Кочани
                   
1028 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

☆FORD FOCUS 1.6 TDCI 109KS 2010 GODINA FULL OPREMA☆

☆FORD FOCUS 1.6 TDCI 109KS 2010 GODINA FULL OPREMA☆ PLAT...


4.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:52Промовирано

☆FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET 90KS 2007G ☆

☆FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET 90KS 2007 GODINA FULL OPREMA 6 BRZINI...


3.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:55Промовирано

VW GOLF 7 1.6 TDI 90 KS 2015 MK TABLI EXTRA !

VW GOLF 7 1.6 TDI 90 KS 2015 MK TABLI EXTRA ! - NAJEKONOMICNIOT I...


10.950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
11.550 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:00Промовирано

Land Rover freelander 2 odlicen

Voziloto e vo moja sopstvenost 5 godini Realni 167 000 km so garanci...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 15:49VW POLO 1.4 TDI

Polo 1.4 tdi 75 ks 2003 god klima el stakla centralna brava registrin...


3.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 15:23Fiat Marea Weekend 1.9jtd

vo perfektna sostojba stegnata prednica i nazad novi gumi klima i...


1.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 15:02CITROEN C2 1.4 HDI 68 KS 2007 GOD !!!

- UVEZENO OD ITALIA 🇮🇹 - PLATENI DAVACKI DO MK TABLICI❗️ - KOLATA...


3.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 14:42SEAT IBIZA 1.6 TDI 90 KS 2013 GOD !!!

- UVEZENA OD ITALIJA - PLATENI DAVAĆKI DO REGISTRACIJA - FABRICNA...


6.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 14:41VW Passat 1.9 TDI 2001 na Slo tablici

Kolata e vo dobra sostojba,motorot i e smenet od Passat 2004 i ima ok...


1.200 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 €
Кочани

Автомобили

Денес 14:20Mercedes Benz E220 Cdi Bg Tabli

Mercedes e220 cdi Bg tabli registriran so zelen karton tehnicki i pla...


1.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 14:01Se Prodava Volkswagen Passat 2.0

Volkswagen Passat 2.0 103kw 16ventili 2006god Registriran do 10.2023...


5.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:04VW Passat B6

VW passat 2.0 TDI 8 Ventili 140KS -2007 GODINA -EURO 4 MOTOR -SER...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:00Daewoo Matiz (цена по договор)

За подетални информации обратете се на тел 077/518-523


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:00AUDI A5 S LINE 2.0 TDI 190 PS 2016

S line oprema -ABS+ESP+ASR -Климатроник (три зони) -Алу бандажи со...


24.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:00AUDI A4 2.0 TDI 150 PS 2013

ABS+ESP+ASR Алу бандажи- • Мултифункционален кожен волан ISOFIX по...


15.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:00Renault Megane Scenic benzin-plin 1.6 16v socuvan maksimalno

kolata e maksimalno socuvana so oprema. napred ima novi zimski gumi n...


2.350 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.400 €
Кочани

Автомобили

Денес 12:33FORD FOCUS 1.8 TDCI UNIKAT***

*** SE PRODAVA FORD FOCUS 1.8 TDCI 85 KW,VOZILOTO E PROIZVEDENO 11. 2...


3 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:02Golf 5 plus TDI 1.9 2007god so servisna kniska

Prodavam Golf 5 Plus 1.9 105hp 2007 godina *Pominati 154.000 km realn...


4.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:51SE PRODAVA MERCEDES C220 TOP SOSTOJBA

Prodavam Mercedes c220 2003godina registiran ---Napraven servis smen...


3.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:07SE PRODAVA MERCEDES C220 VO PERFEKTNA SOSTOJBA

Kolata e vo perfektna sostojba…tip top -Nov akomulator -Servisiran...


3.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:07☆OPEL CORSA 1.2 BENZIN 80KS 2006G☆

☆OPEL CORSA 1.2 BENZIN 80KS 2006G☆ PLATENI SITE DAVACKI ...


2.899 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:56☆AUDI A6 3.0 TDI 204KS 2011 GODINA☆

☆AUDI A6 3.0 TDI 204KS 2011 GODINA☆ REGISTRIRANA CELA GODINA !!! ...


16.300 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
16.500 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:56VW PASSAT CC 2.0 TDI 140KS DSG-AVTOMATIK 2015G

☆VW PASSAT CC 2.0 TDI 140KS DSG-AVTOMATIK 2015G 5 SEDISTA☆ PLATENI S...


15.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
15.800 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:55☆FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET 90KS 2007G ☆

☆FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET 90KS 2007 GODINA FULL OPREMA 6 BRZINI...


3.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:55☆VW POLO 1.2 BENZIN 64KS 2006G☆

☆VW POLO 1.2 BENZIN 64KS 2006G☆ REGISTRIRANO DO 30.09....


3.550 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:55☆VW PASSAT 1.8 BENZIN 125KS 1998☆

☆VW PASSAT 1.8 BENZIN 92KW-125KS 1998 GODINA☆ VOZILOTO E SERVISIRANO...


1.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.350 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:55☆BMW 118D AVTOMATIK 2.0 MOTOR 143KS 2013G☆

☆BMW 118D AVTOMATIK 2.0 MOTOR 143KS 2013G☆ SERVISIRANO KOMPLET + REG...


13.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
13.500 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:55☆FORD KA 1.2 BENZIN 69KS 2009G☆

☆FORD KA 1.2 BENZIN 69KS 2009G☆ PLATENI SITE DAVACKI DO ...


3.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:55☆ CITROEN C2 1.1 BENZIN 60KS 2007 GODINA NOVA KOLA ☆

☆ CITROEN C2 1.1 BENZIN 60KS 2007 GODINA NOVA KOLA ☆ PLA...


2.899 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:55☆ NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106KS 6BRZINI 2007G ☆

☆ NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106KS 6BRZINI 2007G ☆ PLATENI S...


6.199 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.250 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:55☆FORD FOCUS 1.6 TDCI 109KS 2010 GODINA FULL OPREMA☆

☆FORD FOCUS 1.6 TDCI 109KS 2010 GODINA FULL OPREMA☆ PLAT...


4.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:52Audi A6 C6 2.7 TDI

Se prodava Audi A6 C6 2.7 TDI 180hp avtomatik 2007 godina karavan vo ...


5.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:27Продавам Mercedes E 220

078968755


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:24  НОВ ОГЛАС

Ауди А-3 1.9 105 КС

Се продава Ауди А-3 Sportback - 2008 година - 1,9 TDI 77 KW - 235 ...


5.750 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.800 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:07Mini Cooper One 1.6i 66kw

Mini Cooper One 1.6i 66kw proizvedeno 2004g so 200 000km pominato seg...


3.200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.500 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:04MERCEDES E 250 D 1997 DELOVI

.


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:02VW GOLF 7 1.6 TDI 90 KS 2015 MK TABLI EXTRA !

VW GOLF 7 1.6 TDI 90 KS 2015 MK TABLI EXTRA ! - NAJEKONOMICNIOT I...


10.950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
11.550 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:00MERCEDES A180 CDI 109 KS ELEGANCE EXTRA !

MERCEDES A180 CDI 109 KS ELEGANCE EXTRA ! - SEGA UVEZEN OD ITALIJA ...


3.550 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.650 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:00SEAT IBIZA 1,4 TDI SPORT 5 VRATI 2008 EKSTRA !

SEAT IBIZA 1,4 TDI SPORT 5 VRATI 2008 EKSTRA ! - SEGA UVEZENA OD IT...


4.600 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
4.990 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:00PORSCHE CAYENNE 3,0 DIZEL MK TABLI PERFEKTEN !

PORSCHE CAYENNE 3,0 DIZEL MK TABLI PERFEKTEN ! KOMPLETNO SERVISIRAN ...


28.500 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
32.500 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:00NISSAN QASHQAI FACELIFT 1,5 DCI 110 KS 2012 PERFEKTEN !!!

NISSAN QASHQAI FACELIFT 1,5 DCI 110 KS 2012 PERFEKTEN !!! - EURO 5B ...


8.550 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
9.200 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:00VW TIGUAN 2,0 TDI 4 MOTION HIGHLINE PERFEKTEN MK TABLI !

VW TIGUAN 2,0 TDI 4 MOTION HIGHLINE PERFEKTEN MK TABLI ! - HIGLINE ...


14.650 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
15.200 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:00VW TOUAREG 3.0 TDI 245 KS AIR SUSPENSION KAKO NOV !

VW TOUAREG 3.0 TDI 245 KS AIR SUSPENSION KAKO NOV ! PROIZVEDENO 12-20...


17.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:00Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам