места за се...


21.500 €
или предлог цена
Кочани

Автобуси

Денес 09:53Mercedes-Benz 518 CDI 2008 19 + 1

година на производство: 2007(2008 прва регистрација) Сила на мотор: ...


16.000 €
или предлог цена
Кочани

Автобуси

Денес 09:53Toyota Auris 1.4 D4D

Toyota Auris Odlicno socuvano vozilo Mnogu mala potrosuvacka regis...


5.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:49Toyota Yaris 1.4 D4D

Socuvano i odrzuvano vozilo so mala potrosuvacka. Vredi da se vide ...


3.555 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:49Vw Jetta 1.9 2008g

VW JETTA Се продава: Марка: VW Модел: JETTA Година: 2008/9 Го...


5.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:37Страна 1 од 92

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам