Ресен
Подкатегорија:
                   
47 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dvostrana ogrda zelena veshtacka treva Двострана ограда

🔴ВЕШТАЧКА трева ограда ДВОСТРАНА ЗЕЛЕНА 📍ЦЕНА ПО МЕТАР КВАДРА...


750 МКД
или предлог цена
03 дек 17:04Saksii za jagodi

Prodavam polovni saksii za jagodi od stiropor. Imam ušte 44 na lager


1.500 МКД
или предлог цена
29 ное 22:36Bateriska bormasina батериска бормашина 18V 2 baterii

Bateriska bormashina 18V 1300mAh 2 baterii polanc Kufer


2.999 МКД
или предлог цена
26 ное 13:43Lavor wap masina za perenje koli 2500w 160bari NOVI karcher

Redovna cena:11.600 den 🔥🔥 AKCISKA cena:10.500 den🔥🔥 LAVOR Gal...


10.500 МКД
или предлог цена
22 ное 21:21Maxpuls wap masina za perenje koli 2500w

Карактеристики на производот: Напон: 220-240V/50-60Hz Moќност: 25...


10.999 МКД
или предлог цена
14 ное 19:05Maxpuls wap za perenje koli 1800w

Машина за перење под притисок Моќност: 1800W Напон: 220-240V≈50/60H...


5.799 МКД
или предлог цена
06 ное 15:30Maxpuls wap masina za perenje koli 1600w 135bari novi!!

Maxpuls wap 135bari 1600w 6.8l/1min 12 meseci garancija


4.650 МКД
или предлог цена
06 ное 13:37Се продаваат двегодишни лешникови садници

Двегодишните садници се со развиен коренов систем. Сортата на садници...


2 €
или предлог цена
01 ное 12:32Ograda do vestacka treva

Ograda od vestacka treva so UV zastita od sonce, visina 1m, 1,2m 1,5m...


750 МКД
или предлог цена
26 окт 21:32Secilo za trimer мач за жива ограда за тример dotakot

Mac za ziva ograda za na trimer 405mm


2.650 МКД
или предлог цена
26 окт 12:26Secilo za trimer motorna pila za trimer МОТОРНА ЗА ТРИМЕР

Сечило моторна мал за тример 250цм MP-GBC18


1.999 МКД
или предлог цена
26 окт 12:23Udarna bormasina 550w VERTUS NOVI!

Udarna bormasina 550w 13mm futer 12 meseci garancija


1.599 МКД
или предлог цена
22 окт 15:42Trimer za ziva ograda elektricen 450w NOV

Trimer za ziva ograda 450w


1.999 МКД
или предлог цена
22 окт 12:26Bateriska ubodna pila raider R20 20v novi!

Редовна цена:6.500 ден. 🔥🔥🔥🔥цена на попуст:5.500 ден.🔥🔥🔥🔥 У...


5.500 МКД
или предлог цена
11 окт 12:56Maxpuls bateriski nozici za treva i ziva ovrada

Maxpuls bateriski nozici za ziva ogrda -3.6v -1.5mAh


1.500 МКД
или предлог цена
08 окт 13:30Duvac za lisja duvalka 400w elektricen

Волтажа :230V-50Hz Јачина: 400W Mерна прецизност: + 0.1 Брзина без...


750 МКД
или предлог цена
08 окт 09:28Unistuvac na granki уништувач на гранки 2400w

Unishtuvac na granki 2400w 4500R/Min 40mm


6.650 МКД
или предлог цена
03 окт 21:14TOTAL NOZICI BATERISKI 20v

Bateriska nozica total Cenata e bez polnac i bez bateria 12 meseci...


1 МКД
или предлог цена
30 сеп 07:48Maxpuls benziska motorna pila 700w

Зафатнина: 25.4СС Моќност: 700W Вртежи: 3000+500/min Должина на...


5.490 МКД
или предлог цена
19 сеп 10:55Greblo za lisja teleskopsko

Greblo za lisja teleskopsko


480 МКД
или предлог цена
06 сеп 13:26Elektricen kultivator 1000w novi!

Напон 230V/50Hz Moќност 1000W Работна ширина 365mm Брзина 430/min ...


4.999 МКД
или предлог цена
31 авг 11:50MOWY

kosilica na benzin (motorna kosacka) Pali-kosi


5.000 МКД
или предлог цена
26 авг 22:30Maxpuls kosacka za treva 1000w novi! Elektricna kosilka

Maxpuls kosacka za treva MaxPuls Електрична косилка за трева MP-LM17...


3.700 МКД
или предлог цена
26 авг 14:40TOTAL Trimer benziski 45cc NOVI -kosacka

ТРИМЕР БЕНЗИСКИ ТОТАЛ ДВОТАКТЕН МОТОР КАПАЦИТЕТ: 45 cc МОЌНОСТ: 1...


8.399 МКД
или предлог цена
24 авг 18:48TOTAL masina pod pritisok za perenje wap 150bari-1800w

МОЌНОСТ: 1800 W НАПОН: 220-240V ~ 50Hz МОТОР СО ЧЕТКИЦИ Max. ПРИТИ...


6.250 МКД
или предлог цена
21 авг 12:56Maxpuls trimer za ziva ograda 620w 600mm so rotacija

Trimer za ziva ograda Напон: 230V – 50 Hz Моќност: 620 W. Должи...


3.850 МКД
или предлог цена
13 авг 10:56Cadori za sonce cador za sonce,senka,so led

Cadori za sonce Viber:078456500 PRAKAME PO KARGO!! 🚚🛵🚛


4.999 МКД
или предлог цена
18 јул 11:49Maxpuls elektricen trimer za treva kosacka 550w NOVI

Maxpuls 550w 12-meseci garancij


2.199 МКД
или предлог цена
05 јул 14:49Mreza za senka -ograda PVC

Mreza za ograda senka i slicno Visini od: 1m 1.2m 1.5m 2m 3m ...


50 МКД
или предлог цена
05 јул 14:49Trimer 1400w maxpuls novi!!

Моќност: 1400W Зафатнина: 51.7ccm3 Вртежи: 6.500/min Дијамет...


5.499 МКД
или предлог цена
28 јун 07:28Bateriska Grbna prsalka tons 20L

Grbna bateriska prskalka 20L Baterija:12v 8ah Motor:3.1L Polnac: ...


2.399 МКД
или предлог цена
24 јун 07:18Elektricna pumpa za voda

Prodavam pumpa za voda so 2 cola izlezno crevo so trofazen motor so k...


5.500 МКД
или предлог цена
22 јун 20:16Maxpuls trimer za ziva ograda 500w 510mm

MAX PULS GARDEN MP-HT12 тример за жива ограда, моќност: 500W,должи...


2.950 МКД
или предлог цена
19 јун 15:34TOTAL Elektricna kosilka kosacka za treva 1600w

Електрична косилка НАПОН: 220V ~ 240V 50HZ МОЌНОСТ: 1600 W ВРТЕЖ...


5.650 МКД
или предлог цена
16 мај 12:19Bateriska pumpa za prskanje grbna prskalka TOTAL 16l

Bateriska pumpa za prskanje grbna 16l


4.050 МКД
или предлог цена
05 мај 23:30TOTAL Elektricen trimer 350w kosacka so zila novi

Тример за ограда НАПОН: 220V ~ 240V 50Hz МОЌНОСТ: 350 W ВРТЕЖИ: ...


2.199 МКД
или предлог цена
05 мај 23:20FARM KOSACKA ELEKTRICNA 1600w NOVI!

Овој модел од групата електрични туркачки косилки има максимална моќн...


7.499 МКД
или предлог цена
04 мај 11:20Mio standard

Mio standard, honda, 1100 litri vo min, 3.7 kw


170 €
или предлог цена
03 мај 19:59MOTORNA KOSILKA FLM461SKM FARM 145cc/2600w

Запремнина - 145cc Јачина на мотор - 2.6 kW Куќиште - метално Ш...


20.990 МКД
или предлог цена
27 апр 23:38Maxpuls masina za perenje koli 1400w

Карактеристики на производот: Напон: 220-240V/50-60Hz Moќност: 14...


3.490 МКД
или предлог цена
29 мар 07:56Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам