Гази Баба
                   
2088 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes E200 zamena moze so Mercedesw211

Moze zamena za w211 Moze zamena samo za mercedesw211 Kolata e vo be...


4.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

23 мар 14:19Промовирано

BMW 730D 245 hp Full oprema avtomatik

BMW 730d 245 hp automatic 2010 god full oprema Kolata e bez nikakva m...


18 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

21 мар 10:44Промовирано

AUDI A3 1.9 TDI, 77KW, SPORTBACK, REGISTRIRANO+SERVISIRANO

Se prodava AUDI A3 1.9 TDI SPORTBACK, 77kw-105ps, Facelift model, pro...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 15:25Промовирано

Се продава Пежо 405 ексклузив

Се продава многу добро сочувано Пежо 2.0 бензин со атестиран плин, но...


1.800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

28 мар 23:35Golf V 1.9 TDI 66 KW perfekt

Golf 5 ,, 1.9 TDI 66 KW,, Trendlean,, Klima Servo Centralno Elektrika...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

28 мар 22:45Daewoo Lanos 1.5 Benzin / Plin

Daewoo Lanos 1.5,,,,, Benzin/Plin,,, registriran do Juli 2023 god,,,,...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

28 мар 22:40VW Touareg

VW Touareg 2.5TDI R5 2004g. Voziloto e redovno odrzuvano. 4 novi g...


6.299 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

28 мар 22:32Citroen c5

Se prodava citroen c5 od 2004 godina.Voziloto ima atestiran plinski u...


1.600 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

28 мар 21:39Bmw 525d Facelift 2009

Se prodava Bmw Facelift godina 2009 model 525d so 3.0 motor,voziloto...


8.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

28 мар 21:33Ignis 4×4

Suzuki ignis 4×4


111 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

28 мар 21:29Fox tovarno

Fox tovarno 1.2 benzin


111 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

28 мар 21:29Se prodava Audi A4 B7 Karavan

Se prodava Audi A4 B7 Karavan Prva registracija 01.2005 2.0 140ks ...


4.400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

28 мар 20:53SKODA OCTAVIA 1.6TDI 105KS 2015 160.000KM PORSHE MAKEDONIJA

SE PRODAVA SKODA OCTAVIA VO ODLICNA SOSTOJBA 2 KLUCA SERVISNA KNISKA,...


12.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

28 мар 20:11SKODA SUPERB 2.0TDI 150KS DSG 2018 160.000KM

SE PRODAVA ODLICEN SKODA SUPER B 2.0TDI DIZEL 150KS 2018 GODINA 160.0...


21.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

28 мар 20:11AUDI A6 2.0TDI 140KS 2006 VO ODLICNA SOSTOJBA

SE PRODAVA AUDI A6 2006 GODINA 2.0TDI 140 KS 210.000KM VO ODLICNA SOS...


5.800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

28 мар 20:11SEAT ALTEA XL 1.9TDI 105KS 2009 FACELIFT

SE PRODAVA SEAT ALTEA XL 2009 GODINA REDIZAJN VO ODLICNA SOSTOJBA UVE...


6.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

28 мар 20:11VW GOLF 6 1.6TDI BLUEMOTION 77KW 2009

VW GOLF 6 1.6TDI 77KW 2009 BLUEMOTION 220.000KM 2 KLUCA NOVI ZIMSKI G...


7.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

28 мар 20:11CITROEN C3 PICASSO 1.6HDI 66KW 2010 160.000KM

SE PRODAVA C3 PICASSO 1.6HDI 66KW OSNOVEN MODEL ABS SERVO ELEKTRIKA C...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

28 мар 20:11AUDI A4 2.7TDI 140KW 2007 AUTOMATIC 190.000KM FULL OPREMA

SE PRODAVA AUDI A4 AUTOMATIC 2.7TDI 14OKW 2007 SO FULL OPREMA KOZA NA...


9.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

28 мар 20:11GOLF 5 1.9TDI 66KW 2007

GOLF 5 1.9TDI 66KW 90KS 2007 GODINA VO ODLICNA SOSTOJBA, FULL OPREMA ...


5.899 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

28 мар 20:11SEAT TOLEDO 1.6TDI 105KS 2013 GODINA

SE PRODAVA SEAT TOLEDO VO IZVONREDNA SOSTOJBA DIZEL MOTOR 2 KLUCA BEZ...


8.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

28 мар 20:11Audi a4 avant 2.0 TDI 2006 extra!

Se prodava Audi a4 Avant 2.0tdi 140ks 2006 god.Registrirana do juli 2...


49 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

28 мар 19:06Prodavam volan so komandi i lajsni za BMW

- Volan so komandi cena:7000denari. - Silver lajsni cena: 3000denari...


10 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

28 мар 18:46Prodavam BMW 318d vo top sostojba može i zamena

Prodavam BMW 318d 2003/2god.116ks.so ful oprema što se si funkcionira...


11 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

28 мар 18:46Citroen C4

Se prodava Citroen C4 1.6 hdi Godina na proizvodstvo 2013 Kolata e r...


7.100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

28 мар 18:38Se prodava Audi A7 3.0 QUATTRO S-LINE 245 Kc

AUDI A7 3.0TDI QUATTRO S-LINE 245KS со сервисна историја, проверка с...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

28 мар 18:15Renault Laguna 1 redizajn plin

Reno laguna 1 redizajn registrirano i zelen karton do 08/2023 so klim...


900 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

28 мар 18:09Audi Q5

Se prodava Audi Q5 2009god 2.0tdi 170ks 7 gtronic registrirana servis...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

28 мар 18:01Vw golf 6 2010god

Se prodava vw golf 6 1.6tdi 77kw 105ks 2010god kolata e donesena od b...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

28 мар 18:01Mercedes Benz c200

Se prodava mercedes benz c200 2009god donesen od belgija plateni dava...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

28 мар 18:01Peugeot 1.4i PLIN a-test 2011godina

Se prodava Peugeot 1.4i 75ks 2011godina Uvezeno od Švajcarija pred e...


3.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.800 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

28 мар 17:21MERCEDES BENZ C - BLUEEFFICIENCY Avantgarde

MERCEDES BENZ C 180 CDI 2010 BLUEEFFICIENCY 2.2kubika 88kw 118hp A...


9.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.700 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

28 мар 16:06Seat Leon 1.6 DSG

Prodavam Seat Leon Motor 1.6 TDI 77 Kw 105 Hp Motorot e Euro 5 Men...


11.800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

28 мар 15:59GOLF 5 PLUS 2.0 TDI

GOLF 5 PLUS vo. Mnogu dobra sostojba servisirana registrirana do 21....


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

28 мар 15:57Mitsubishi pajero

Mitsubishi pajero 3.2 4x4 160ps 2000god cela god registracia Rap...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

28 мар 15:08Audi a3

Audi a3 Sega uvezeno od Francija mnogu socuvano napraveni redovni ser...


5.499 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

28 мар 14:54AUDI A6 3.0 TDI

- Audi A6 3.0 TDI - 2011 GOD. 🇨🇭🇨🇭- - Motor 3.0 TDI - 204 KS - M...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

28 мар 14:39SEAT IBIZA 1.9 TDI - 2009 GOD. - CH

-- SEAT IBIZA 1.9 TDI 🇨🇭 🇨🇭 - '09 God. -- Voziloto e doneseno ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

28 мар 14:39SEAT IBIZA 1.9 TDI

-- SEAT IBIZA 1.9 TDI 🇨🇭 🇨🇭 - '09 God. -- Voziloto e doneseno od...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

28 мар 14:39Mercedes Benz A180 CDI

Prodavam Mercdes Benz A180 CDI 2006god. 80kw. Reg.do 03.2024god. E...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

28 мар 14:16Mercedes a klasa 160 cdi

Se prodava vo odlicna sostojba mnogu socuvana i vnatresno i nadvoresn...


3.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

28 мар 14:06Seat ibiza 2010

Seat ibiza kraj 2009god mnogu socivana 1.4tdi 59kw so cela servisna i...


4.499 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

28 мар 13:01Ford Focus Cabrio

*Ford Focus Cabrio 2.0 TDCI *Full Oprema *Pinifarina Oprema *Reg s...


4.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

28 мар 13:00Страна 4 од 53

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам